740 Shares 1759 views

Puncher „Kaliber”: opis, dane techniczne, opinie

wiertarki dzisiaj można znaleźć w arsenale niemal każdego pana domu. Jeśli też chcesz zakupić taki sprzęt, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na niektóre z cech i funkcji. Na przykład, ciężkie młoty mają potężne wiertła, ale praca z nimi zajmie dużo wysiłku.


Konieczne jest, aby starać się o kompromis w wyborze takiego urządzenia, znalezienie kompromisu pomiędzy ilością i wymaganej funkcjonalności. Młoty mogą mieć różne konfiguracje, ale zasada może mieć wszystkie niezbędne składniki. Ta opcja jest tańsza niż w tym samym czasie, gdy elementy, które wybrać i zakupić osobno. Puncher „Kaliber” jest narzędziem, który jest obecnie rozpowszechniany wśród indywidualnych artystów. Jako przykład rozważmy model „EP-800/26”, których wartość nie jest tak wysoka, a dane są wystarczająco dobre.

Opis modelu

Powyższy model pistoletu kosztuje tylko 4200 rubli. Jest on używany do dłutowania i wiercenia. Powered maszynę w jednym z trzech trybów, można go młotkiem, wiercenia lub kucia. Producent w zestawie łączną skuteczny mechanizm udarowy. Istnieje również urządzenie SDS-Plus, za pomocą którego można wymieniać łatwo i szybko przystawki. Istnieje funkcja cofania więc już zatrzymany element roboczy może być usunięty, gdy zacina.

modelowe cechy

Jeśli zdecydujesz się wybrać punch „Kaliber” powyżej modelu, musimy zwrócić uwagę na jego podstawowych funkcji, a wśród nich:

  • łatwość użytkowania;
  • dokładność pracy;
  • komfort.

Każdy z tych czynników może być wyjaśnione. Na przykład, pierwszy – fakt, że uchwyt boczny może zostać wzmocniona w wygodnej pozycji, a użytkownik może dopasować sprzęt dla siebie. Jednak dokładność pracy można twierdzić, że za pomocą ogranicznika na mistrza będzie to świetna okazja, aby wykonać otwory wymaganą głębokość.

Ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na obecność przycisku blokady, która zapewnia dodatkowy komfort. Praca z nim będzie dłuższy. Ten stempel „Kaliber” zapewnia szybką wymianę Burów, ma odwrotny i trybem zmiany szczytów. Bezpieczeństwo jest gwarantowane przez podwójną izolację.

parametry techniczne

Przed zakupem model opisany w artykule powinien znać właściwości technicznych, wśród których należy wyróżnić maksymalnej siły uderzenia, która w tym modelu 3.2 J. narzędzie nie kleszcze, ale metalu za pomocą urządzenia można dokonać 13 mm otwór ,

Dostosować prędkość w urządzeniu nie jest obecny, lecz stopy na minutę zakresie od 0 do 4000. Urządzenie moc 800 W, co ma istotne znaczenie nie tylko dla pracowników, lecz także dla amatorów. Młot „wskaźnik” nie jest chroniony na drgania, a jego masa wynosi 3,2 kg. Jeżeli często pracują z betonu, należy wiedzieć, że otwory w nim można zrobić o maksymalnej średnicy 26 mm. Co do drewna, ten parametr wynosi 30 mm. Sprzęt posiada sprzęgło bezpieczeństwa, prędkości wrzeciona 900 obrotów na minutę.

Pozytywne informacje zwrotne od modelu

Puncher „Kaliber”, który można przeczytać poniższe opinie, według konsumenta, radzi sobie z jego zadań i funkcji. Zaletą jest również obecność w przypadku zestawu, co jest bardzo wygodne dla tych użytkowników, którzy często pracują poza domem. Plus dla wielu konsumentów jest również przystępna cena, a także dość bogate wyposażenie. Masters domowe pamiętać, że sprzęt posiada miękki start, jakościowo gromadzone i jest najbardziej wytrzymałe urządzenie, które jest bardzo ważne dla tych, którzy chcą zaoszczędzić.

Przewód gumowy posiada wysokiej jakości materiału na podstawie obudowy mocnego i trwałego. Wielu użytkowników donoszą, że urządzenie zapewnia dobry poncz i tryb wiertarka zachowuje się idealnie. Pewien, jak to możliwe, coraz uderzenie „Kaliber EP 800”, który podsumowuje najbardziej pozytywne. Jest to spowodowane coraz zwrotne od tych, którzy kupili aparat z nim. Po tych urządzeń jest jeszcze kilka lat bez konieczności konserwacji.

negatywne opinie

Niektórzy użytkownicy opisane w modelu artykułu nie wydawał się bardzo wysoką jakością, ponieważ jedzie do Chin, a produkty pochodzące z tego kraju, nie różnią się bardzo długą żywotność. Drut w miejsce stempla wylotowej w jakimś pęknięciu, skażonej przez kolektor, ale na nie zbyt długo użycie poncz objawia awariom.

Puncher „Kaliber”, których cechy zostały wymienione powyżej, wielu klientów pracujących z intensywną pracą w ciągu tygodnia. Funkcja ta może być wywołana minusa tylko częściowo, ponieważ sprzęt jest przeznaczony do użytku domowego.