582 Shares 1023 views

Kino „Horizon” w języku rosyjskim

„Horizon” dla tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości filmy, miłość do wypoczynku w komfortowych warunkach, w Nowosybirsku jest słynny teatr. Jej przestronny hol do 455 miejsc, wyposażone w miękkie fotele i sofy. Duży ekran i francuski profesjonalny system klimatyzacji pozwala stworzyć najlepsze warunki do oglądania filmów. Instytucja rozwinięta infrastruktura rozrywki. Duża sala, która zajmuje całe pierwsze piętro budynku, który jest dostępny na ekscytującą rozrywką pomiędzy sesjami. Dla gości bar, tematycznie muzeum filmu i sprzętu fotograficznego, plac zabaw.


Gdzie jest teatr „Horizon” w Nowosybirsku?

Restauracja jest typowym dwukondygnacyjny budynek z pokojami wyposażonymi do oglądania filmów, w czasach sowieckich, w takie budynki znajdowały się supermarkety. Znajduje się kilka przystanków od centrum miasta, w pobliżu stacji metra „Złote Pole”. Kino „Horizon” znajduje się pod adresem: B. Bogatkov, 266. Nie możemy powiedzieć, że w tym miejscu pełne życia. Brak dużych centrów handlowych, ogromne parkingi lub wygodne węzłów transportowych. Kino „Horyzont” położony jest w dzielnicy mieszkalnej pośród budynków nowych i starych wielopiętrowych tablic.

o wszystkim

Restauracja przyciąga turystów z niskimi cenami (50-150 rubli na sesję). Według takiej wartości kupować bilety do kina trudne. Jeśli lenistwo stać przy kasie, można zarezerwować miejsce w teatrze za pośrednictwem Internetu. Wolny czas przed obejrzeniem – wielką szansę na dobrą zabawę w dużym holu na pierwszym piętrze budynku.

Hala wyposażona w fotele i sofy, są automaty, bar z lemoniadą i popcorn. Aby osiągnąć wysoką jakość obrazu na wyświetlaczach urządzeń przedsiębiorstwa umożliwia filmy Dolby Digital SRD-EX. To jest profesjonalny sprzęt cyfrowy do kina wykonane na najnowszych technologiach, co pozwala na konfigurację wielu parametrów dźwięku przestrzennego.

wrażenia zwiedzających

Widzowie lubią dużym ekranie i przestronne miejscach sali. Niektórzy chwalą jakość obrazu i dźwięku do pokazów, inni skarżą się na słabą jakość nagrania. Goście żałować, że hotel znajduje się w dzielnicy mieszkalnej i jest niewygodne, aby dostać się, choć niektóre z nich są gotowe do długiej podróży z powodu niskich cen biletów.

Aby przyciągnąć publiczność akcje i konkursy odbywają się regularnie, mają regularne rabaty, które oferuje studentom „Horizon” (kino). Nowosybirsk – miasto z rozwiniętym przemyśle rozrywkowym, ponieważ instytucje muszą konkurować o uwagę mieszczan. Kino oferuje widzom ciekawy program. Plakat z „Horyzont” często pojawiają się premiery, moda fantasy, bajki, spektakle komediowe.

Goście zauważyć obecność bezpłatny parking, przyjazny personel, czystość, która jest oczywista. Administracja stara się zaspokoić potrzeby odbiorców w czasie, szybko reaguje na skargi i niezadowolenie.

W świecie kina

„Horizon”, firma nie jest jakoś autonomiczną instytucją. Jest to część większej sieci kin pod tytułem „Cinema World”. Organizacja posiada hale do oglądania filmów w Nowosybirsku, Kemerowo, Berdsk, Biysk, Gorno-Altaisk, Iskitim.

Lokale są wyposażone w projektory, które pozwalają na widoki w formacie 3D i 2D. Aby przyciągnąć klientów, właściciela sieci „Cinema World” organizując loterie i konkursy, przytrzymaj zabawne wydarzenia, oferując odwiedzających do wyświetlenia transmitowanie imprez sportowych.

W foyer instytucji są wszystkie możliwości komfortowego wypoczynku. Są tam bary z bogatym asortymentem lodów, napojów, popcornu. Istnieją strony z automatów. Przestronne pokoje zezwolić instytucjom różnorodnych zajęć, prezentacje, festiwali i konferencji.

Inne „Horizons” Rosja

Podobne instytucje istnieją w innych rosyjskich miastach. Od 1978 roku zajmuje odwiedzających kino „Horizon” w mieście Kołomna. Trzyma pokazy w 2D i 3D. Przez instytucję ścieżki dźwiękowej nie jest gorsze odpowiedniki w Nowosybirsku. W 2013 roku, właściciele nabyli ogromny ekran w kinie „Horizon”. Kolomna teraz oferuje profesjonalny internecie Harkness Hall Spectral 240.

Takie ekrany są bardzo drogie. Zajmują one wiodącą pozycję w świecie kina. ekranu większą niż 105 tys. m. ma powłokę srebrną z dodatkiem aluminium. W internecie pozwala na najwyższej jakości obrazu. Instytucje Hall przeznaczone dla 480 osób. W holu odbywają się wystawy lokalnych artystów, fotografów i kawiarni. W budynku znajduje się pod następującym adresem: pl. Sovetskaya 6.

Ma swój „Horizon” w Rostowie nad Donem. „Megacenter” Znajduje się w centrum handlowym. Jest wiele sklepów i lokali rozrywkowych, z których jeden – kino „Horizon”. Rostov zaprasza do odwiedzenia przestronne pokoje.

W sumie dziewięć sztuk. Kino działa pod marką „Kinomax-Don”. Ta sieć firm działających od 1996 roku na terenie Rosji. Organizacje Kina posiada 22 miast. Pokoje sprzęt „Kinomax” spełnia najnowsze wymagania dotyczące wysokiej jakości technologii projekcji. Ustanowienie Rostov położony na M. Nagibina itd., 32/2 ..