415 Shares 3625 views

Spinning „Crocodile”: wady i zalety

Ktokolwiek i cokolwiek powiedzieć o błystki, ale często jest to pierwsi sprzedawane w wysokości: pociągiem, rzucać, a następnie kupić coś droższego i bardziej imponujące poeffektivnee dla pewnej liczby tysiąca.


Wygląda to całkiem naturalne, jak na przykład z pierwszego samochodu niektórych kierowców. Trzeba najpierw dowiedzieć się, jak prawidłowo jeździć, więc zakup samochodu nie jest zbyt drogie, choć ciężkie, takie, że i było przykro jeśli tsarapnesh albo, nie daj Boże, uderzyć, ale nie zbyt złamał. Że przędzenie „Crocodile” Myślę, że z tej samej kategorii. Przede wszystkim jest ona odpowiednia dla początkujących, aby kochać przędzenia na ryby.

Spinning „Krokodyl”

Tak więc, zanim będzie można powiedzieć, dobrą opcją dla osoby, która jeszcze nie odebrał prawo jej celów, pragnień i możliwości rozwiązania. Kiedy zaczyna angażować się w przynęty, uzyskanie takiego 2skladnogo „Crocodile” może wydawać się do niego idealnym wyborem. Początkowo walki czerpie nieodparta moc i cena bardzo demokratyczny (cena w sklepach internetowych począwszy od 250 do 600 rubli, w zależności od modelu).

„Krokodyl” przędzenie. cecha

Test jest oczywiście zaskakujące: od 100 do 250 gramów. Ale z takiego testu może być polowanie na rekina i rzucać ciężkiego trollingu długodystansowych! Długość 2-krotne trzpienia wtykowego wydaje najlepiej: 240-270 cm. Posiada silne pierścienie. Jego waga – nieco ponad 400 gramów, system – szybko, materiał – włókno szklane. Wydaje się, że obiecał uczynić ryby bez łapania zdolności, albo przynajmniej uczenia się, a tym samym efektywne i przyjemne.

pułapek

Tylko trochę później, po przejściu do ryb, można dowiedzieć się z doświadczenia: to „kij” -spinning „Crocodile” nie jest bardzo dobrze nadaje się do polowania, na przykład, nie jest zbyt duży okoń szczupak lub przeciętne, a okablowanie w ogóle nie jest odczuwalny.

A ręka z przyzwyczajenia tak zmęczony, że już nie chce (i nie może) przyjąć. Pierścień do lasu, jak się okazuje – pełna „nie”, a to za mało powiedziane. W rezultacie, przędzenie „Krokodyl” po kilku takich ryb można oczekiwać kilka opcji na przyszłość.

Pierwszym z nich jest dać komuś, kto lubi połowów powiązanego. A on uporać się z tym bardzo dużo, ponieważ jest możliwe, aby złapać prawdziwego trofeum ryby – karpie lub karpie stałą wagę. Po drugie, zostawić sobie siatkę bezpieczeństwa lub reorientacji się do wykonywania innych zadań. Po trzecie, jeśli są, oczywiście, całkowicie rozczarowany w tym przebieg wydarzeń, w lewo do zbierania kurzu w szafie lub na strychu do lepszych czasów.

Co jest najbardziej efektywna w użyciu Crocodile?

I jeszcze, i jeszcze … To demokratyczna przędzenie „Crocodile” jest, naszym zdaniem, jego prawo do istnienia i może być w ich własnym interesie. Był nawet bardzo przydatne dla niektórych rodzajów fishings. Co? Załóżmy zbadać. Tu i we wspomnianym połowów powiązanego. Tackle jest często używany jako głuchego Osła. Używane do połowu duży karp, a nawet sumy.

Oczywiście, można argumentować, club – klub w Australii. Jednak, naszym zdaniem, nie jest konieczne, aby usunąć przędzenie „Crocodile” (patrz zdjęcie powyżej) poza zasięgiem wzroku. Po tym wszystkim, w tej cenie alternatywa do niego jest praktycznie nieistniejące. Ponadto, istnieją „krokodyle” i mniej ciasta.

Niech to rozwiązania bardzo sztywny i ciężki podobieństwo do starego radzieckiego tytanu przędzenia, ale jest bardzo silny, można powiedzieć, podwyższona niezawodność kondovoj. Krokodyla odpowiednie do wędkowania na ciężkim podajnika, jest teoretycznie możliwe popolzovavshis kulek, jednak, mogą wystąpić problemy z długością pręta. Drapieżne ryby nie są zbyt duże, oczywiście, to jest niewygodne do połowu ze względu na sztywność. I daleko od przynęty (przynęty) nie będzie rzucać, gryźć i złe uczucia. W ogóle, że werdykt jest zbyt wąski odcinek w aplikacji. Cóż, albo mogą być traktowane jako sprzęt treningowy dla początkujących spinningowe.