727 Shares 6142 views

Vladimir Shahrin: lider grupy „CHajf”

Lider nie starzeje się z biegiem lat, grupa skalna „CHajf” – Vladimir Shahrin – nie tylko utalentowanym muzykiem, ale także opiekuńczy mąż, ojciec i dziadek już. On przyznaje, że trochę żal o tym, jak mało uwagi przywiązuje się do córek mojego dzieciństwa. On ma nadzieję dogonić wnuczki i wnuka.


Biografia i życie osobiste

Piosenkarka urodziła się w lecie w mieście Swierdłowsku w 1959 roku. Ukończył szkołę, gdzie poznał przyszłego członka Band – Begunova.

W 1978 roku Władimir został zabrany do służby w wojsk granicznych. Shahram poślubił w 1980 roku na pięknej dziewczyny Elena. Poznał ją podczas studiów w zakresie inżynierii lądowej. Vladimir Shahrin, którego życie osobiste jest związany z kobietą w późnych latach osiemdziesiątych był zajęty z muzyką więcej niż rodzina. On narzeka na fakt, że w tej chwili pamięta wszystko o zespole, a córki nie są tak bardzo. Tyle tylko, że wziął je na sanki w ogrodzie, i pobiegł do kuchni mlecznej na posiłek dla nich. Należy zauważyć, że jest to dużo, szczególnie dla muzyka rockowego.

Po Vladimir ukończył college, spędził osiem lat na budowie przez instalatora. Wszystkie umiejętności nabytych podczas studiów i pracy w poręczny: dom zrobił wiele zręcznych rąk mistrza. A w czasach sowieckich, takich jak zawód instalator włączył rodzinę dostać mieszkanie i żyć w oderwaniu od swoich rodziców.

muzyk rodzina

Elena żona urodziła mężowi dwie córki: Julia i Daria. I są na pięćdziesiątej rocznicy mój tata dał dwie wnuczki – Alice i Victoria (z różnicą pięciu miesięcy). W 2014 roku, najstarsza córka urodziła wnuka i rozcieńcza tym samym panieńskie królestwa. Chłopiec został nazwany Maxim.

Wszystkie córki edukacji w późnych latach osiemdziesiątych, zszedł na fakt, że mój ojciec pochodził z trasy, dał wszystkie prezenty i znowu w lewo, idź w całym mieście. Kto jest ojcem nadrabiamy stracony czas i spędzić więcej czasu z córkami i wnukami. Jednak w 2015 roku, „CHajf” na cześć 30-lecia grupy zorganizował wycieczkę po kraju na trasie.

Na ślubie rodziców córki dał im mieszkanie, położone obok domu prywatnym Shahrin. Według nich, szczęścia rodzinnego konieczne, aby żyć w oderwaniu od swoich rodziców. Ale prawie co tydzień wszyscy gromadzą się wokół dużego stołu w rodzinie.

Ostatnio, lider grupy „CHajf” kupił franczyzy gra quest „Sherlock” w Jekaterynburgu. Oficjalnie, najstarsza córka przejęła zarządzanie projektem. Gracze zostaną poproszeni o wykonanie serii zadań i wyjść z pokoju.

Dziadek i wnuki

Dziadek lubi grać z wnukiem, w tym instrumentów muzycznych. Śpiewa piosenki dla dzieci. Dobrodusznie skarży się, że konieczne jest powtórzenie tego samego utworu kilkakrotnie. nie był tylko mój dziadek, ale także dobrym przyjacielem dla swoich wnuczek. Dziewczyny często zostawiać wiadomości na telefon uprzejmie dziadek. Pytają go, aby przyjść, ponieważ jest lepiej nikt nie bawi się z nimi.

Shahrin żona: 40 lat razem

Żona Vladimir nie ma nic wspólnego z muzyką. To nie tylko gospodyni, na którym dom posiada. Elena realizuje się jako architekt. Kobieta stworzył kilka projektów domów i mieszkań. W trudnych czasach dla rodziny (w latach 80.) Ubranie szycia dla dzieci na sprzedaż, a tym samym prawie jedna zawierała całą rodzinę. Obecnie jest zaangażowany również w szyciu, ale dla siebie i swoich przyjaciół.

Córka i wnuki regularnie odwiedzić dworek rodziców. Wszyscy mieszkają w Jekaterynburgu i przenieść się do Moskwy na pobyt stały nikt nie będzie.

Ponad 35 lat życia małżeńskiego nie było poważne skandale z domu opieki. Sekretem długiego związku Vladimir Shahrin opisuje proste. Po pierwsze, nie powinno być pragnienie, aby żyć z ukochaną życia. Po drugie, kiedy rodzina została już utworzona, człowiek powinien być trwałe przekonanie, że trzeba zająć się żoną i robi wszystko, co było dobre. Aby wydostać się z kłótni, muzyk nie radzi iść do niego i nie rozpalać konflikt. Nawet jako opcja, można wyciągnąć swój ulubiony dowcip lub nieoczekiwana spokojnie przejść do innego tematu.

Trochę o zasadach życia

Fani zespołu „CHajf” i tylko ludzie, którzy dbają o muzyce, warto poznać tajemnice sukcesu i zasady, na których mieszka Vladimir Shahrin. On jest naprawdę słoneczny osoba, łatwo się porozumieć, a wydaje się, że nie jest chory gorączka gwiazdy. Wydaje się, że ludzie są absolutnie przychylne, i nic w życiu nie jest zaniepokojony. Jednak w jednym z wywiadów mówił o tym, że tylko szaleńcy są spełnione. Jako kreatywny zespół i rodziny są różnice i spory. Najważniejsze – aby wyjść z nich z godnością i nie do osiągnięcia limitu.

Muzyk uważa się za szczęśliwego człowieka, bo ma wszystko: rodzinę, wnuki, ulubioną pracę.

Żyć w swój sposób – to dictum, co słyszał od ojca Vladimir Shahrin. Rodzina musi być powyżej wszelkich opłat. Rockers nie trzeba nieskończoną podróż dookoła kraju.

„Lepsze niż to konieczne – nie jest konieczne” – konwencjonalna mądrość, co jest napisane w grupie jeźdźca. Więc teraz wszyscy tak dobrze życie zespołu „CHajf” lider, który marzy o więcej i nie muszą być uznawane Vladimir Shahrin. Zdjęcie wizytówką sielanka i miłość, która panuje w rodzinie.

praca w grupie „CHajf”

Tekst piosenki z głębokim znaczeniu, a jakość dźwięku jest zawsze – to co fani kochają zespół. Przez cały czas zespół zawarte najlepszych muzyków w kraju, ale dwa pozostały niezmienione: Shahrin i biegaczy. Historia zaczyna się od zwykłego koncertu Dom we wczesnych latach osiemdziesiątych i wciąż trwa, ale z koncertów w całej Rosji.

Pierwszy głośno oświadczenie z jego twórczości zespole w 1986 roku na festiwalu rockowym w Swierdłowsku, po której zostały zaproszone do przeprowadzenia w Leningradzie. Pierwszy winylu o nazwie „Nie martw się” zespół wydał w 1990 roku. Na początku lat 90-tych „CHajf” zyskuje na popularności. Wydawany jest tak znane utwory jak „Niech wszystko będzie jak chcesz”, „Pomarańczowy nastrój”.

Od 1994 roku zespół bierze udział w festiwalach i różnorodnych koncertów rockowych: „Maksidrom”, „Invasion”, „Stary Nowy Rock”. Ostatni odbył się w Jekaterynburgu, co roku w dniu 13 stycznia. Shahrin działa na niego jak ołów – Santa Claus.

Zespół koncertował w Londynie. Jeden z nich, akustyczny, grał na żywo transmisji radiowej Seva Novgorodtseva BBC.

W 2000 i 2005 roku na swoich jubileuszy Grupa zbiera pełną JCC „Olympic”. W 2014 roku, „CHajf” zawiesił działalność koncertową w ramach przygotowań do 30. rocznicy. Ale muzycy jeszcze zrobić wyjątek i przeprowadzone w Moskwie, Petersburgu, Jekaterynburgu i Tula.

W lutym 2015 roku rozpoczął szeroką objazd Rosji na cześć trzydziestą rocznicę – „CHajf Urodzony w Swierdłowsku.”.