396 Shares 4272 views

Ekaterina Zharkova – model z kategorii „plus” podbić świat

Jak Ci się podoba następujące parametry: 105-84-115 o wadze 82 kg i wysokości 178 cm? Powiedzmy, nie jest to model? I będzie całkowicie błędne! Spotkać – Rosyjski modelu Ekaterina Zharkova.


dzieciństwo

Katya Zharkova urodził się 30 października 1981 w małym miasteczku o nazwie Machulishchy, położonej niedaleko stolicy Białorusi – Mińska. Mama dziewczyny zawodowo zajmujących się fotografią, a mój tata był w wojsku. Służba wojskowa wymaga stale przemieszczających się z jednego miejsca do drugiego. Rodzina podróżował po całej Rosji, musząc żyć nawet w Czukotce. Wraz z częścią wojska udało się odwiedzić w Niemczech, a następnie – w Smoleńsku. To właśnie w tym mieście po raz pierwszy czternaście Kate znalazła się w agencji modelek. Charakter big girl jakiegoś czasu próbuje zmieścić się w ramach wspólnych norm, aż zdałem sobie sprawę, że lepiej jest wziąć wielkości modelu kariery „plus”.

Najważniejsze – pewność siebie

Wierzyć w siebie, w ich piękno, niepowtarzalność i jego siła pomogła matce dziewczynki. Od bardzo młodego wieku Cate nauczał, że jest najpiękniejsza, najbardziej urokliwy i atrakcyjny. Matka uczy córkę uśmiechnięty i nieustannie fotografowane. do dziewczyny szybko zaczął lubić jak się okazuje na zdjęciach. Stopniowo zaczęły pojawiać się marzenie – zostać modelką.

W Smoleńsku agencji modelek niecodzienny dziewczyna natychmiast zauważył redaktorzy magazynu w Moskwie i zaprosił ją do Moskwy. Ekaterina Zharkova nie stracił. Będąc pewni swoich umiejętności i danych zewnętrznych, to za zgodą rodziców opuszcza swoją rodzinę i przeniósł się do stolicy Rosji.

życie Capital

Wkrótce Ekaterina Zharkova rozpoczął studia na Uniwersytecie Moskiewskim Kultury, kontynuując jednocześnie uczestniczyć w różnego rodzaju przesłuchań i testów. Na jednym z nich miała niepowtarzalną okazję spotkać się z redaktora naczelnego Cosmopolitan Lenoy Vasilevoy. Podała dziewczynie strzelać do jego magazynu.

Wtedy młoda modelka ma na telewizorze: udział w ekranizacji programów telewizyjnych i otrzymał kilka części bitowych w krajowym serii. Pomimo dość nemodelnye parametrów, Kate jeszcze udało się przyciągnąć uwagę modelowania biznesu nie tylko w domu, ale również za granicą.

modele kariery

W 2010 Zharkov jedzie do Ameryki i podpisał z agencją Wilhelmina długoterminowej umowy o pracę. Ale sława nie przyszedł od razu. Po raz pierwszy dziewczyna mówiła tylko w 2011 roku, kiedy Ekaterina Zharkova, wysokość, z których masa mowa ją raczej „wspaniały” do przedstawicieli modelu biznesowego, pozowała nago w sesji zdjęciowej z modelem, który nosił ubrania 40-gauge. Na początku 2012 roku, to jest całkiem szczery zdjęcia zdobione w magazynie modelu znanego magazynu mody Western Plus. Zdjęcia Katya pojawił się za to, co to jest – bez „Photoshop”, który jest zwykle używany przez edytor skorygować sylwetkę. Tematem sesji fotograficznej było nałożenie stereotypami kobiecej urody i figury. Zgodnie z oczekiwaniami wydaniu magazynu Plus modelu, zdjęć, rozmiar modelu „plus” współistniały z tradycyjnego modelu 90-60-90, wyprodukowany oszałamiający efekt wybuchowy w świecie mody.

Teraz wyprofilowana rosyjski piękno podziwiane wielu projektantów i fotografów. Czeka na nią z otwartymi ramionami i szukać najlepszych mistrzów fotografii w Los Angeles, Nowym Jorku, Atlancie i Miami. Zharkova Ekaterina – model "plus" – współpracował z tak znanymi markami jak SVESTA, Forever 21, Target, srebro dżinsy, Bon Ton, Czystej Energii, Kohla, cabi, Vanity Fair, Avenue, Nordstrom, Macys, moda postać, Ulla Popken , Wzorce MC i inni.

Zharkov i wystąpiła w sesji zdjęciowej, która promuje walkę z chorobą XXI wieku – anoreksja. Autor zdjęć stała Victoria Janashvili. Zdjęcia luksusowy Rosyjska piękność pozuje z cienkiej, kruchej i pozornie bardzo bolesne modelu, który oprócz użalania się nad sobą, nie wywołuje emocje. Na tym tle, Kate emanuje pięknem, tryskający zdrowiem i przyciąga wiele milionów dolarów widoki.

priorytety

Teraz Ekaterina Zharkova, którego parametry są w kategorii „plus” jest prawie nie ma wolnego czasu. Kate jest całkowicie zanurzony w pracach: niekończące się prezentacje, pokazy, strzelanie …

To daje preferencje czasopismach kobiecych „w ciele”, ostro skrytykował te standardy urody, który nakłada dzisiejszą modę. Ona zachęca każda kobieta, aby wierzyć, że ona jest piękna, mimo niedoskonałości figur, aby docenić ich wyjątkowość i swoje ciało.

Ale model biznesowy – to nie jedyna pasja do piękna. Ona jest producentem kilku projektach telewizyjnych, i że jest to dość nieoczekiwane, Ekaterina Zharkova – dr. Prowadzi aktywny tryb życia, sprzyja aktywności fizycznej i prawidłowego odżywiania. Sam model preferuje jogi. Stałego stylu sukni Kate nie przywiera. Nosi się na okoliczności i sposób, jest to wygodne i komfortowe. Wszystkie modele są równie eleganckie i kobiece sukienki, postrzępione dżinsy i prosty w zespole z koszuli mężczyzny. Kosmetyki preferują takie marki jak Maybelline NY i L'Oreal Paris. Perfumy – tylko klasyczny Chanel №5 lub stylowy Nina Ricci.