193 Shares 1076 views

Tadżycki konsulat w Moskwie, adres, godziny otwarcia

Coraz więcej ludzi w Rosji zaczyna być zainteresowany w konsulacie Tadżykistanu. W Moskwie lub w innych miastach w kraju – to nie jest tak ważne. Najważniejsze jest to, że ludzie mają coraz większe zainteresowanie w kraju, sojusznika. Chodzi o to, że Rosja i Tadżykistan stara się „zaprzyjaźnić”. Wiele osób przyjeżdża do Rosji do pracy lub zamieszkania. Dlatego konsulat zapotrzebowania kapitałowego. Ale, że obywatele muszą wiedzieć o organizacji? Jak to działa? W jakim czasie to wykonane odbioru publicznego? I jak to jest możliwe, aby skontaktować się z instytucją? Wszystko to zostanie omówione później.


adres

Najpierw dowiedzieć się, jaki jest adres Konsulat tadżycki w Moskwie. Chodzi o to, że na konsultację lub składania dokumentów dla różnych operacji często trzeba osobiście skontaktować się z agencją. W związku z tym adres organizacji jest krytyczna.

Znajdź Konsulat Tadżykistanu w stolicy może być w pobliżu stacji metra „Barrikadnaja”. Że jest on nazywany odwołanie, zgodnie z którym organizacja jest znaleźć. Położony Konsulat Tadżykistanu w Moskwie Skatertny Lane, budynek 19.

Otaczający tę lokalizację można znaleźć salę koncertową Gnesinyh, a także sekcję zainteresowania Georgia Szwajcaria ambasady. Ambasada znajduje się bliżej centrum Moskwy.

tryb

A w jaki sposób ta organizacja zrobić? To pytanie też są zainteresowani w populacji. To nie zawsze jest możliwość uzyskania porady, jak również rejestrację i odbiór dokumentów.

Tadżycki Konsulat w Moskwie ma następujący tryb pracy: od poniedziałku do piątku, zakład jest otwarty od 9:00 do 17:00. Sobota i niedziela – nieczynne. W środy, odbiór nie jest prowadzona ludności. Oznacza to, że w sprawach osobowych, prosimy o kontakt z: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek.

Ale problemy wizowe zostały rozwiązane codziennie, ale tylko w dni powszednie. Sekcja Visa pracuje między 9 rano i 5pm. Tadżycki Konsulat w Moskwie ma przerwę na lunch.

Kiedy dokładnie? Jest to niemożliwe, aby odwołać się osobiście do organizacji lub uzyskać poradę przez telefon codziennie od 12:30 do 13:30. To pora lunchu. Nie przeniesiony, a nie odwołany. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkich obywateli.

telefony

Jak skontaktować się z organizacją? Rozmowy telefoniczne są dość dobrym środkiem na uzyskanie szczegółowych porad bez osobistej wizyty. Nie tylko można wyjaśnić na wszystkie pytania, ale także dowiedzieć się o gotowości tych pytań lub innych dokumentów. Również komunikacja telefoniczna pomaga wyjaśnić jak Konsulat tadżycki w Moskwie w czasie wakacji.

Więc jaki rodzaj kontaktów są dostępne dla komunikacji? W sumie jest tu 3 telefony, niektóre z nich – to faksu. Populacja może skorzystać z następujących kombinacji:

  • 8495690 57 36;
  • 8495690 52 81;
  • 690 02 70 – Fax.

Apeluje, jak zostało powiedziane, to może być tylko według stałej eksploatacji rozkład konsulatów. Reszta nie ma rady. Czekać na odpowiedź nie jest konieczne i lunch przerwy.

inne informacje

Co bardziej użyteczne, można dowiedzieć się o interesy organizacji? Tadżycki Konsulat w Moskwie oferuje połączenia nie tylko przez telefon, ale także za pośrednictwem Internetu. W tym celu jest osobny e-mail. Odpowiedź będzie musiał czekać tylko zgodnie z harmonogramem organizacji. Musisz napisać adres: [email protected]

Ponadto, każdy może z góry wiedzieć, wiadomości tadżycki, a także zapoznać się z kwestii wizowych i konsularnych w stosunku do Rosji. Aby to zrobić, nie ma na oficjalnej stronie internetowej ambasady Tadżykistanu. W „konsulat” jest zwykle publiczny może znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które są wymagane do rejestracji obywatelstwo, wizy lub procedur uzyskiwania paszporty.

Oficjalna strona internetowa ambasady Tadżykistanu jest również dostępna. Na to, jak zostało powiedziane, jest sekcja „konsulat”. Można również znaleźć zakładkę „Embassy”. Strona zawiera kalendarz wydarzeń publikowanych tu wszystkie ważne i istotne informacje dla obywateli rosyjskich i tadżyckich.

To wszystko. Teraz jest jasne, co jest konsulat Tadżykistanu w Moskwie, adres, numer telefonu, jak i eksploatacji. Ale na oficjalnej stronie internetowej można zobaczyć nie tylko dokładną lokalizację organizacji, ale również zalecenia dotyczące podróży do niego. Być może jest to wszystko, co może przyczynić się do wiadomości publicznej.