319 Shares 963 views

Kredyt z najniższym oprocentowaniem – mit czy rzeczywistość?

Kiedy pożyczek dla wielu ludzi na pytanie: „Gdzie mogę znaleźć pożyczkę z niskim oprocentowaniem?” Po tym wszystkim, aby nikt nie chce płacić. Przy wyborze banku i kredytu programu należy zwrócić uwagę na pewne niuanse.


Stopa procentowa w sobie nie dostarcza wyczerpujących informacji na temat całkowitego kosztu kredytu, jak w reklamie, najprawdopodobniej nie będzie czytać wszystkie prowizji, ubezpieczeń i innych świadczeń.

pożyczka gotówkowa do karty płatniczej banku, towar na kredyt – to dylemat dla kredytobiorcy. Od wyboru programów kredytowych zależy od zainteresowania. Najdroższe rodzaj kredytu – kredyt w gotówce. Niska stopa procentowa w tym przypadku zostaną zrównoważone przez dodatkowych prowizji. Kolejna rzecz – towary na kredyt. Jest to najtańszy forma kredytowania konsumentów, ponieważ w tym przypadku, bank bierze towar jako zabezpieczenie. Kredyt na karcie bankowej jest też dość ciekawy produkt. W większości przypadków bank pozwala na wykorzystanie funduszy pożyczkowych preferencyjnych pewien okres (30-50 dni). Jest to okazja, aby zaoszczędzić na zainteresowania.

Jeśli potrzebujesz znaczną ilość pieniędzy na potrzeby konsumentów, czasami łatwiej jest używać tego produktu w formie kredytu konsumpcyjnego zabezpieczonego mienia. W tym przypadku będzie to najniższa stopa procentowa. Pożyczka jest wydawane głównie przez długi czas, co znacznie zmniejszy obciążenie kredytobiorcy.

Rozważmy często spotykane „pułapek” dla kredytobiorców.

Ukryty Komisji w formie ubezpieczenia kredytu

Takie ubezpieczenie – raczej, sprzedaż dodatkowych produktów bankowych, a nie koniecznością. Po tym wszystkim, w głównym, kredytobiorca jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków, a nie z braku zwrotu funduszy.

Miesięczna opłata za zarządzanie kredytowym

Nawet jeżeli stopa procentowa jest na tyle atrakcyjna – nie spiesz się. Skonsultować się z kierownikiem na temat opłat. Z reguły banki oferują pożyczki o niskim oprocentowaniu, pod warunkiem że organizacja kosztem rentowności miesięcznej prowizji. Wielkość prowizji waha się w ciągu jednego do dwóch i pół procent pierwotnej kwoty kredytu i jest wypłacana co miesiąc.

Komisja pod kredyt

Z reguły tego rodzaju komisji jest używany tylko wtedy, gdy kredyt w gotówce. Koszt prowizji zależy od warunków kredytowych i jest mierzona jako odsetek kredytów brutto. Można też spotkać się do Komisji o wycofanie pieniędzy kredytowej przez kasjera banku lub bankomatu.

Prowizja za wcześniejszą spłatę

Czasami można znaleźć w produktach kredytowych opłatę za wcześniejszą spłatę kredytu. To zwiększa koszty dla kredytobiorcy, w tym przypadku pożyczki o niskim oprocentowaniu jest znacznie droższe niż równowartość w innym banku z wyższym oprocentowaniem.

Tak więc skupiliśmy się na tych punktach, które znacząco wpływają na decyzję w produkcji kredytu konsumenckiego. To sprawia, że można obliczyć wszystkie koszty, zalety i wady przetwarzania pożyczki na jednym lub innego programu, i naprawdę dostać pożyczkę z niskim oprocentowaniem, ale nie jest to ogromny sklep z nadpłat.