430 Shares 9483 views

Rękodzieło z rękami: jak zrobić papierowy kubek

Papier – to bardzo cenna rzecz. Z nim można zrobić wiele przydatnych przedmiotów. Załóżmy szkło, które mogą posiadać drobne przedmioty, w sytuacjach awaryjnych, nadaje się do cieczy. A jeśli myślisz, jak zrobić papierowy kubek, potem pomocna instrukcje pomoże.


Szkło z papieru origami Technologii

Mówi się, że aby zrobić prosty papierowy kubek. Zaskakująco, to jest możliwe, aby znaleźć wiele zastosowań. Możliwe jest umieścić małe Roślina, a jeśli stosuje się do wytwarzania stałych papieru laminowanego, szkło można wlewać płyn, ale nie będzie trwać zbyt długo.

Jeśli myślisz o tym, jak zrobić szkło z papieru, origami jest doskonałym rozwiązaniem. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, a wszystko okaże się:

  1. Kwadratowy arkusz przepoławiać po przekątnej.
  2. Następnie należy zagiąć rogi, jak pokazano na rysunku.
  3. Warstwa wierzchnia jest złożona, a dolna – z powrotem.
  4. Następnie należy ponownie złożyć górną i dolną ściany.

Jak zrobić papierowy kubek: Stojak na długopisy i ołówki

Zawierają materiały pisarskie w celu pomocy specjalnych podpór. Ponadto, starannie ułożone pióra i ołówki tworzyć ich właściciel dobre wrażenie.

Dla ludzi kreatywnych standardowy organizator nie będzie interesująca. Robię własne stoisko można własnoręcznie. Aby to zrobić, nadaje się tylko dostępne środki.

W poszukiwaniu oryginalnych wersjach, można pomyśleć o tym, jak zrobić szkło z papieru do ołówków. Dla tych celów dopasowania zwykłe rury kartonowe (może być stosowany na bazie przędzy nawiniętej lub papieru toaletowego). Tekturowy cylinder jest łatwy do dekoracji z kolorowego papieru, naklejek i innych elementów dekoracyjnych.

Wiklinowe kubki z papieru

Zrobić papierowy kubek do przechowywania przyborów do pisania mogą być różne sposoby. Korzystanie z rurki z gazet – jeden z nich. Szczególnie należy rozwiązać inny problem – tak można pozbyć się starych niechcianych czasopism.

Jak zrobić papierowy kubek:

  1. Arkusze A4 gazet pocięte na paski o szerokości około 6,5 cm. zajęłoby 36 identyczne paski.
  2. Każdy z nich musi być skręcone razem w ciasnym rury. Do tego ukośnie na papierze umieszczonym na papierze otworu i zakręcony. Koniec otrzymanej rury jest przymocowany za pomocą kleju, a igła jest wyciągana. Jeden koniec rury powinien być szerszy niż drugi.
  3. Następny będzie trzeba karton. Aby wyciąć jej górnej granicy.
  4. W dolnej części pola powinny być klejone na czterech rur z każdej strony. Najwyżej trzeba dołączyć karton i rurki z czterech stron wzrosnąć.
  5. Jeden z przewodów jest doprowadzany w dół równolegle do stołu i zaczynają splot przepuszczając go między innymi rurami. Gdy rurka dobiega końca, konieczne jest, aby wstawić inny i naprawić końce klejem. Tkać dalej do góry.

Na końcu rury wystające składane do wewnątrz i przykleja się do ściany. Aby kubek papierowy stał się bardziej trwały, może być pokryta klejem.

Myśląc o tym, jak zrobić papierowy kubek, ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją, ponieważ inne umiejętności specjalne nie są konieczne. Spróbuj, każdy może to zrobić.