613 Shares 2460 views

Najlepsze filmy z 20. wieku: lista i opinie

Niektóre filmy z 20. wieku można przypisać do kolekcji filmowej złoto. Różnorodność gatunków i nazwisko reżysera, genialny członek obsady. Ale nie tylko to sprawia, że są prawdziwymi arcydziełami. Istotą każdego filmu, uderzył na bramkę – to ważne dla filmów XX wieku. To nie jest to, że widz jest w tych zdjęciach, każdy coś innego. Ale oni są naprawdę kochane przez wielu widzów, chcą ponownie i ponownie zrewidować.


Lista najlepszych filmów opinii

Przeglądając statystyki, liczba pozytywnych opinii i napisać recenzję, możesz zadzwonić pod następujące najlepsze filmy z 20. wieku (z listy skryptu jest pokazany poniżej):

  • "Terminator".
  • „Szklana pułapka”.
  • „Kevin sam w domu”.
  • "Pulp Fiction".
  • „Obcy”.
  • „Szczęki”.

Jeśli czytasz opinie w Internecie o tych filmach, większość widzów będzie je scharakteryzować jako bardzo zabawne i wyraziste filmy w swoim czasie. Pod koniec lat 80-tych – początku lat 90-tych ubiegłego wieku, nie można było znaleźć nawet jednej osoby, która by nie widział te zdjęcia. I, jak zawsze, spojrzał im mówił tylko pozytywne słowa. Warto podkreślić, że były one rejestrowane przed ery grafiki komputerowej i efektów specjalnych.

Fikcja: „Terminator”

Fantastyczna przygoda zmuszony wczuć się w bohaterów, aby znaleźć sposoby, aby rozwiązać problemy z nimi. Dynamika, co dzieje się na ekranie powoduje odwrócenie uwagi od monotonnych dni od nudnego życia codziennego. Podczas oglądania nie znudzi i pozostają obojętni na losy bohaterów.

Dlaczego tylko filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej! „Terminator” i jego sequel natychmiast znalazł swoich fanów. Akcja, thriller, science fiction scalane. Uczucie miłości do matki głównego bohatera sprawia bezpośredni z przyszłości w przeszłość strzeleckiej – żołnierza, który nie jest tak jak tych, którzy używali, aby zobaczyć bohaterkę Sarah Connor i jej syna Johna.

Urządzenie rozpocznie właścicielem świat, i nie pozwolić im, aby całkowicie zniszczyć rasę ludzką, trzeba zapisać ostatni Jana, który będzie w stanie walczyć bezdusznych robotów w przyszłości.

Filmy, które muszą być kontynuacja, są folie z 20. wieku. Tym razem odpowiada końcówce, mówiąc, że akcja nie została jeszcze zakończona. Jest to najmniejsze szczegóły, które pozostaje w przeszłości, to bohaterowie, którzy zapomnieli przenieść pewne elementy, i czujemy, że muszą one spełniać nasze plany, ale znacznie później, czyli w następnej serii. Sądząc po opiniach, że to, co fani lubią nimi.

Adventure: „Szklana pułapka”

Wiele filmów z 20. wieku opowiadają o tych bohaterów, zdolne samodzielnie przeciwstawić się najeźdźcom, którzy z jego umysłu, wielkiej wytrzymałości, treningu wytrzymałościowego i zakładników ratowniczych od śmierci. Znamiennym przykładem jest film „Szklana pułapka”.

Składa się z kilku serii, a każdy z nich należy do publiczności „najlepszych filmów z 20. wieku” kategorii. Czasami wydaje się, że film został stworzony dla aktora wyboru do pełnienia roli głównego bohatera. I staje się jasne, kto i co do których został stworzony: aktor do filmu lub filmu dla aktora. Dzieje się tak w „Szklana pułapka”. Nie można sobie wyobrazić ten film bez Bryusa Uillisa – tak mówią fanów. A każdy czyn i uczucie aktora bezwarunkowo zaczynają wierzyć od pierwszych minut filmu.

Na początku każdej serii scen ze spokojnego życia bohatera, jest to dość typowe plany, spotkania planowane wakacje. Widz naprawdę nienawidzi terrorystów, ponieważ naruszają one zmierzone tempo życia, narusza dobro, które nazywa się rodzina, miłość, szczęście.

Na miejscu Johna McClane mógł być każdy. Będzie tam wystarczająco dużo siły umysłu i jego odporność na najeźdźców? Zgodnie z regułami gatunku, oczywiście, wszystko będzie dobrze, bo zło musi być ukarane. Ale w życiu wszystko to może skończyć się bardzo różnie. Rozumie każdy, kto ogląda film.

Komedia "Home Alone"

Większość środków pieniężnych taśmy komiks z kategorii „Best Films 20. wieku” – „Home Alone” Przygody małego chłopca, zostaje w domu sam na Boże Narodzenie, nie pozostawiają nikogo obojętnym. Wiele osób uważa, że sama sytuacja jest absurdalna. Jak możemy zapomnieć o dziecku w domu? Winić ludzką próżność, ogromny nakład pracy w pracy, dezorganizacji życia rodzinnego.

Jakie dziecko? Co to jest – pozostać bez osoby dorosłej? Najpierw przychodzi radość z faktu, że istnieje swoboda działania, pobłażliwość. Ale są znaki ujemne. Bandyci kursują że Rob domu. Chłopiec w centrum wydarzeń. Jego niesamowite fiction, oryginalne pułapki i kosztował przed rabusiami działania zachwyci.

Oczywiście, po trochu, gdzieś w podświadomości, widz zdaje sobie sprawę, że to wszystko jest fiction i dyrektorzy. To jest niemożliwe do przeprowadzenia dziesięcioletni dzieciak w prawdziwym życiu. Ale dynamika, co się dzieje sprawia, że można zapomnieć o zdrowym rozsądku. Działka rejestruje pierwsze minuty filmu. dziecko gra jest wspaniała – wszyscy zgadzają się z tą publicznością.

Thriller, "Pulp Fiction"

Filmy z 20. wieku z „Thriller” jest niezwykle popularne. Mogą łączyć kilka gatunków jednocześnie. Na przykład, rewelacyjny w tym czasie znany film „Pulp Fiction” doskonale łączy komedię, przestępczość (detektyw), thriller. Widz zostaje wykorzystane do opracowania jednego lub dwóch wątków. Ale tutaj są trzy historie.

W pierwszym z bohaterów ma swoje zbawienie od leku, druga opowiada o życiu boksera i podejmowania ważnych decyzji dla wszystkich przyszłych kariery sportowej. W trzeciej opowieści jest stowarzyszeniem wszystkich postaci, które do tej pory istniały tylko w niej.

Film jest interesujący dla swojej gwiezdnej członek obsady. Są one nazywane po prostu zobaczyć, jak jasne powinno być stworzenie ich udziałem:

  • John Travolta ;
  • Bryus Uillis;
  • Quentin Tarantino, który jest dyrektorem w kadrze.

Horror: "Alien", "Szczęki"

Filmy w tej kategorii nie zawsze chciał zobaczyć ludzi z niestabilną mentalności. Ale wszyscy inni miłośnicy „łaskotanie” nerwów pamiętać, że takie prace film jest również bardzo popularne. pobudzają one do krwi, powodując jej zamrażać w żyłach, sprawdzając jak zrównoważona osoba patrząc na ekran.

Folie te wnikają w różnych dziedzinach życia ludzkiego: można zobaczyć wpływ na innych planetach i bohaterów w obliczu obcych – Ziemian wrogiej rasy, gotowe zniszczyć całe życie na Ziemi.

To jest film „Obcy”. Bardzo niewielu ludzi udaje się przetrwać w tej walce, ale w filmie oddaje niemożliwość incydentu, nieprawdopodobieństwo tego wszystkiego. Wszystko to usunięte więc pewne, że to jest to, co prowadzi widza w przerażeniu.

Najlepsze filmy z 20. wieku (zagraniczne) wnikają w głąb morza i udaje się zrobić tak, że mieszkańcy mórz i oceanów może również zaszczepić strach i lęk ludzi. „Szczęki” film ciągle trzyma w napięciu. Jest oczywiste, że wiele straszne i krwawe ilustrowany grafiki komputerowej, ale to nie jest ważne. Najstraszniejsze jest to, że coś, co może zaszkodzić, a nie gdzieś w świecie transcendentalnym lub w innej galaktyki, jest w zasięgu ręki.

Jeśli zebrać wszystkie najlepsze filmy z 20. wieku, lista z nich okaże się świetnie. I słusznie, bo każdy z nich – to prawdziwy majstersztyk. W XX wieku stworzył tak wiele różnych i znalazły swoje filmy publiczności, że można tylko podziwiać dzieła znanych czcigodnych reżyserów i aktorów, jak również tych, którzy dopiero zaczynają zachwycać publiczność swoimi odkryciami i żywią uczucia i doświadczenia ekran, niepokojące wyobraźnię przyjść do miłośników filmowych kina.