867 Shares 6369 views

Chevrolet Spark – mały samochód miejski

W 2005 roku gama modeli samochodów Chevrolet dodaje miniaturowy samochód Chevrolet Spark, zaprojektowaną dla transportu miejskiego. Spark – oznacza „iskrę”, a nowy model był w zgodzie ze swoją nazwą, to dosłownie błyszczał w strumieniu samochodów, łatwe manewrowanie między nieporęczny i Cadillac limuzyny. Potrzeba takich maszyn na rynku motoryzacyjnym było odczuwalne przez długi czas. Chevrolet Spark jest idealnym miejscem na wycieczki do sklepów, to było konieczne w ciasnych parkingach metropolii, wszystkie prace domowe mogą być realizowane w krótkim czasie przez zwinnego samochodu.

Zewnętrznie, Chevrolet Spark wrażenie dobrze zbudowany i niezawodnego samochodu z wielkich konturów ciała. Perfekcyjne linie mówił o prace projektowe wysokiej jakości. I było całkiem jasne, jak na zewnątrz maszyny zaangażowani eksperci słynny Italdesign studio. Chevrolet Spark, którego cena była dość przystępne, ma swoisty magnetyzm, jak mu się wokół, dotykać błyszczące części ciała, aby być w kontakcie. Wewnątrz pasażerowie czują się komfortowo. Pomimo swoich niewielkich wymiarów zewnętrznych, wnętrze Chevrolet Spark był wystarczająco przestronny.

Regulowane fotele pozwolono osiedlić się z maksymalnym komfortem i kierowcy i czterech pasażerów. Kolumna kierownicy jest w samochodzie została ustalona, ale nawet jej bezruch nie ingeruje optymalnego umiejscowienia osób i bagażu. Chevrolet Spark wnętrze nie różniły kosztownego wykończenia, użyte materiały są dość proste, ale komfort w kabinie zapewniony przez przemyślane połączenie kolorów i odcieni. Pracował wzór wzajemnie uzupełniających nasycenie wszystkich wnętrza i instrumentów. Gdy panele drzwiowe tapicerki siedzenia było ciepło piaszczyste tony kawy, wszystkie urządzenia objęte jasnozielonego podświetlenia. Jasne kolory skóry zakłada pomarańczowego podświetlenia.

Chevrolet Spark zwrotność była o rząd wielkości wyższe niż konwencjonalnego małego samochodu. Długość maszyny wynosi tylko 3,5 m, szerokość 1590 metrów. Z takimi wymiarami samochód może iść gdziekolwiek. Pomogło go i reakcję przepustnicy silnika, wysokiej porywający pojemności 50 koni mechanicznych, przy pojemności skokowej 0,8 litra. W maszynach bardziej uniwersalne, przeznaczone do podróży zarówno w mieście i poza miastem, tam był inny silnik z jednym tomie litra i moc 65 KM Co do układu napędowego, Spark Chevrolet wyposażony w cztery przekładni automatycznej, co jest całkowicie zgodne z dynamiką danej maszyny. Charakterystyka iskra prędkości były dość skromne, na torze, wskaźnik ten był w zasięgu 135 – 145 km / h, ale samochód nie został wykonany jako samochód sportowy-racing.

Chevrolet Spark, zdjęcie można zobaczyć na stronie, zaktualizowane w 2010 roku. Długość zwiększyła się o 140 mm, a rozstaw kół o 35 mm. Wygląd samochodu zmieniła się radykalnie, kontury ciała stają się bardziej nowoczesny i bardziej wyrazisty wygląd zewnętrzny. Zalety wewnętrzne Chevrolet zapłonowa zostały wzmocnione przez dodanie regulacji kolumny kierownicy. Materiały wykończeniowe zmienił barw: spokojne podtekstów ustąpiła jaśniejszy, bardziej nasycone kolory. Były nisze i półki na drobiazgi, a także szczeliny w drzwiach na butelki. Dach wzrosła do 1000 litrów przestrzeni po złożeniu tylnego siedzenia. Pod jego podłogą rozplanowany koło zapasowe.