713 Shares 1234 views

Połamane taktyka ucha

W rezultacie, zewnętrzna uraz ucha może zmienić jego postacią wrodzoną. Jeśli w wyniku ciosu lub szkody czuć ból, krwawienie i pojawiły się tam były bolesne odczucia w głowie, to jest możliwe, teraz wiem, że złamanym uchem. zapaśnicy zawodowe są często do czynienia z tego rodzaju szkody, niektórzy ludzie potrafią złamać uszy , nawet w pierwszych miesiącach uprawiania tego sportu.


Tak więc, jak wynika z kołkiem w chrząstkę ucha zewnętrznego może złamać i uszkodzenie kostny ściany słuchowego. W obu przypadkach nie będzie deformacji skorupy, i trzeba będzie się z lekarzem. Ponadto takie pęknięcie może towarzyszyć krwiaka ucha środkowego, w wyniku czego zewnętrzne części staną się purpurowy. Często jest to urazy te występują u zapaśników.

Przede wszystkim przerywaną ucha jest przyczyną ostrego bólu. Jeśli wynik uraz ujścia kostnej część została uszkodzona, pacjent może zostać zmniejszona ostrość słuchu. Ale może się zdarzyć w przypadku, gdy pacjent nie jest adresowany po urazie w szpitalu. Jeśli uszkodzenie kości często zwężone przejście, a jeżeli chirurg nie rozwijać się w odpowiednim czasie, może spowodować częściową utratę słuchu.

W wielu przypadkach, złamane ucho nie jest zagrożone, ale lepiej jest skierować do otolaryngologa lub traumatolog, aby nie przegapić bardziej poważny problem i uzyskać fachową poradę, która powie Ci, które zabiegi i procedury są pokazane. Na przykład, różne uraz ucha może doprowadzić do opracowania procesów zapalnych w ochrzęstnej.

Biorąc pod uwagę fakt, że większość sportowców są zagrożone, głównie bojowników, wszyscy muszą wiedzieć, jak się zachować, gdy ktoś z zespołu złamał ucho. Co jest potrzebne w tym przypadku? Tak, pierwsza pomoc będzie nałożenie zimny kompres: odpowiedni pojemnik z lodu, mrożonek. Ale w przyszłości będzie wymagał ocieplenia balsam. Jeśli pacjent przed urazami, a nie tylko złamane ucho, ale również uszkodzenia integralności skóry, miejsca te są traktowane z jodem.

Jeśli ofiara jest wszystko towarzyszy krwawienie, należy najpierw go zatrzymać, stosować sterylny opatrunek i wprowadź toksoid tężca. Jeśli środowisko nie jest wśród odpowiednich specjalistów, nie ma potrzeby szukać, to wygląda jak złamany ucha, przeglądania sieci World Wide Web Photo, trzeba natychmiast wezwać karetkę.

Ponadto, te pęknięcia mogą być tylko wynikiem wystarczająco poważnych urazów. Dlatego też nie możemy wykluczyć możliwość równoczesnego wstrząśnienia mózgu lub pęknięcie podstawy czaszki. Naruszenie integralności kości słuchowego jest często spadek do przodu na brodzie. W tym przypadku, dolna szczęka jest tak silnie naciska na przednią ściankę słuchowego, to może odstawienia indyka. Jeśli pacjent spadł nieznacznie w bok, a następnie uszkodzenie słuchu może być jednostronny, jakby cios spadł na środku brody, konieczne jest, aby sprawdzić obie strony. Po pierwszej pomocy osoby takie powinny być wysłane do leczenia szpitalnego w szpitalu.