111 Shares 946 views

Telefon komórkowy Lenovo Vibe Ujęcie: cechy, opisy i recenzje

Telefony wyprodukowane przez firmę Lenovo, pomimo stosunkowo niewielkiej obecności na rynku, udało się zdobyć przychylność ogólnym interesie publiczności. Ludzie widzieli nie tylko szeroki zakres cen marki, ale również jakość i styl swoich produktów, bogata funkcjonalność, wiele zalet w porównaniu z konkurencją.


Dzisiaj, w tym przeglądzie będziemy rozważać jako jeden z modeli opracowanych przez firmę. Mówimy o Lenovo Vibe strzał, z których charakterystyka, opinie klientów, oraz inne ciekawe informacje zostaną przedstawione tutaj. I zaczniemy, być może, z ogólną koncepcją urządzenia – z faktu, że jest na rynku.

Rozmieszczenie

Telefon w pytaniu może być bezpiecznie przypisana do kategorii „specjalistyczna”. W rzeczywistości, producenci smartfonów od dawna istnieje podobne podejście – do produkcji modeli z jasno określonymi funkcjami, które tworzą ich godności. Jeżeli mówimy o Lenovo Vibe Shot – charakterystyka modelu nie tylko daje wskazówkę na temat jego cech, jak może to zrobić … wygląd.

Telefon posiada obudowę, która na grzbiecie (dzięki specjalnej rysunku) przypomina kamerę. Drugi niuans – nazwa, która przekłada się na angielski jako „snapshot”. Rzeczywiście, urządzenie jest wyposażone w aparat 16 megapikseli, które mogą stworzyć naprawdę wysokiej jakości obrazy.

Jednak bardziej omówimy to w dalszej części tekstu. W międzyczasie będziemy opisywać wygląd urządzenia oraz jego montaż.

projekt

Jak już wspomniano, producent dokonał zakład na koncepcji „telefon z aparatem”, zabezpieczenie tylne okładki jako kamery. W ogóle, w zewnętrznej części urządzenia jest zdominowana przez prostej krawędzi, ze względu na to, co urządzenie może wydawać się bardziej masywny niż jest w rzeczywistości. Martwić się o to nie warto – zaokrąglone narożniki, wręcz przeciwnie, zrobi wszystko, aby uczynić swoją elegancję smartphone. I to działa.

Telefon wygląda dość drogie. Powodem jest to, stosowane materiały jakości – głównie ze szkła i metalu. Wszyscy wiemy, że to jest – ulubiony trik z wielu producentów, co pomaga stworzyć wrażenie wysokich kosztów i stylu.

Obudowa jest zamontowana urządzenie jest bardzo szczelne. Wyjaśnia braku luzu i skrzypienie, że model jest całkowicie nie do oddzielenia.

pokaz

Mówiąc o wyświetlaczu, przede wszystkim należy zauważyć, jego wielkości – to osiągnie 5 cali przekątnej. Ekran operacyjny urządzenia oparte na technologii IPS, co wskazuje na wyraźny kolorowy obraz na Lenovo Vibe zastrzelony. Funkcje obejmują informacje o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Jest to – doskonałym wskaźnikiem, wskazując obraz o wysokiej gęstości i braku zbóż. Możliwe jest również, aby chwalić i jakość kolorów w rogach ekranu podczas obracania i przechylania urządzenia.

Szkło smartphone, jak wiadomo, jest również trudny – mówimy o Gorilla Glass 3, zdolność do wytrzymywania uderzenia, zadrapania i żetony.

Po stronie pozytywów można było zauważyć, odnoszące się do Lenovo Vibe Strzał Charakterystyka komponentu oprogramowanie Display. Tak, mówimy o rozszerzonych ustawień jasności, które pozwalają, aby wyświetlacz jaśniejsze lub więcej pracować na słońcu, albo – z drugiej strony, kładzie ekran w „tryb nocny” i dostosowuje poziom nasycenia kolorów, tak aby nie tworzyć dyskomfort dla oczu.

edytor

Oprócz jakości wyświetlacz, smartfon Lenovo Vibe Strzał (charakterystyka potwierdzić) również ma dość silny komponent sprzętowy. Producent postawił na procesor Snapdragon modelu 615, zaprojektowany przez Qualcomm. To działa na 8 rdzeni, częstotliwość zegara równa biegu – 1,7 i 1 GHz (4 jąder). Silnik graficzny jest mocny i nowy, – chip Adreno 405. RAM jako wysokość – osiąga objętość GB 2 i 3, w zależności od zmian przyrząd (także reprezentowana 16 i 32 GB wewnętrznej pamięci fizycznej). Oczywiście, to jest – nie cała dostępna pojemność: można rozszerzyć do 128 GB, ustawienie karty pamięci oprócz odpowiedniej wielkości.

Jeśli chodzi o wydajność, nawet na podstawie charakterystyki samego urządzenia, to można stwierdzić, że jego wysoka wydajność i zdolność do pracy z najbardziej zaawansowanych gier z Google Play. I w codziennym życiu modelu przebiega płynnie, bez widocznych opóźnień i zamarza.

kamera

Wreszcie dotarliśmy do właściwości produktów, do których urządzenie może „pochwalić się” w całości. To jest – aparat. Jak już wspomniano, jego rozdzielczość wynosi 16 megapikseli. Ponadto jest on wyposażony w dodatki takie jak laser ostrości, automatyczne rozpoznawanie obiektów, stabilizacji i masę innych kolorach. Pozytywne można scharakteryzować i miękki składnik Lenovo Vibe strzał komory. Dane techniczne pamiętać, że ma dwa tryby pracy – automatyczny i zawodowych. Przełączanie między nimi można osiągnąć za pomocą prostego ruchu dźwigni z boku urządzenia, a różnica między nimi jest tylko liczbą ustawień pozycji, na której użytkownik może obsługiwać. W „Auto”, optymalna równowaga nim zostanie osiągnięty poprzez automatyczne obliczanie smartphone; natomiast w trybie „Pro” użytkownik ma możliwość wyboru, jak to będzie wyglądać na zdjęciach.

W telefonie są również przodem aparatu. Zważywszy na Lenovo Vibe Strzał specyfikacje Z90 pamiętać, że jego rozdzielczości 8 megapikseli. Oczywiście, badania wykazały, że jakość obrazów uzyskanych z nim, można nazwać dość wysokie nawet dla wielu podstawowych smartfonów kamer.

bateria

Bardzo ważnym punktem w każdej devaysa z tak szerokiej funkcjonalności jest akumulator. Zapewnia autonomia urządzenia wpływa na czas pracy bez żadnych dodatkowych opłat. W związku z tym, że telefon Lenovo Vibe Strzał Z90 7 (których cechy wiesz już częściowo) i wszystko na wysokości.

Odżywia baterię smartfona, który ma pojemność 2900 mAh. To jest nieusuwalne, więc wymiana będzie musiał skontaktować się z centrum serwisowym. Jednak jest to możliwe, w tym i nie ma potrzeby, ponieważ urządzenie pracuje z jakiegoś oszczędzania energii specjalnej technologii, która umożliwia rozciąganie sesji umiarkowanym wykorzystaniu smartfona nawet do 20-22 godzin. Oznacza to, że najbardziej aktywnym modelu ładowanie pozwoli jej pracować tylko około 7 godzin zanim bateria wyczerpie się całkowicie. To jest zupełnie wystarczające dla przeciętnego użytkownika należy ładować urządzenie co kilka dni. Iw porównaniu z konkurencją takiego parametru można nazwać bardzo solidne.

System operacyjny

Gdy telefon zostanie wprowadzony do obrotu, faktyczna wersja Androida 5.0.2 był – że ona i preinstalowanym „w polu”. Jednakże, jeśli urządzenie jest podłączone do Wi-Fi po raz pierwszy – system jest aktualizowany do najnowszej dostępnej na obecnej wersji. W naszym przypadku jest to – 6,0.

Ogólnie rzecz biorąc, nie może wystąpić żadne skargi dotyczące systemu operacyjnego w tej próbce. Model ten nie jest przedstawiony z czystej wersji Androida, a jego interfejs z Vibe UI. To wygląda źle, a jego struktura jest bardzo podobna do MIUI od Xiaomi. Przynajmniej, położenie niektórych etykietach, niektóre elementy nawigacyjne są bardzo podobne.

Struktura programów pośrednictwa pracy różni się od tego, co jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania we wszystkich Androida – „Menu” klasyczna „Desktop”. Tutaj, zgodnie z logiką iOS, wszystkie aplikacje są przechowywane na „pulpicie”.

powiązanie

Telefon komórkowy Lenovo Vibe Ujęcie pochodzi z obsługą dwóch kart SIM. Jednocześnie warto zauważyć nieobecność jednego z nich w momencie jak rozmowa prowadzona jest po drugiej stronie.

Pod względem możliwości odbierania danych, nic nowego, że różni się od innych urządzeń podobnej klasy, smartfon może nie wykazać. Jest wsparcie dla USB / GSM / Wi-Fi / Bluetooth, możliwością nawigowania za pomocą systemów GSP i GLONASS, i ma zdolność do pracy z szybkim LTE-połączenia.

Opinie i zalecenia

W tym przeglądzie, mamy prawie przyniósł wszystko, co niezbędne, aby Lenovo Vibe Strzał cechach. Cena urządzenia jest wskazany przez nas nie było – w tej chwili jest to 30 tysięcy rubli. Pomimo faktu, że w porównaniu z większością modeli Lenovo, jest wystarczająco wysokie, wiele opinii na smartphone, który dowodzi, że w jakiś sposób swoją popularność.

Jednakże, biorąc pod uwagę „pochwała” telefon Lenovo Vibe strza? Cechy spodziewamy się znaleźć wiele pozytywnych rekomendacji i od użytkowników. Ale, niestety, tak się nie stało – urządzenie posiada wiele pozytywnych zaleceń, które jednak iść w parze ze skargami i oznaczeń niedociągnięć modelu.

reklamacje

Na przykład, klient skarży się na nadmierną masę ciała „fasetowanego” devaysa, że jest niewygodny w ręku i jak operacja często wywołuje łagodny dyskomfort. Inni twierdzą, że urządzenie jest zbyt łatwo zabrudzone wyświetlacz, który jest wyraźnie widoczny na palcach dłoni użytkownika. Do wygodnej pracy z urządzeniem muszą być regularnie czyszczone, jego ekran. Nadal można znaleźć komentarze o małej autonomicznego pojazdu (powiedzmy, deweloper albo zbyt słabej baterii, czy nie wystarczy, aby skutecznie zoptymalizować szybkość ładowania.

Pomimo faktu, że mamy „telefon z aparatem” ma wiele skarg i samą jakość nagrania. Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że telefon zrobił zdjęcie, nie różni się od zdjęć zrobionych w wielu innych urządzeniach. Dlatego, aby porozmawiać o jego zdolności do tworzenia wspaniałych zdjęć w doskonałej jakości odmówią.

Roszczenia w rzeczywistości jest o wiele więcej, ale wiele z nich naprawdę są subiektywne, na podstawie preferencji klientów, a nie na rzeczywistych faktach smartphone.

odkrycia

Mamy nadzieję, że nasza opinia o telefonie aparat Lenovo Vibe Ujęcie pokazał w maksymalnej szczegółowo zalety i wady, i który ma urządzenie, które zainteresowanych czytelników. Podsumowując informacje, to możemy stwierdzić, że telefon jest naprawdę reprezentowane w klasie wyższej niż większość innych modeli Lenovo, która wpływa zarówno swoje możliwości techniczne, jak również pod względem cenowym. Telefon posiada stylowe, drogie wyglądający design, mocny procesor, dobry aparat.

Jest możliwe, że niektóre z tych funkcji i nie jest w pełni zadowolony z niektórych klientów – w tym przypadku, należy spojrzeć na model bardziej szczegółowo, biorąc pod uwagę braki wymienione w przeglądzie.

Osobiście polecamy kupić ten smartfon jako niezawodne, funkcjonalne i wygodne w asystentem.