428 Shares 6689 views

rolki mak Przepisy z ciasta drożdżowego

Przepisy mak bułki do tej pory można znaleźć w dużych ilościach w Internecie lub w formie papierowej w każdej księgarni. Masa opcji, ale przede wszystkim smaczne bułki recepty mak z ciasta drożdżowego. Zazwyczaj są zwinięte w postaci prostego zwoju, nadziewane farszem wyśmienite mak w połączeniu z suszonych owoców, orzechy i cynamon. Możliwe jest również, aby pokazać wyobraźnię i włączyć podwójne rolki.


Prawie wszystkie kraje europejskie swoje unikalne receptury rolek maku, które różnią się jedynie w związku z próbnego, wypełnionej cukru lub suszone owoce w różnych kombinacjach. Rolki maku drożdży różne potrawy może być grube lub cienkie, zielony, a gęsta, twarde i miękkie, często przypięty lub tylko w niektórych miejscach, długi i krótki, nacięte, gładkie, z lub bez pylenia. Ponadto jako pylenie wykonywania różnych produktów, a płatki migdałów i pokruszonych orzechów ziemnych i cukier puder. Rolls Glazura i wlać śmietanę i jeszcze pokryć krówki.

Doświadczenia w czytniku do gotowania może się wydawać, że wszystkie receptury mak rolek praktycznie nie do odróżnienia od siebie. Widok nadzienia albo Wałki – w tym przypadku fikcja Fantasy gotowania i może być całkowicie niezależne od kompozycji. Ale tak nie jest. Podczas przygotowywania rolek stosowanych wiele różnych technik i sztuczek, które pozwalają na stworzenie prawdziwie unikalne ciasta. Na przykład, zanim rozprzestrzenił się na przygotowanym farszem ciasto, można wstępnie naoliwiona i gotowa do użycia następnie dostać luźny i warstwowa. Jeśli ciasto posmarować warstwę jajko, piekarni, wręcz przeciwnie, jest to monolityczna i nie rozpadnie się podczas cięcia. Przed pieczeniem uformowanej rolki z nadzieniem maku czasami posmarowaną masłem lub jajkiem, aby uzyskać ładny złotą skórkę.

Przygotować Mak rolki nabijania jest bardzo proste: wrzącej wody jest konieczne, aby wypełnić pożądaną ilość oczyszczonego od zanieczyszczeń maku wrzenia i wyrzucić na sicie. Gdy woda jest całkowicie opróżnione, należy ominąć Poppy kilkakrotnie przez maszynkę do mięsa oraz funta. Dodać cukier do smaku. Można dodatkowo, w razie potrzeby, dodać mak farsz surowe jaja, orzechy i suszone owoce. Ale na półkach naszych sklepów mak często przychodzi brudny, z dużą ilością kurzu i śmieci. Więc zanim przygotować nadzienie, mak powinny być myte pod bieżącą wodą i delikatnie osuszyć w durszlak.

Bułka z nasion maku był sukces, trzeba przygotować ciasto drożdżowe prawidłowo. Jest to zwykle gotowane lub oparnym lub bezoparnym sposób. Oczywiście, każda gospodyni zaznajomieni z tymi podstawowymi metodami przygotowywania ciasta drożdżowego. Ale dla rolek należy bardzo starannie przygotować ją ugniatać przez dłuższy czas, należy nacisnąć w dół kilka razy, aby ciasto okazało się światło i małe pory. Powinien on mieć bardzo miękkie i tworzyw sztucznych, a nie trzymać się żadnych instrumentów lub ich rękach. Gdy ciasto drożdżowe przygotowane, konieczne jest pozostawienie co najmniej 20 minut, do korekty. Wtedy będzie toczyć się dobrze. I po zwój jest formowany, nie jest konieczne, aby pozostawić na godzinę pod folią, a następnie piec nie zerwie i napełniania Mak wyjdzie na zewnątrz.

Teraz, gdy wiesz, jak gotować strudel z makiem można puścić wodze wyobraźni i odejść od tradycyjnych zasad rolkach pieczenia. Oni nie mają piec na blasze. Można skorzystać z formularza do ciasta lub chleba. Może być owinięty w rolce wiele dodatków, lub na odwrót, aby cienkie warstwy wypełnienia maku. Można gotować podwójną rolkę z dwoma różnymi nadzieniami w każdej warstwie. Można dokonać płaski szerokość rolki, która zajmuje prawie całą patelnię. Sekret tworzenia unikalnych bułki maku jest określona jedynie przez wyobraźnię. Bon appetit!