381 Shares 3606 views

„Zaćmienie” – guma do żucia, dając swobodę

Guma do żucia od dawna rozliczane w kieszeni każdego współczesnego człowieka. Jest w stanie odświeżyć oddech i oczyścić usta po jedzeniu. Jednym z popularnych marek gumy do żucia jest „Eclipse”.

Historia gumy do żucia

W czasach starożytnych plemion Ameryki był rozprowadzany gumę do żucia lub mrożonego soku z drzew.

W połowie XIX wieku, przedsiębiorczy Dzhon Kortis zaczął żywicy pakowane w papier i sprzedaży. Aby zapewnić stały popyt na produkty zostało wdrożonych, gdzie nie ma rosnących drzew iglastych. Fakt, że firma odniosła duży sukces, potwierdzony przez budowę trzech elektrowni.

W tym samym czasie Uilyam Finli Semple tworzony inny recepturę guma do żucia składa się z gumy, kreda, węgiel i smaków. Produkt został udzielony patent, ale produkcja nie została ustalona.

Historia firmy „Wrigley”

Guma do żucia „Eclipse” to produkt znanego światowego producenta „Wrigley”. Jego historia rozpoczęła się pod koniec XIX wieku, kiedy produkcja i sprzedaż gumy do żucia stało się opłacalne ekonomicznie. Uilyam Rigli – dziedziczna Mylovar, przeniósł się do Chicago. Zaczął sprzedawać mydło, oferując mu uwolnić kilka kawałków gumy. Po pewnym czasie, zainteresowanie żucia stał wyżej niż mydło.

W rezultacie, William skupia się na nowym kierunku biznesu, poważnie wierzy w potencjał tego projektu. W rezultacie, urodzony legendarnego guma Wrigley Spearmint. wiele opcji do stymulowania popytu są wykorzystywane do promowania produktu. Oprócz plakatów, Wrigley wysyłane w różnych miejscach darmowe próbki swoich produktów.

"Eclipse" Era

Produkt został wprowadzony do konsumentów w 1999 roku. Głównym powodem szybkiego popularności gumy do żucia stał się przepis na „Eclipse”, która pozwala szybko odświeżyć oddech, zachowując smak na długo.

Produkt nie zawiera w swoim składzie cukier i substancje czynne zapobiec powstawaniu przykrego zapachu jamy ustnej.

W 2007 roku ważnym wydarzeniem stało. Guma do żucia „Eclipse” została uznana przez American Dental Association. Badania przeprowadzone w ciągu kilku lat wykazały jego skuteczność w zwalczaniu płytki nazębnej i próchnicy.

Magnolia Bark Extract

Magnolia kora jest szeroko stosowany w medycynie chińskiej. Jego główną zaletą jest zdolność do zabijania bakterii, które są przyczyną nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej.

Firma od kilku lat badał ten produkt i jego zdolności. W rezultacie, stwierdzono, że ekstrakt z kory magnolii wymaga tylko 5 minut, eliminuje prawie wszystkie bakterii w jamie ustnej.

Firma następnie testowane gumę z kory Magnolia na wszystkich chętnych. Wyniki nie mogą być traktowane tak oszałamiające. Jest przez pół godziny do około 60% niszczenia bakterii w jamie ustnej, które są przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Ale guma do żucia bez tego składnika w zmniejszonej liczbie zaledwie 3,5%.

W rezultacie cała guma „Eclipse” w 2008 roku, w swoim składzie zawiera ekstrakt z kory magnolii.

Główne cechy produktu

Od początku wyjściu znaku towarowego na rynku wyprodukowano wiele smaki gum „Eclipse”, zdjęcie pozwalają zobaczyć, że opakowanie może się różnić.

Każdy może znaleźć „swój” gumy do żucia. Ale niezależnie od smaku niezmiennie zachowuje podstawowe cechy produktu:

  • Wzmocnienie szkliwa zęba;
  • zmniejszając prawdopodobieństwo wystąpienia próchnicy;
  • zwalczanie płytki nazębnej;
  • walczyć z bakteriami patogennymi;
  • odświeżające oddech;
  • Walka z pojawieniem powoduje cuchnący oddech.

Według opinii, guma do żucia „Eclipse” zachowuje swoją konsystencję. W przeciwieństwie do wielu, ona pozostaje dość odporny i nie poluzowały.

Kolejną zaletą jest wygoda pakiet. Opakowanie blister gwarantuje absolutną higienę. To nie może przypadkowo otworzyć które nie rozpraszają poduszki całej torby. Nie trzeba się martwić o to, gdzie umieścić kawałek papieru z nią. Ponadto, jest oferowany w słoikach po 60 sztuk każda.

"Eclipse Karma"

„Wrigley”, firma stale prowadzi badania mające na celu znalezienie składniki, które mogą zapewnić konsumentom możliwie najlepszej pielęgnacji jamy ustnej w czasie, gdy nie można myć zęby. Dlatego w wierszu pojawiają się rewolucyjne produkty, dbając o zdrowie zębów i sprawia, że czujesz się pewnie w świeżości oddechu. Jednym z nich jest guma do żucia „Eclipse Karma”. Ich charakterystyczną cechą jest obecność w ekstrakcie kardamonowego. Posiada zdolność do wyeliminowania zapachu niektórych pokarmów. Na przykład, aromat tytoniowy lub czosnek. Można powiedzieć, że firma „Wrigley” nie sprzedaje tylko gumy do żucia i wolność. Ponieważ mając go w kieszeni, nie można bać się korzystać z silnym zapachu produktów spożywczych i picia kawy. „Eclipse Karma” neutralizuje nieprzyjemne zapachy i nadaje świeżości.

„Eclipse” nie jest na próżno jest liderem na rynku gumy do żucia. Jego cechy odróżnić od innych podobnych produktów.