270 Shares 2368 views

Sekrety, który utrzymuje charakter Ural


Sam Ural można nazwać wyjątkową okolicę, a ponadto jego geografia jest tak ogromna, że lista i opisać wszystkich ciekawych miejsc nie jest możliwe. Jednak istnieje kilka niezwykłych i tajemniczych miast, które cieszą się szczególną renomą, i to o nich teraz będą omawiane.

1. Arch. Jest to Aryan i bardzo stara strona, która znajduje się w stepach w południowej części regionu Czelabińsk. Jego struktura pierścienia jest wyraźnie zorientowany przez gwiazdy, a ludzie żyli tu kiedyś opuścił to miejsce dla nieznanych powodów. I pomimo tego, że charakter Ural może spowodować, że najbardziej szczery podziw, a mianowicie Arch wybraną przez siebie wszelkiego rodzaju ezoterycznych, wróżki, ufologii, „łącznikiem” i innych zwykłych ludzi. Według nich, jest niezwykła skupić się na swojej sile i możliwościach zasilania.

2. Dyatlov Przełęcz ma bardzo złą reputację, biorąc pod uwagę fakt, że w 1959 roku, w zimie, na północ punkt regionie Swierdłowsku, na górze Holat Sjahyl nastąpiła tragedia, która nadal nie można wyjaśnić naukowo. Badacz, który prowadził dochodzenie, wydał raport, w którym stwierdza się, że pewna elementarna i nieodpartej siły spowodowały śmierć dziewięciu doświadczonych turystów. I naprawdę, naprawdę tylko Uralu i świeże powietrze jest w stanie uzyskać doświadczonych podróżników wyciąć namiot i uruchomić w dół w lekkim ubraniu, aby spełnić swoją śmierć z zimna i mrozu? Do dnia dzisiejszego nie jest pojedynczym hipoteza, które mogłyby wyjaśnić 100% tego, co się właściwie stało.

3. M-sky trójkąt jest znany na całym świecie w 1989 roku. Najwyraźniej nie tylko zachowuje Ural i ich piękno przyciąga turystów: M-sky trójkąt stał się pierwszym krajem na nietypowe strefy, która jest często postrzegane UFO, plazmoidy a nawet Bigfoot. I choć dziś niewyjaśnione zjawiska w tym obszarze są rzadkie, ludzie nadal tu w nadziei, widząc niczego niezwykłego.

4. miejsca opisane w P.Bazhova Tales istnieje w rzeczywistości. Są w okolicach Sysert i Polevský i cieszy się niezwykłą popularnością wśród podróżnych. To, w szczególności, duma góra Mount Azowskiego, Markowa Kamień i inni. Jak głosi legenda, charakter Uralu jest bardzo bogata w różnego rodzaju skarbów, ale większość z nich są ukryte w Azowskiego-góra. Nocą, wędrować przez to tajemnicze światła, a czasem można spotkać ducha dziewczynki – morświna. Czasami nawet w dobrze znanym miejscu, można zgubić ciężko.

5. Niewiansk krzywa wieża i otoczony jest wieloma tajemnicami. Nawet nie wiem, kiedy i kto go zbudował. Wieża ta znana jest przede wszystkim ich brzmienie pomieszczenia: jeśli stoisz w jednym z narożników, można usłyszeć najmniejszy szept, wypowiedziane na drugim końcu pokoju.

6. Taganay. W tym momencie, charakter Uralu jest szczególnie wyjątkowy, to nic dziwnego, to pasmo górskie, a obecnie jest park narodowy, który jest w pobliżu Zlatoust, został wybrany przez staroobrzędowców. Oni tu żyli w swoich klasztorach i wykonał specjalne rytuały. Być może to wpłynęło na atmosferę Taganay, ponieważ do tej pory nie zaobserwowano okresowo UFO, kule ognia, kule energetyczne i słupy oświetleniowe o nieznanym pochodzeniu. odniósł się także do świadków bałwana i pewnym kialimskaya babci.

7. Ural dolmeny można nazwać najmłodszy z wszystkich tajemnic. W ciągu ostatnich 8 lat, stwierdzono ponad 200 tych tajemniczych kamiennych budynków, z których najstarszy pochodzi z drugiej połowy trzeciego tysiąclecia pne. Przez kogo iw jakim celu zostały one zbudowane dolmeny, do tej pory nikt nie wie, chociaż nie ma spekulacji, że te pomniki są charakter rytualny.

Jak widać, charakter Ural to nie tylko zachwycająco piękne i niezwykłe, ale nadal utrzymuje wiele tajemnic, które nie zawsze uchwycić siłę nawet naukowca.