849 Shares 6342 views

Co jest wątek blokada?

Połączenia gwintowane podczas wykonywania różnych prac konserwacyjnych lub prac budowlanych w poprzek bardzo często. I w większości przypadków nie zrobić bez nich. Aby zwiększyć skuteczność takich związków można stosować specjalny klej – zamek gwintu. To może znacząco zwiększyć wydajność takich związków.

Zasada działania

wątek glina-lock jest bardzo łatwy w użyciu. Powinna być stosowana tylko do śruby. Po wysuszeniu tej cieczy łączy powierzchnię metalu, który zapewnia mocne i trwałe połączenie.

klasyfikacja

– stały gwint zacisk. zwany także czerwone, jak to jest zazwyczaj oznaczone tym kolorem. Klej ten jest w stanie wytrzymać wysokie temperatury. To jest zwykle używany w jednostkach dużych i przędzenia.

– wymienny blokujący gwint. Zwykle jest niebieski, zielony mniej. Jest on używany w miejscach o niskiej temperaturze, gdzie prawdopodobieństwo odkręceniu małe. Z jego pomocą ochronę połączeń gwintowanych z odwijania w oddziaływania wibracyjnego.

wykorzystanie

Przed nałożeniem blokady gwintu na śrubie, upewnij się, że środek ten jest konieczny. Aby to zrobić, przeczytaj instrukcję obsługi naprawionego urządzenia lub spróbuj niezależnie ocenić zasadność tej operacji. Jeśli istnieje absolutna pewność w potrzebie tego szczególnego celu, wtedy możemy zacząć pracę. Klej z rury powinny być stosowane do gwintu śruby, w miejscu, w którym znajduje się nakrętka zostanie później, tj Nie należy smarować całego sprzętu. To będzie zupełnie nieefektywne wykorzystanie drogiego materiału. Podczas nawijania nakrętki ustalającego rozmieszczonych na sąsiedniej powierzchni siebie, tym samym zapewniając jednolitą dystrybucję.

poluzowanie śruby

wątek Blokada służy do odkręcania śrub było trudne, aw niektórych przypadkach nawet niemożliwe. Ale co się dzieje, jest to, że mocowanie z jakiegoś powodu muszą zostać zdemontowane. Więc jeśli używasz niebieski uchwyt na skręcanie. W tym przypadku, demontaż będzie musiał wywierać trochę więcej wysiłku niż zwykłymi śrubami spulchniania. Jeśli on nie poddawał się, może być lekko ogrzewany. Pozwoli to na łatwe odzyskanie.

W przypadku odkręcania śrub, które zostały posadzone na czerwonym zamkiem, bez palnika nie może zrobić. Łączniki powinny być dobrą rozgrzewką, a następnie natychmiast zwrócić. W innym przypadku, po ochłodzeniu czerwony zacisk może ponownie uchwytów. Jeśli w pobliżu odkręcić śrubę ma części plastikowych, konieczne jest, aby ekran za ich bezpieczeństwo. W tym celu należy dopasować kawałek tektury azbestowej. Jeśli nie jest to możliwe, wówczas zadaniem jest odpowiednie i cyny.

Co konsumenci myślą o zacisku wątku

Opinii – jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby uzyskać najbardziej dokładne i ważne informacje o produkcie, jego zainteresowanych realnie podczas operacji. Opinii o tym kleju są zjednoczone w tym, że jest łatwy w obsłudze i niezawodne. I to już wiele mówi o jego ciężki godności.