240 Shares 8198 views

KVNschik Gregory Malygin: biografia, twórczość, a przyczyną śmierci

Gregory Malygin – pierwszy i nazwisko znane wszystkim fanom gier KVN. W 2012 roku zmarł. Dziś będziemy rozmawiać o tym, gdzie się urodził, studiował i jak to stało się popularnym artystą. W artykule zostaną również ogłoszone przyczynę jego śmierci.


biografia

Gregory Malygin Urodził się 24 czerwca 1970 roku. Jego rodzinnym miastem jest Seversk (Tomsk Region). ojciec i matka grisha miała żadnego związku ze sceny. Oni – przedstawiciele zawodów technicznych.

Nasz bohater od najmłodszych lat wykazały, kreatywność. Chłopiec pięknie malowane i uwielbiał organizować koncerty domu. Miał wielkie poczucie humoru.

W szkole, Grisza był dobrym uczniem. Trzy i dwa w swoim pamiętniku jest niezwykle rzadkie. W liceum, facet dostał w kontakcie ze złym towarzystwie. Jego wyniki w nauce uległa dramatycznemu pogorszeniu. Ale był w stanie ciągnąć się razem i skończyć liceum.

życie studenckie

Dostać się w ręce certyfikatu, Grigorij Malygin poszedł do Tomska. Tam zapisał się na uniwersytet techniczny i budowlany. Rodzice byli dumni ze swojego syna. Ale Grzegorz nie zamierza na tym poprzestać. W kolejnych latach, ukończył Instytut Kultury i Sztuki w Ałtaju i kapitału „Ostankino” szkoły telewizora.

KVN

W murach uczelni Tomsk Gregory stworzył teatr miniatur odmiana „Lux”. Obejmuje ona najbardziej aktywnych i utalentowanych ludzi na kursie. Malygin później prowadził zespół „Tomsk atuty”. Zespół zagrał w ramach ligi „KVN-Syberia”. Pomimo sukcesu w rodzinnym regionie, Grisha marzył o szerokiej sławie. A kiedy los dał mu taką możliwość.

Od 1996 do 2008 roku. był dyrektorem artystycznym i kapitanem drużyny „Dzieci porucznika Schmidt”. Gregory Malygin zaangażowany w pisanie dowcipów i tworzenie humorystycznych scen. Zespół udało się zdobyć tytuł Major League w 1998 roku. Team "DLSH" stał się właścicielem KVN Ukrainy Cup (2000) i Kazachstanu (2001).

Ciąg dalszy kariery

W latach 2000-2001. Malygin grał w drużynie narodowej „Siberian Husky”, który obejmował przedstawicieli zespołów „Irkuck dekabrystów”, „DLSH” i inne. Gregory powierzył zaledwie dwóch honorowych stanowisk – dyrektora artystycznego i kapitana. W 2000 roku „Siberian Sybiracy” otrzymał główną nagrodę „Big KiViN w złocie” w festiwalu Jurmala. A w przyszłym sezonie zespół z powodzeniem przeprowadzono w Premier League i dotarł do półfinału.

Nasz bohater w końcu przeniósł się do Moskwy. Po pierwsze, wstąpił do „Ostankino” szkoły telewizyjny. Utalentowany facet ma wiedzę i doświadczenie praktyczne.

Od 2006 Malygin udział w specjalnych projektach poświęconych rocznicy KVN. Kilka lat później założył stowarzyszenie twórcze, o nazwie „Dzieci porucznika Schmidt”. Gregory grał solo, duet lub na koncertach i różnego rodzaju imprez.

Komik miał spróbować się w filmie. Filmografia Gregory Malygina reprezentowany przez kilka ról. Mamy listę najbardziej żywy i niezapomniany obraz z jego udziałem:

  • «FM i dzieci” (2001);
  • "Hamster Day" (2003);
  • "Akcji Marine" (serial telewizyjny) (2004);
  • "Happy Together" (seria "Wszystko co najlepsze") (2006);
  • "Moskale" (2010);
  • "Metoda Ławrow" (2012).

życie osobiste

Słodkie i zabawne facet zawsze popularne wśród płci przeciwnej. Ale to nie jest mężczyzna dla pań i zdobywcy kobiecych serc.

Gregory Malygin (patrz zdjęcie. Powyżej), żonaty z wielką miłością. Jego wybór był stylistka, wizażystka Victoria. Wygrała komika ze swojego naturalnego piękna i skromności. Po pewnym czasie Ślub odbył grisha i Vicki. W uroczystości wzięli udział koledzy młodej pary, jak również krewnych z obu stron.

Wkrótce młoda żona dała komik pierwsze dziecko – córkę Christina. Malygin starał jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Victoria wiedziała lepszym ojcem dla swojego dziecka po prostu nie znaleźć. Grisha sam swaddled i skąpane Christina, grał i rozmawiał z nią.

Po kilku latach w rodzinie Malygina były uzupełniane. Aby zapalić długo oczekiwany syn. Chłopiec o imieniu Arthur.

Gregory Malygin: przyczyną śmierci

W lipcu 2012 roku, znany humorysta został brutalnie zaatakowany. Nieznane został dotkliwie pobity i okradziony Grisha. Lekarze byli w stanie uratować mu życie. Ale aktor w obliczu długiej rehabilitacji.

W sierpniu tego samego roku Gregory Malygin zdecydowała się mówić w „DLSH” zespołu na festiwalu w Gelendzhik. Lekarze i krewni próbowali odwieść go od tego pomysłu. Ale komik nie słuchać nikogo. Udał się do festiwalu. Widzów obserwował Malygin żartował ze sceny i uczestniczyć w zabawnych szkiców. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że w tym czasie Wykonawca przezwycięża ból. W Moskwie, Grigorij czuł się źle. Umieszczono go w szpitalu, ale został zwolniony kilka dni później.

21 września 2012 Malygin zmarł w swoim mieszkaniu w Moskwie. Oficjalna przyczyna śmierci – niewydolność serca.