806 Shares 7667 views

Naturalne rzemiosło z materiałów naturalnych jako sposób wyrażania siebie

Florystyka – nie tylko wielkim hobby dla dzieci, ale również działalność, która rozwija zdolności motoryczne rąk i oczywiście fantazji. Do tworzenia kompozycji przy użyciu różnych materiałów: suszone liście i kwiaty, kora, mech i kamyki i muszle, piękne gałązki, a czasem nawet suszone owady, ziarna i żołędzie.


aplikacja

Najprostszym rozwiązaniem – to wniosek z liści i kwiatów. Pacjenci otrzymywali obrazy mogą być różne – zwierzęta, bukiety, pejzaże. W zależności od tematu poprosić dziecko, będzie on korzystać z różnych materiałów i kolorów, aby myśleć o małych rzeczach, do snu. Naturalne rzemiosło z naturalnych materiałów – to świetna okazja, by poznać dziecko, siedząc z nim i tworzenia własnych małych arcydzieł. Na przykład, zbierać kolorowe liście drzew i krzewów, Coming Home spaceru ulicami jesienią, należy aplikacja „Akwarium” z zebranych zielnika. Liście mogą być cięte, połączyć, farby. Być trochę pomysłowości – proponuje się dodanie naturalnych rzemiosła z naturalnych materiałów pugovichkami (dla oka ryby, na przykład, lub pęcherzyki). Nie zapomnij o akwarelami lub gwaszem – pomalować odświeżanie koloru tła – tak pozwalasz dziecku pokazać wyobraźnię pełniej.

skład objętościowy

Stworzenie ikebany w ich własnego dobra: zdolność do działania nie tylko w płaszczyźnie, ale w objętości. Te dzieci rzemiosła z naturalnych materiałów są, co do zasady, za pomocą gałązki, małe pniaki, liście, żołędzie, szyszki, etc. Ikebana motyw może być różny – od „bukiet”, a skończywszy na tworzeniu małych kompozycji (np drzewa na brzegu jeziora). Nie jest konieczne, aby ograniczyć dziecku w materiałach: im bardziej zróżnicowana będzie jego arsenał, tym bardziej interesujący, że będzie ikebana.

Kolejnym wariantem kompozycji trójwymiarowych – postać z różnych warzyw i owoców. Takie naturalne rzemiosło z naturalnych materiałów, takich jak przede wszystkim na zwierzętach – wiewiórki i myszy, psów i kotów. Dla starszych dzieci mogą być oferowane do rzeźbienia owoców i warzyw: to jest dość cienki i żmudna praca, która wymaga wytrwałości i ostrożnego korzystania z narzędzi skrawających.

zdjęcia

Najciekawsze naturalne rzemiosło z naturalnych materiałów są tworzone przy użyciu „obcych” elementów. Aby uzyskać jakość obrazu, należy zakupić ramę (najlepiej drewniana), odpowiedniej wielkości kawałek sklejki o grubości tapety (gładkie lub tłoczone) na podstawie. Malarstwo – bardzo oryginalne wyroby z materiałów naturalnych; Wprowadź tytuł i pokonać ją. Na przykład, dane z gliny, ręcznie wykonane i malowane, może być wspaniałym akcent w swoim obrazie. Podwodny świat może być wizualizowane dokonując gliny ryb i udekoruj je w jasnych kolorach. Użyj wysuszony mech jak algi, posypać małe muszle, pomalować tapetę, „run” ryby i uczynić baniek strazikov lub przezroczyste przyciski. Nie bój się eksperymentować, tworzyć sen!

Rzemiosło i tak dobrze, że wszystko jest w twoich rękach, a każdy wiersz, każda gałązka i liść będzie dokładnie tam, gdzie chcesz. Jest to wspaniała okazja, aby wyrazić siebie, uciec, aby znaleźć punkty kontaktu z dzieckiem, a nawet urządzić dom.