232 Shares 6966 views

Restauracja Julia Wysocki w Moskwie, zdjęcia i opinie

Restauracja-bar z unikalną nazwą „Ornik” rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. restauracja Julia Wysocki otwarty w Moskwie na skrzyżowaniu Brzeskiej i B. gruzińskiej – i to nie przypadek: obszar jest uważany za najbardziej udany dla otwarcia zakładów gastronomicznych. W kuchni, gospodarze restauracji szef kuchni zaprosił Julię z Londynu. Szef kuchni Daniel Fippard posiada bogate doświadczenie w uczelniach brytyjskich i amerykańskich. szef motto: „gotowanie proste, ale twórczy.” Przy wyborze szefa restauracji rosyjska aktorka podjęła właściwą decyzję – był tak dobry, że teraz kieruje również dwie restauracje: Julia Wysocki na Prospekt Mira i restauracja Grand gruziński.


Co to jest „Ornik”?

Z interpretacji Ozhegova „Ornik” – to taka, która lubi żartować, poornichat. To jest zgorszenie-maker. Taka nazwa dla swojej restauracji na kulinarnej autora nie wybrano przypadkowo: wśród wielu przyjaciół aktorki dużo „ornikov”. I ściany restauracji zdobią portrety słynnego „ornikov”: Francis Bacon, William Burroughs, Władimir Majakowski, G. Miller, E. Ionesco i innych.

Nowa restauracja Julia Wysocki

Restauracja czynna jest codziennie od godziny 12 w południe aż do 12 w nocy. W restauracji serwowane są dania kuchni europejskiej i najwyższej oryginalnego. Ceny są przystępne: średni wynik to około 1500 rubli.

Położenie restauracji

Obszar, na którym znajduje się restauracja, jest uważany za najbardziej dobre dla otwarcia zakładów gastronomicznych: znajduje się wokół licznych restauracji, i bardzo dobrze. Konkurencja tutaj – niesamowite! Jednak restauracja Julia Wysocki w Belorusskaya nie jest tracona w takiej silnej konkurencji: ludzie wiedzą i lyudyat tym miejscu, wiele osób przyjeżdża tu z całego miasta, aby zjeść i świetnie się bawić.

Adres, pod którym znajduje się restauracja: Str. B. Georgia, budynek 69 (obok Art. Metro "Białoruś").

Restauracja Julia Wysocki w Grand Georgian ul naprawdę jest prawie na ulicy Tverskaya, czyli strukturę, w której istnieją „Behetle” i kawiarni „Starbucks”.

Wiele pamiętać, że restauracja ma małą wadę – jego znak. Jeżeli dana osoba nie wie, gdzie początkowo restauracja Julia Wysocki, poszukiwanie dla niego, będzie bardzo, bardzo długi czas.

Konstrukcja restauracji

Restauracja Julia Wysocki w Moskwie jest urządzony w amerykańskim przedwojennym stylu vintage. Jest zdominowany przez hebanu i brązu mebli opraw. Ktoś myśli, że nie slishnom ponury, ale większość pochodzi z zachwytem o idei projektowania restauracji w Moskwie.

Przestrzeń jest mały: nie ma wystarczająco dużo miejsca dla 50 osób, wydaje się, że ludzie powinni siedzieć blisko siebie (jak mówią „łokieć w łokieć”). Jednak stoliki są tak dobrze przygotowane, że absolutnie nie ma uczucie „ucisku”.

Jak wspomniano wcześniej, twórcy restauracji postanowił dać swoje preferencje do słynnego przedstawiciele ornichestva: na ścianach jest słynna fotografia, osobiście wybrany Konczałowski. Tutaj można zobaczyć i Władimir Majakowski, a William S. Burroughs, Jean Genet, i Antoni Czechow, a Ferdinand Celine, i wielu znanych ornikov.

menu restauracji

Menu restauracji jest mała. Oto tylko trzy sekcje: przekąski, gorące dania i desery. Został on opracowany, oczywiście, pod ścisłym nadzorem gospodyni restauracji szef kuchni Daniel Fippard. Goście są zaskoczeni, rozsądnych cenach żywności: można zamówić tuńczyka tatarski za jedyne 510 rubli, zupa z buraków – 270 rubli, grechotto Chanterelle – do 450 rubli i kluskami na łóżku z kapusty obodytsya zaledwie 420 rubli. Goście świętować niesamowity smak dostaw kawy.

napoje

W restauracji serwowane są tylko napoje bezalkoholowe, ponieważ restauracja nie posiada licencji na sprzedaż alkoholu. Ktoś szyderczo mówi, że restauracja nie jest licencjonowana dla jednego prostego powodu: właściciele otworzył restaurację w pośpiechu i nie mają czasu na zajmowanie się takimi sprawami. Jednak właściciele restauracji, a kelnerzy w takich komentarzach reagują zupełnie spokojnie. Ponadto, według najnowszych danych, okazało się, że restauracja jest licencjonowanym jeszcze w niedalekiej przyszłości staną się.

żywność

Menu w tej instytucji bardzo małe. W rzeczywistości jest to bardzo dobre. Oznacza to, że restauracja ma małą liczbę półfabrykatów, a świeżych składników używanych do gotowania.

istnieje kilka z najbardziej popularnych wśród wszystkich potraw w restauracji:

  • zupa buraczana, który jest dostarczany z chleba żytniego. I dostawa żywności jest dość ciekawe: na dnie naczynia rozpostartymi marynat, w plasterkach zgrabnych kostek itp – koła wycięte buraki, dodać łyżkę kwaśnej śmietany na górze, która jest stała, „chipów” chleba żytniego. Kiedy obsługujących ten chleb wylana z puree z buraków.
  • Pasztet wykonane z wieprzowiny i kurczaka, podawane z jogurtem i sosem słodko-kwaśnym. Danie jest wyjątkowy: w przeciwieństwie do tradycyjnego galarecie mięso, mięso jest bardziej niż galaretki. Naczynie ozdobione warzyw marynowanych i liści trybula.
  • Risotto ryby wędzonej, która jest podawana ze świeżych ziół (pietruszka), szczypiorek i botargo.
  • Deser – połączenie imbiru i ciepłej tortu, który jest zasilany z kawałkami pistacje i melony. Należy zauważyć, że to danie „Chef” w menu nie jest – przygotowuje wyłącznie na zamówienie.

Pamiętaj, aby podkreślić lokalny chleb, który piecze się na własną rękę, a nie działać po nim w następnym sklepie. Jest wykonana z niebielonej mąki, specjalny ferment. Goście mówią okazuje bardzo smaczne.

usługa

Uczestnicy restauracji jest zaskakująco bojaźliwy. Kelnerzy nie są jeszcze przyzwyczajeni do tego najazdu turystów. Jednak znają ich działalności: uważnie słuchać żadnej prośby gości i spróbuj jak najszybciej się z nimi spotkać. Nawet nesomtrya fakt, że restauracja nie jest licencją na sprzedaż napojów alkoholowych, kelnerzy w tych żartów z gośćmi reagują zupełnie spokojnie. Niektórzy nawet śmiać się, oferując „zmienić posłańca do sąsiedniego sklepu” dla alkoholu, które obiecują kelnerów, aby wydatek nie będą uwzględniane.

opinie

Goście bardzo umiłował restauracja „Ornik” tak samo jak restauracja Julia Wysocki na Prospekt Mira: około dwóch restauracji w najbardziej pozytywnych opinii. Nawet niepozorny znak i mała sala restauracji nie może zepsuć wrażenie, że pozostaje z gośćmi po wizycie instytucji: goście mówią bardzo smaczne, ale tanie jedzenie i zrelaksowany wspaniałą atmosferę (co jest w przeciwieństwie do przyjęta Julii „burzliwe”). Ponownie, goście również zauważyć niesamowitą kawę, która jest warzone tutaj.

Restauracja jest znany i kochany przez wielu. Pogratulować rosyjska aktorka z otwarciem restauracji przyszedł do tak znanych przedstawicieli platformy, jak Ałła Pugaczowa, Maxim Galkin, Kristina Orbakayte i wielu innych.

Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś nadal uważa, że kucharze samo jedzenie Julia Wysocki, gdyż skutecznie sprawia, że do zdjęć i telewizyjnej kamery, będzie rozczarowany. Wszystkie dania są przygotowane bez udziału aktorki: tutaj jest – właściciel. Goście mówią niewielką ilość porcji, ale oryginalne dokumenty. Tak, rzeczywiście, szef kuchni restauracji „Ornik” powinien być motto: „gotowanie proste, ale twórczy” Daniel Fipparda uwierzyć, że jedyny Anglik, który zdecydował się na duży ryzykowne posunięcie: postanowił przemyśleć i przerobić białoruskich potraw kuchni na swój własny sposób. I nie mylił: restauracja ma wspaniały sukces wśród Moskali i gości miasta.