884 Shares 7351 views

Kocham zgodności Strzelec i Bliźnięta

Strzelec i Bliźnięta kompatybilność niemal doskonały. Prawie … przyjaciół, partnerów, lovers – Wydaje się, że wszystko, co jest potrzebne do pełnego szczęścia. Jeśli spojrzeć na ich związek nie rozumie – czy są przyjaciółmi lub flirt. Oni sami nie zawsze są całkowicie pewni, że nie ma między nimi. Taki dziwny kompatybilność. Strzelec i Bliźnięta łączy łatwe nastawienie do życia – być może jest to solidny fundament tych stosunków. Są to wszystko proste – partnerstwo na życie, seks. Ktoś mógłby pozazdrościć, ale nie jest tak prosta.


Strzelec dziewczynka, chłopiec-Gemini: Zgodność

Kobieta w miłości Strzelca – to wciąż zabawa. Staje się jak naiwny szczeniak, który domyślnie ufa wybranych. Prawdopodobnie tylko Gemini w stanie odpowiednio reagować na takie zachowania w swoim wystąpieniu bez zbytniego patosu. Ale istnieją pułapek: bezpośredniość i szczerość Streltsov może grać z nimi okrutny żart – niektóre bliźniaki mogą odgrywać też i spróbować sprawdzić siłę kobiety. Kończy się to zazwyczaj smutny dla Strzelca. Następnie umieścić na masce i rozczarowanego cynika stara się być niegrzeczny dla innych, hacking zwykły prawdy sprawy i bez. Strzelec i Bliźnięta Zgodność oznacza wzajemny szacunek i słuchanie partnera. W tej pary i otwartym sercem kobiety mają tendencję do stabilizacji emocjonalnej, że bliźnięta są po prostu w stanie dostarczyć ją – byłoby ją który dał samego siebie. W najgorszych przypadkach Twins może uodpornić na wzniesieniu, w ich opinii, postulatów i dosłownie przekształcić partnera życiowego w piekle. Jednakże, jeśli partnerzy mają zamiar rozmawiać i słuchać siebie nawzajem, wiele ostrych krawędzi można uniknąć.

Zgodność ze Strzelca Gemini – czy jest to realne?

Znaki te przyciągają się wzajemnie, nie ma nic do zrobienia. Zodiakalny okrąg są naprzeciwko siebie, tak silne przyciąganie, który występuje na początku związku, czuł się jak „w końcu mam go / jej znaleźć.” Partnerzy zobaczyć w siebie brakujące cechy i mają tendencję do łączenia. Ma to sens: zgodność Strzelca i Bliźniąt – jest przede wszystkim komplementarność. Oba znaki są młode dusze i posiadają dociekliwy umysł – nigdy nie znudzi firmie nawzajem. Jednak są one pilnie potrzebują wolności, ale w nieco inny sposób, więc ważne jest, aby zrozumieć, że zdolność jakoś się z nim sama – podstawę stosunków. Jeśli jeden z nich czuje, że jego wolność od uprzedzeń, – do rozpoczęcia wojny. A partner może nie zdaje sobie sprawy, że w jakikolwiek sposób narusza przestrzeni osobistej. Najlepiej jest, aby określić tę kwestię raz: kto potrzebuje czytać książki w piątek sam, który trzeba raz w miesiącu, aby podróżować do kraju bez partnera. Wtedy wszystko będzie dobrze.

zgodność seksualna

Obaj partnerzy bujną wyobraźnię i różnorodność fantazji erotycznych, że są gotowi, aby być szczęśliwym tłumaczyć. O dowolnej cierpienie może być mowy – nie są to objawy. Jedyną rzeczą, która może źle wpływać na związek, to nadmiar wrażeń: zarówno zrozumieć, że czasami konserwatyzm – najlepszy wybór. Na zmianę.