362 Shares 7158 views

Jak nauczyć się mówić po angielsku?

To jest chyba najtrudniejsze pytanie dla uczących się języka. Tak, jest to niezbędne do nauki, to jest rozmowa zamiast czytać, pisać i tłumaczyć teksty … Jak to zrobić? Dobre dla tych, którzy mają wolę losu miał już pewną praktykę, jeśli poziom wiedzy już pozwala eksperymentować, próbować komunikować się z native speakerami, a jeśli nie, to nie jest problem: „Jak zacząć” Nawet znając i rozumiejąc gramatyki języka w 5-plus czasami trudno wycisnąć nawet słowa, z obawy, że zostanie on niezrozumiany towarzysza, aw rezultacie i tak się okazuje. Pierwsze kroki ze wzruszenia mówić po rosyjsku – angielskich słów, nie rozumieją nas, a my zdenerwowany … Brzmi znajomo? Jeszcze trudniejsze dla tych, którzy właśnie zaczęli uczyć się języka, lub planują to zrobić. Można zgubić się w ogromnej liczby oferowanych kursów i programów szkoleniowych, po prostu nie wiem za co złapać …

Odpowiedź, jak zawsze prosta: aby nauczyć się mówić – trzeba rozmawiać. Wymowa frazę, aby zbudować własną rękę. Pomyśl o tym, jak to powiedzieć i jak to powiedzieć.

Jeśli chodzi o praktyki budowy zdań, w pierwszym etapie, aby porozmawiać z kimś po prostu nie będzie działać, chociaż, choćby dlatego, że nikt nie ma cierpliwości, nie wystarczy czekać, aż jesteś rozpaczliwie próbuje sformułować ideę, w rzeczywistości, nie mając pojęcia, jak to zrobić.

Pewne bariery do pokonania w sobie sam, i to jest do opanowania podstaw struktur językowych, zrozumieć zasady budowy fraz i najważniejsze – zrozumieć i zapamiętać, kiedy i w jaki sposób te same struktury ma być używany. W rzeczywistości, w celu poznania tego, konieczne jest, aby każdy taki „wzorzec” powiedzieć dziesiątki, a nawet setki zwrotów i zdań, a do tego trzeba inteligentnie. wystarczająco mocno, aby podnieść kurs, który między innymi będzie zawierać podobną praktykę. Po tym wszystkim, powinieneś być w stanie sprawdzić się, a najlepiej, każde takie wyrażenie nie powinno być postrzegane tylko ale również słyszałem, że jest Oczywiście powinny być udostępnione publicznie, wzory i zwroty powinny być podobranny z rosnącą złożonością, z konkretnymi zagadnieniami.

Bardzo ciekawe podejście oferuje wzorców szkoleniowych programu angielskiego, co dosłownie tłumaczy się jako „angielskich szablonów”. Kurs podzielony jest na 8 poziomów, każdy poziom zawiera 15 interaktywnych lekcji, z których każdy jest udostępniany publicznie, aw każdej z nich podane są wzory na dany temat, a następnie masz możliwość budowania frazy niezależnie (według tych samych zasad) i natychmiast sprawdzić samemu , Każda lekcja może być wielokrotnie odtwarzane. Zachęca również możliwość szkolenia słuchu. Zakłóca tylko brak opisu szablonu w samym programie, choć są na oficjalnej stronie internetowej http: / www.englishpatterns.ru / i można je pobrać bezpłatnie w formie prezentacji MS Power Point.

Ciekawe jest również to, że kurs ten oferuje przepustkę na wszystkich poziomach od „zera” do „powyżej średniej” z minimalną słownictwa (czyli 800 słów), które zostały zaproszone do wstępnie zbadać własną rękę lub z pomocą specjalnych programów szkoleniowych, które można również znaleźć online. Żadne inne słowo w programie szkolenia nie są stosowane, to znaczy, Ci aktsentiruete swoją uwagę tylko na budowie fraz, a bardziej na niczym. Jest naprawdę dobry. Poziom „powyżej średniej” w tym przypadku oznacza, że jest to znajomość struktur językowych oraz zdolność do korzystania z nich, tj dla dalszego rzeczywistym przejściem na tym poziomie, po szkoleniu, wystarczy uzupełnić i poszerzyć swoje słownictwo, czytać książki, oglądać filmy, i współdziałać z ludźmi, innymi słowy, aby ćwiczyć.

Co do dalszej praktyki, jeden z najbardziej interesujących miejscu zasobów dzisiaj pozostaje http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/ – oficjalna strona internetowa BBC, gdzie można bez końca rozwinąć i poprawić swoje umiejętności językowe.

Ponadto istnieje wiele stron internetowych, gdzie można ćwiczyć już w prawdziwym dialogu z ludźmi.

Skype – świetny program do komunikacji internetowej. Program może być ustawiony za darmo z oficjalnej strony internetowej.

Cóż, najważniejsze, w każdym przypadku – jest to chęć i determinacja. Nie zapomnij o tym!