872 Shares 5929 views

W rybołówstwie Rakovo – dla prawdziwych koneserów

Bardzo malowniczym miejscem jest Rakovo. Wędkowanie tutaj jest ulubioną rozrywką. Aby się tu dostać, musisz iść na zachód od regionu moskiewskiego. Od centrum miasta ścieżka zajmie 65 km.


Jak się tu dostać?

Jedź wzdłuż drogi Novorizhskoy, aby dać niezapomniane doświadczenie wędkarskie na przedmieściach. Rakovo jest prawdziwym rajem dla miłośników przyrody i polowań wodnych.

W pobliżu jest piękna, przytulna wioska, w pobliżu której rozciągają się dwa malownicze stawy. Nie są bardzo głębokie, a maksimum może być zanurzone w odległości 3 metrów. Ponadto, są doły do zimowania, osiągając 5 m.

Przyjdź i mieć niezapomniany pobyt w Rakowie. Wędkowanie tutaj jest doskonałe, ale trzeba będzie zapłacić za wejście.

Dobrze jest, aby złapać karpi krucyfiks, dostaniesz elegancki karp i duże okoń. Wielu fanów tego wspaniałego sposobu spędzania czasu spędza na odkrywaniu rybaków w Rakowie. Najciekawszym punktem jest duży staw, w którym znajduje się pstrąga, niedawno uruchomiony i uzupełniający całą jego populację. Ponadto polowanie może być skuteczne dla karpia karaśnego lub wspaniałego karpia, co może wynosić 4 kg masy ciała o każdej porze roku.

Również dobrym punktem jest mniejsze staw, które nazywa się "karpiem", ale pobyt tam nie jest tak tanie. Ale uwierz mi, warto to zrobić, ponieważ wiele przypadków, gdy rybacy złapali osoby ważące 15 kg.

Niektóre zasady

Możesz tu rybąć na brzegu. Zabrania się pływania i łapania łodzi. Jeśli chcesz zwabić ryby mieszanym paszą lub szczawą, użyj robaka w tych przypadkach, ale nie przychodź z tobą, masz możliwość zakupu go bezpośrednio w Rakowie. Wędkowanie tutaj, co do zasady, bardzo udane.

Mogą się dobrze bawić z przyjaciółmi, cieszyć się naturą i mieć kontakt z jej myślami, oddychać świeżym powietrzem, poczuć się jak prawdziwy myśliwy, już w snach, jadąc smażone ryby z rodziną wieczorem na kolację.

Opinie użytkowników

Niepowtarzalnym miejscem jest Rakovo. Wędkowanie tutaj jest tak dobre i niezapomniane, ponieważ nie można ograniczyć się do normalnej wagi do połowów. Mówiąc ogólnie, możesz wziąć tyle, ile możesz.

Ludzie bardzo podobają się temu, że raz płacą za wejście, a potem wszystko zależy od ich zdolności do tego rodzaju polowania. W wielu podobnych ośrodkach rekreacyjnych, jeśli chcesz podnieść więcej niż ustalona stawka, musisz zapłacić dodatkowo, ale tu na wyjściu nikt nie powie ci słowa. Twoja zdobycz to twoja pycha.

Pastime tutaj z pewnością nie przechodzi na próżno, a dom na pewno przyniesie tłuszczowy karp, który będzie udekorować posiłek. Możesz używać tyle wędek, ile chcesz. To samo dotyczy karmników, a także zakidushkas.

Innym ładnym plusem jest to, że samochód można zostawić na parkingu, specjalnie dostosowany do Państwa wygody. Możesz przyjść tu od rana, bo od piątej kompleks zaczyna działać aktywnie. Możesz wstawić wędkę do wody o szóstej.

Wszystko dla prawdziwego rybaka

Ten kompleks jest nieco inny od tych, które są konfigurowane komercyjnie. Jest to raczej miejsce dla doświadczonych i oświeconych ludzi, którzy cenią nie tyle zewnętrzne atrybuty, ale samą istotę połowów, koneserów.

Przez cały tydzień ludzie przyjeżdżają tu, aby łowić ryby, którzy dobrze wiedzą o swojej działalności. Szczególnie popularny jest koniec lata. Wynika to ze zwiększonej aktywności karpia. W tej chwili ryby są dobre dla osłów, a także wędki. To samo dzieje się na początku jesieni, kiedy w nocy woda staje się nieco chłodniejsza. Ze względu na deszczy karpie migruje do płytkiej wody. Będąc na wybrzeżu, będziesz miał okazję spróbować złapać tę rybę.

Kiedy nadejdzie zimno, zmniejszyć cenę wejścia do kompleksu. Ponownie, wszystko z powodu zachowania ryb, które są wysyłane na zimę. Teraz dopiero wiosną możemy spodziewać się wzrostu aktywności mieszkańców wody. Nawet karmienie karpia w zimie, tracisz szanse na złapanie go, ponieważ nie jest tak zainteresowany jedzeniem w spoczynku. Nadchodzi czas zimowania i spokoju. W tym czasie prace Rakowa są powolne.

Łączność

A kto widział pro i początkujący, który zna tylko ten fascynujący statek, bardzo lubi wędkowanie w Rakowie. Kontakt z organizatorami pracy w tym miejscu może Cię zainteresować, jeśli chcesz wyjaśnić niektóre szczegóły. Możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za telefon: +7 (495) 994-51-83.

Będziesz mógł nawiązać kontakt z cudownym blaskiem przyrody. A także, aby uzyskać wspaniały przynęty, które chwalą się znajomym i rodzinie.

Kontakt z naturą – to jest rzecz, której brakuje ludzi w naszych czasach. Raz w triumfie wody i elementów ziemskich, obserwując koszyk stopniowo zwiększają się wraz z przynętą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że staniesz się patologicznie uzależniony od tego wspaniałego święta i chcesz tu przyjechać, jak to miało miejsce wcześniej.