687 Shares 4080 views

Drewniane podłogi w urządzeniu salonie

Wnętrze jest bardzo ważne, nawet drobne szczegóły. Paul, zwłaszcza drewna, jest jednym z kluczowych elementów w pomieszczeniu. Właściwie dobrana podłogi można nadać ciepła wewnętrzną atmosferę komfortu. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do drewnianych podłóg, urządzenia, które nasi przodkowie robili od wieków. Wynika to przede wszystkim z dostępnością materiału wykończeniowego, możliwość łatwej obsłudze, z unikalną strukturę i fakturę naturalnego drewna. Jeśli nie tak dawno temu, podłogi drewniane z naszych domach odsunięty nowoczesne podłogi, ale teraz moda na nich z powrotem. Stały się one stałym elementem projektu jest nie tylko dom, ale także urzędy, biurowce, lokale przemysłowe.


Technologia przeszła próbę czasu

Urządzenie podłogi drewniane – technologia sprawdzona przez wieki, ma swoje zasady i osobliwości. W takim przypadku, gdy cała praca została przeprowadzona bez zakłócania łańcuch procesów, w zgodzie ze wszystkimi wymogami i przepisami, ta podłoga może służyć jako wykładziny dziesięcioleci.

W zależności od przeznaczenia pomieszczeń, technologia, na której urządzenie jest wykonane z drewnianych podłóg, mogą się istotnie różnić. Dużo zależy od właściwego przygotowania podłoża pod drewnianą podłogę. Jeśli podstawa płyty betonowe są następnie wstępnie wyrównany z powierzchnią poprzez podłogę samopoziomującej lub piaskiem i jastrychu cementowego. Po planarizing konieczności prowadzenia prac na warstwę bariery dla pary i urządzeń uszczelniających. Do tych celów można wykorzystać folię, papy, inny rodzaj nowoczesnej paroizolacji i materiałów uszczelniających.

Jeżeli dno jest mieszkaniem, zaleca się umieścić warstwę materiału okna, zmniejszenie zewnętrznego hałasu, który może przeszkadzać w codziennym życiu. Po przygotowaniu podłoża, w zależności od projektu, ustaw legary czy pasuje sklejki, która będzie służyć jako podłoża.

Urządzenie podłoga drewniana: technologia sucha Układanie

Dziś było powszechne urządzenie drewniana podłoga, w których zastosowano technologię układania na sucho. Technologia ta została zastosowana przez ponad 30 lat temu, ale dziś jest to kolejny bardzo popularny ze względu na niezaprzeczalne zalety w porównaniu z układaniem betonowej podłodze lub, jak mówią budowniczowie „raw” podstawy.

Pod warunkiem, że sucha podstawa wykonana z kwarcu lub krzemionki piasku i innych materiałów ziarnistych, luzem starannie chronione przed wilgocią z zewnątrz, drewniana podłoga jest znacznie zwiększona żywotność. Szczególnie dotyczy to kuchni w domu mieszkalnego lub mieszkania. Wynika to głównie z faktu, że kuchnia to pomieszczenie, w którym jest to niezbędne do utrzymania czystości i porządku, co oznacza, że bez codziennego czyszczenia na mokro nie może zrobić. Drewniane podłogi w kuchni na suchym jastrychem urządzenie wymaga dodatkowego wzmocnienia w miejscach, gdzie nie będzie dużych rozmiarów urządzenia gospodarstwa domowego. Jako przykład, lodówka, bez których nowoczesna kuchnia nie może zrobić. Urządzenie lodówka wymaga dwóch przedziałów. W jednym z nich wykonane przechowywania świeżej żywności w drugiej – produktów długiego przechowywania, który obejmuje zamrożenie. Aby osiągnąć i utrzymać żądaną temperaturę wszystkie modele posiadają urządzenia sprężarki lodówka. Przy pracy takiego urządzenia tworzy pewien drgań, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na podłogi drewniane w swoim położeniu. Konieczne jest zatem, aby dodatkowe zbrojenie w miejscu projektowanej instalacji.