809 Shares 6687 views

Jak usunąć „Walking Dead”: możliwości i ciekawych faktów o wystawie

Jednym z najbardziej popularnych serii do tej pory – jest „The Walking Dead”. W oczekiwaniu na nowy sezon, jesteśmy przeglądu starej serii, i za każdym razem, jak w pierwszym oglądania, wzdryga się na nagłe pojawienie się „chodzenie” z obrzydzeniem i chętny ciekawości zbadać okaleczone ciała i zombie twarz. serialu popularność jest łatwa do wyjaśnienia – wysoki poziom rozwoju technicznego społeczeństwa w całej historii doprowadziło do pewnych katastrof, ale ponieważ na pewnym poziomie podświadomości, każdy z nas podlega takiej katastrofy, jak inwazji demi-polumertvetsov. Jednocześnie, prawie nikt nie zapominać, że jest to po prostu stwierdzenie, ale dlatego, że większość publiczności zastanawiasz się, jak usunąć „walking dead”.


Jednym z czynników sukcesu – opowieść za serii oparte

Graficzna powieść o nazwie „The Walking Dead” pojawił się w ostatnim 2003 roku. Został on stworzony przez pisarza Robert Kirkman.

Siedem lat później, książka zdobyła nagrodę w kategorii Krzyczeć, a nawet dostał listę najbardziej poczytnych dzieł New York Times. Po tym sukcesie, pytanie o filmowej adaptacji faktycznie rozwiązany, a 31 października 2010 roku to data wydania odcinka pilotażowego. Na antenie AMC kanał Series, i natychmiast został ustalony rekord liczby widzów jest prawie pięć i pół miliona. Nie jest tajemnicą, że dziś seria jest megapopular, a publiczność jest bardzo ciekawy, jak strzelać „The Walking Dead”.

podmioty przygotowujące

Co dziwne, ale wciąż miał największą trudność dla aktorów grających „martwy”. Po wszystkie z nich całkowicie zależne od tego, czy widzowie uwierzą w Świadczy o tym obrazie, czy nie. 5000 do 1 – jest to stosunek „chodzenie” i życia ludzi w filmie.

Od samego początku, strzelanie zombie oddzielone od zwykłych ludzi. Oni kolację sam, a przed przystąpieniem do pracy, musiał być przeszkolony w specjalnie zaprojektowanej szkole, gdzie filmowcy nauczyli aktorów prawo do przemieszczania się i shuffle. W celu uzyskania możliwość zagrania w filmie, aktorzy musieli być dość cienka i wyczerpany na zewnątrz, więc niektóre stosować specjalną dietę.

cechy makijaż

Byłoby pokazać taki interesujący i wiarygodny jakości pracy bez makijażu? „Oczywiście!” – można powiedzieć, ponieważ żadna z serii nie widział żadnego „make-up artist”. Niemniej jednak, jest to dzieło makijażu – jest to jeden z elementów sukcesu „The Walking Dead”.

Strzelanie każdy odcinek zaczyna się od swojej pracy – maskowanie ton środków maskujących i barwiących. Mówi Greg Nicotero, jeden z głównych odpowiedzialnych za przemiany ludzi w „martwy” w „tworzeniu” każdego zombie trwa co najmniej jeden i pół godziny czasu. Wchodząc do szatni, aktorzy każdym razem w ręce nowego profesjonalnego make-up filmu „The Walking Dead”. Filmowanie została trwają od kilku miesięcy, a tym samym „martwy” szybko nudzi widza. Nowe eksperci są tworzone za każdym razem nowy obraz.

Jak usunąć „walking dead”: koleje działki

Jednym z sekretów show – no historii przemyślany. Jeśli można oczekiwać od filmu z „martwych” dużo krwi i tzw „rozczłonkowania”, nie jesteś w błędzie. Ale dodatkowo, w dosyć poezji filmowej, mianowicie historii ocalałych bohaterów i ich relacje w koegzystencji. Ogólnie rzecz biorąc, serial „The Walking Dead” – to nie tylko ekscytująca akcja, dramat o przetrwanie, która uczy, że jedynymi ludźmi w społeczeństwie jest siła, a nie odrębny podmiot.

05 maja 2014, ku uciesze wszystkich fanów serii, ogłoszono rozpoczęcie kręcenia nowego sezonu, a na jesieni będziemy mogli oglądać pierwszą serię. No, ale jak strzelać „The Walking Dead”, to już wiem.