266 Shares 2911 views

Lek "Geptral". , Aplikacja opinii

Lek „Geptral” (opis do leku zawiera takie informacje) chroniące wątrobę i ma działanie przeciwdepresyjne. Lek ma działanie holekineticheskim i żółciopędny. Lek „Geptral” różni się neuroochronnej antifibroziruyuschimi regeneracji, antyoksydacyjne i detoksykujące.


Lek pomaga uzupełnić ademetionina deficytu, pobudza wydzielanie w organizmie, w wątrobie i mózgu w pierwszej kolejności. Lek zwiększa stężenie glutaminy w wątrobie, w osoczu – tauryny i cysteiny. Lek pomaga obniżyć poziomy metioniny w osoczu w związku z normalizację reakcji metabolicznych.

Choleretic aktywność leku w wyniku zwiększonej mobilności i polaryzacji błon hepatocytów w wyniku stymulacji fosfatydylocholiny w ich syntezie.

Powołując lek „(” Geptral odpowiedzi ekspertów potwierdzić) u pacjentów uzależnionych od opioidów, powikłanej uszkodzenia wątroby wystąpienia objawów odstawienia regresji. Preparat zwiększa aktywność wątroby, stabilizacji utleniania mikrosomalnych.

Leki przeciwdepresyjne działanie leku objawia się stopniowo, zaczyna się pod koniec pierwszego tygodnia leczenia i ustabilizowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Medycyna „Geptral” (komentarze do ekspertów wskazują na niego) jest w stanie przerwać ponowne pojawienie się depresji. Skutecznie depresji (neurotyczna i endogenny), oporne na lek „amitryptylina”.

Zapalenie kości i stawów, gdy lek „Geptral” zmniejsza nasilenie bólu, zwiększa syntezę proteoglikanów oraz wywołuje częściową regenerację tkanki chrząstki.

Oznaczeniami obejmują zespół abstynencyjny, wewnątrzwątrobowy żółci, depresja (w tym zespołu wtórnego). Oznacza „Geptral” przepisany wtórnym encefalopatii i marskością wątroby, stanach pretsirroticheskih. Oznaczeniami obejmują uszkodzenia wątroby o różnej naturze: wirusowe, toksyczne (alkoholowych, a), medyczne (po otrzymaniu przeciwnowotworowe, antybiotyki, leki przeciwwirusowe przeciw gruźlicy, jak i doustne środki antykoncepcyjne, tricykliczne leki przeciwdepresyjne).

Oznacza „Geptral” (jednoznacznej odpowiedzi od lekarzy w tym) nie jest przeznaczony do nadwrażliwości ciąży w 1-2 trymestrze ciąży, podczas laktacji. Lek jest przeciwwskazany u dzieci poniżej osiemnastego roku życia.

Dla realizacji intensywnej terapii stosowanych leków „Geptral” w ampułkach. Wprowadzenie odbywa się dożylnie (kroplówka) lub domięśniowo. Dzienna dawka – cztery lub osiem sto miligramów. Czas intensywnej opieki medycznej – dwa lub trzy tygodnie.

Dla terapii podtrzymującej przepisane pigułki „Geptral”. Dzienna dawka – osiem – tysięcy sześćset mg (dwa do czterech tabletek). Czas trwania terapii podtrzymującej średnio od dwóch do czterech tygodni.

Lek ma działanie tonik. W związku z tym nie zaleca się pić lek w nocy.

Lek „Geptral” (referencje pacjentów potwierdzić) jest dobrze tolerowany. W niektórych przypadkach nie było uczucie dyskomfortu w nadbrzuszu. U niektórych pacjentów w trakcie leczenia lekiem zaczął alergii.

Podczas stosowania leku „Geptral” marskość wątroby z hyperasotemia wymaga regularnego monitorowania azotu we krwi. W przypadku terapii długoterminowej należy systematycznie określania stężenia mocznika i kreatyniny w surowicy.

Lek może być stosowany w ciągu trzech lat od daty produkcji.

Przed zastosowaniem tego leku „Geptral” powinien odwiedzić lekarza i skonsultować się z nim.