390 Shares 5676 views

Jak przekonwertować MP4 do AVI za pomocą specjalnego programu?

W dzisiejszym świecie, gdzie technologia rozwija się w zdumiewającym tempie, może to być bardzo trudne do ustalenia, który program jest liderem w wyścigu technologicznym. Jednak w przypadku formatów plików może być tylko jedna odpowiedź na pytanie, o jaki rodzaj formatu pliku – jeden z najbardziej popularnych. To zdecydowanie AVI! Oczywiście, czasami istnieje potrzeba do konwersji z AVI do MP4, jednak najczęściej używane i obsługiwane przez większość graczy jest pierwszym formacie.

W wielu sytuacjach, gdy wymagane jest oprogramowanie lub urządzenie przenośne nie można odtworzyć pobrany plik, konwersji pomiędzy różnymi formatami plików. Nie trzeba nurkować do głębokości procesu, jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić, aby wykonać to zadanie – jest pobranie MP4-to-AVI Converter i czekać na wynik. Tak więc, w jaki sposób przekonwertować mp4 w AVI?

MP4 do AVI Converter jest odpowiednia dla geniuszy komputerowych, jak i dla tych, którzy doświadczyli trudności, jeśli chodzi o pracę z oprogramowaniem. Wszystkie parametry przedstawione w sposób zrozumiały interfejs musi sobie od pierwszego wejrzenia. Z tego powodu, aplikacja jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Tylko ustawień domyślnych. Dlatego nie ma potrzeby, aby boleśnie szukać najlepszego rozwiązania. Jednakże, jeśli czujesz się na tyle pewnie, można eksperymentować z funkcji edycyjnych wynikających AVI-plików przez.

Wśród korzyści z MP4-to-AVI Converter wyróżnia się wysoką prędkość konwersji. Pozwoli to zaoszczędzić wiele czasu dla innych, bardziej interesujących i przydatnych rzeczy. Proces konwersji odbywa się bez jakichkolwiek zmian w jakości dźwięku i obrazu. Można zmienić głośność, szybkość transmisji i częstotliwość, ale jakościowe parametry oryginalnego pliku MP4 pozostaną niezmienione.

mp4 – format, który jest powszechnie używany do przechowywania cyfrowego przesyłania strumieniowego audio i wideo, ale mogą być również wykorzystywane do innych danych, takich jak napisy i zdjęć. Potrzeba przekonwertować AVI, MP4 występuje znacznie rzadziej niż w odwrotnej transformacji.

AVI – format, który jest znany jako (Audio Video Interleave również Audio Video Interleaved). Jest to format multimedialny stworzony przez Microsoft jako część systemu operacyjnego Windows. AVI pliki często zawierają strumienie audio i wideo w pojemniku pliku, który umożliwia synchroniczne odtwarzanie tych składników.

Tak więc, aby przekształcić MP4 do AVI, należy pobrać odpowiedni konwerter. Proces instalacji jest szybki i prosty. Należy pamiętać, że przetwornica nie ma wirusów, programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania (jeśli nie pobrane z wątpliwych źródeł).

Uruchom program i kliknij „Select Files”. Trzeba tylko wybrać wszystkie pliki, które chcesz przekonwertować mp4 do DivX AVI.

Przejdź do Ustawienia i ustaw AVI / DivX jako koder dla plików wideo. Różne ustawienia wyjścia wideo: AVI / DivX z oryginalnego rozmiaru obrazu, telewizja wideo (640×480) lub wideo do telefonu (320×240).

Kliknij przycisk "Convert", aby konwertować mp4 do DivX AVI. MP4 Converter zacznie się przekonwertować film do listy. Można przetwarzać wiele plików jednocześnie.

Po zakończeniu procesu będzie musiał tylko znaleźć folder, w którym zapisany film. Domyślnie, tworzone będą na dysku C, ale można wybrać inny folder, według własnego uznania.