590 Shares 5374 views

Fajne żyć w miejscowości Volodarsky!

W ostatnich latach coraz więcej ludzi w miastach mają tendencję do poruszania się w ekologicznie czystych i cichych osiedli, położonych w niewielkiej odległości od miasta. Jest to bardzo wygodne, ponieważ na drodze do pracy spędza się mniej więcej taki sam, a czasami nawet krótszym czasie, ze względu na korki, a odległość między poszczególnymi częściami Moskwie. wieś Volodarsky Leninsky dzielnicy znajduje się 43 km od stolicy, jazdy na autostradzie. W malowniczej dzielnicy ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, na rzekę i szansę żyć w budynku mieszkalnym, a we własnym domku na ziemi.


Historia wsi Volodarsky

Pierwsza wzmianka o mieście na Pakhra rzeki można zobaczyć na czartery w połowie XV wieku. Od tego czasu wieś Moscow Region Volodarsky zastąpić wiele nazw: Lodygin rozliczenia w 1451 roku, później – Bogorodskoye (według nazwy zbudowali drewniany kościół), pod koniec XVII wieku – Kazan (znowu na cześć nowego białego kamienia Church), 1930 – wieś Stalin i dopiero w 1956 roku stało się wioskę Volodarsky.

Słynna fabryka sukna był początkowo nazywany Yusupov i był główną firmą działającą od wsi. Od końca XIX wieku do 1929 roku został przemianowany fabrykę do nich. Volodarsky, z którego przyszedł nazwę miejscowości. V. Volodarsky – rewolucyjny alias Moiseya Goldshteyna, którego samochód został wysadzony przez niezidentyfikowanych okolicznościach. wieś Volodarsky w regionie moskiewskim nadal nazywa po nim.

dostępność komunikacyjna

Według katalogów drogowych, z Moskwy do wsi można dojechać Volodarsky Kashirskoye, pokryte odległości około 43 km. Teraz wieś mocno zdenerwowany odległość od MKAD do ekstremalnych sytuacji na wsi jest o 19 km.

Można dotrzeć do wioski Volodarsky samochodem i komunikacją miejską. Liczne autobusy i taksówki regularne loty w godzinach porannych do późnej nocy ze stolicy do wsi iz powrotem. Większość z nich odchodzi od stacji metra „Wychino” i „Domodiedowo”. Transport z miejscowości nie tylko w kierunku stolicy, jak również w Domodiedowo i Żukowski.

Teraz zbliża się do końca prac nad przebudową pierwszych czterech kilometrów od Kashira autostradzie. Wbudowany wymiana transport w odstępach Moskwa – wieś Volodarsky, Domodiedowo – Wioska Volodarsky. Planowana odbudowa i dalej pracować resztę linii. Volodarskoe autostrady, przechodzącej przez wieś, jest w zadowalającym stanie.

Infrastruktura wsi

W ubiegłym roku wieś świętowała rocznicę powstania 565. Przez pięć i pół wieku w miejscowości Volodarsky wiele zmieniło się w pozytywny sposób: skonfigurować wszystkie niezbędne do życia i infrastruktury rekreacyjnej. Oczywiście, zadania są głównie skoncentrowane w Moskwie, ale jeśli chcesz, możesz znaleźć pracy lub przejść do biznesu.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia wsparcie policji. Zadzwoń szybko przychodzi straży pożarnej. Na miejscowym szpitalu ma dział doraźnej pomocy medycznej.

Dla dzieci przedszkoli i uruchomienie kompletnego gimnazjum (11th grade). Do dalszego rozwoju dzieci z powodzeniem eksploatowane szkołę artystyczną dla dzieci, różne kluby: sporty walki, rozwijających się „Sema”, model samolotu. Jest studio tańca i kluby dla młodych rzemieślników, biblioteka, muzeum. Na dużym placu zabaw przejażdżki zainstalowanych jest halowej piłki nożnej.

Przyjemny spacer po zadbanych zielonych bulwarów i placów miejscowości, aw siedzieć wieczorem w kawiarni cały ulubiony „Dastarkhan”. Na uroczystości mieszkańcy zbierają się w centrum kultury i rekreacji „Lodygin”.

Do komfortowego pobytu zbudowany wysokie budynki, znajduje się również dom na ziemi. Wieś jest zdenerwowany nowych kompleksów mieszkaniowych domku, które kosztują stosunkowo niska. Istnieje wiele domków, które są żywe od wiosny do jesieni.

Atrakcje

Stoi piękny jasny budynek kościoła św Nikolaya Chudotvortsa pobliżu brzegu Pakhra z dzwonnicą i dwie kaplice, gdzie szkoły niedzielnej. Ludzie są bardzo lubiący tym świętym miejscu i regularnie przychodzą do kościoła na usługi.

Wiele kościołów carskiej Rosji zostały wysadzone w wiosce w czasach sowieckich, a także w wielu innych miejscach w naszym kraju. Na ruinach kościoła w Kazaniu teraz stoi Worship krzyż.

Budynek jest dawnej fabryki tkanina jest więcej niż 200 lat – teraz to nie działa stary opuszczony budynek z czerwonej cegły z białego kamienia magazynu. W ciągu 90 lat fabryki zaczęły się problemy, że zarządzanie nie może obsłużyć, a od roku 2005 firma zaprzestała działalności.

Sytuacja środowiska w miejscowości Volodarsky

Bliskość miejscowości na terenie parku i Kazaniu rzeki Pakhra czyni to miejsce jest nie tylko piękny, ale także przyjazne dla środowiska. Pozytywnie wpływa odległość od ośrodków przemysłowych, brak pracy w miejscowości fabrykach. Nic dziwnego, że piękne krajobrazy wsi Volodarsky (na zdjęciu poniżej) zaczęła przyciągać obywateli, takich jak polowania i rybołówstwa, oraz do stałego zamieszkania.

Okazja do spędzenia czasu z rodziną w relaksującej atmosferze po męczącym dniu w dobie zaawansowanych technologii stało się bardzo aktualne. Tutaj można uciec od zgiełku wielkich miast maszyn, pływać w czystych wodach, oddychać powietrzem wzbogaconym w tlen.