365 Shares 6715 views

Jak wymyślić bajkę dla dziecka? Jak większość wymyślić historię o zwierząt lub ludzi, domowych i magii?

Daleko nie wszystkie dzieci lubią słuchać opowieści. Zwłaszcza chłopców. Ale trzeba nauczyć dziecko do słuchania, czy w przyszłości będzie można przegapić staranność i wytrwałości. I dlatego wielu rodziców zastanawia się, jak wymyślić historię na własną rękę, aby go interesujące jest ich dziecko. W rzeczywistości nie ma nic trudnego w książce opowiadań. Szczególnie jak można nagrać nawet wtedy.

Od czego zacząć?

Najpierw trzeba dokładnie wiedzieć, co dziecko jest zainteresowany, ponieważ opowieść skupi się na niego i jego interesów. Dodatkowo można sprawdzić niektóre z najbardziej popularnych opowieści z dzieciństwa. Już na podstawie tego wszystkiego możemy sporządzić szorstki plan rozwoju wydarzeń w historii. I oczywiście, musimy głównych bohaterów.

zwierzęta

Dzisiejsze dzieci są dość dobrze rozwinięte, od najmłodszych lat uczą się o świecie, w tym zwierzęciu. Wiele dzieci uwielbiają różnorodność fauny, które popycha rodziców do pisania z takimi postaciami w rolach głównych. Przed jak wymyślić opowieść o zwierzętach, zapytać, jak to jest dla Twojego dziecka. Na przykład, niektórzy ludzie jak słonie i hipopotamy, a inni uwielbiają krokodyle czy lwy. Tale niekoniecznie musi być dobre, pouczające i mają podstaw naukowych. To jest opis zwierząt musi być taka, że są one w przyrodzie. To dodatkowo generuje pewien typ myślenia w tej kwestii.

postacie bajkowe

Jednym z najbardziej interesujących postaci są wspaniałymi istotami i znaków. Przed myślisz o bajce, znowu trzeba skonsultować się ze swoim dzieckiem, aby dowiedzieć się, kto jest bardziej do gustu. Na przykład, chłopcy generalnie lubią różne superbohaterów i animowane chłopięce zabawki (samochody, pociągi, samoloty, itp.) Dziewczyny są dużo bardziej jak wróżki, czarownice, księżniczki i inne piękne bohaterki. Jak większość wymyślić historię o nich? Jeśli nie mamy wystarczająco dużo wyobraźni, można po prostu opowiedzieć jedną z kreskówek, które są jak małe dziecko. Mimo, że dziecko będzie w stanie rozpoznać, a małe oszustwo. Więc zanim myśleć o bajce, konieczne jest nie tylko zobaczyć komiksy, ale także rozważyć własną koncepcję przygodach bohaterów. Na przykład, ten sam Spider-Man może zostać wysłana na wizytę do Cheburashka i Krokodyl Gena – w konkurencji pływania żółwia Tortilla. W bajkach można mieszać znaków dziecko, aby zwrócić uwagę na różne znaki.

magia

Jeśli masz wolny czas i chęć, można wyciągnąć całą książkę, która zostanie nagrana wymyślone historie z ilustracjami nich. dziecko doceni. Proces tworzenia tej magii przyniesie wiele radości. Niektóre dzieci nawet zaczynają czuć specjalnego poczucia ważności i znaczenia, bo sprawia, że jego opowieść. To jest prawdziwa magia. Przed wymyślić historię, poproś dziecko o tym, co chce go: historię na noc lub cały domowej książce. Już począwszy od tego, można planować swoje działania.

Do szybkiego pisania

Wielu rodziców, którzy zastanawiają się, jak wymyślić historię na własną rękę, nawet nie dojść do wniosku, że najprostszym rozwiązaniem jest taka sama historia o ich dziecka. Oznacza to, że w formie komiksowej opowieści jest to, jak mama i tata są bardzo czeka na swojego syna lub córki, byli zadowoleni z jego / jej wygląd, zaczęli kupować zabawki, angażują się ze swoim dzieckiem. W percepcji dzieci z niego będą traktowane jako prawdziwy baśni i magii. Tu i myśleć nic nie powinno być: po prostu trzeba pokazać miłość do dziecka w sposób szczególny.

Ulubiona zabawka i opowieść o tym

Jak można wymyślić historię jeszcze? Z pewnością dziecko ma ulubioną zabawkę, z którą spędza większość czasu. Opowiedz nam o swoim dziecku przed snem. To będzie najbardziej bajki, który czekał. Takie jak jego ulubiony pociąg jeździ po szynach, brakuje mu jego przyjaciel, kiedy był w ogrodzie lub na imprezie, kocha jego szyny, bez których po prostu nie można przejść. Dzieciak będzie interesujące dowiedzieć o „życie” z jego zabawek. Ponadto, nie przyniesie mu doświadczenia przed pójściem do łóżka, a potem noc będzie spokojna.

AGD i pouczające opowieści

Przed wymyślić historię gospodarstwa domowego, należy zwrócić uwagę na to, co dziecko jest zainteresowany, i że nie był zainteresowany w środowisku domowym. Konieczne jest, aby napisać o tym, co dziecko nie lubi, ale obecny tak, że jego intryga. Na przykład ci, którzy nie lubią sprzątać po zabawkę, konieczne jest, aby opowiedzieć historię o tym, jak zabawki przeżywają i płakać w nocy, ponieważ nie leżą w łóżkach (Kartony, pudła, torby). Makijaż historię o tym, jak dobrze, gdy zamówienie pokój jako magicznych stworzeń, pozostawiając na noc, chwalić swoje dziecko za dokładność i pedanterii. W takiej postaci komicznej powstaje w określonym nosa neatness i łagodności. Jeżeli nie można osiągnąć przez perswazji i zagrożeń, opowieść o siłach, aby przekonać nawet najbardziej kapryśnego dziecka.

Co nie rasskazyat?

W każdym razie nie ma potrzeby pisać opowieści grozy, tak aby nie przestraszyć dziecko. Koniec bajki zawsze powinien być przyjemny, miły i dobry. Tylko w ten sposób dziecko będzie spać, aby zobaczyć normalne sny. Warto zauważyć, że psychologów dziecięcych polecić powiedzieć takie opowieści, które kończą się w tym samym zdaniu. Na przykład, „i leżeli w łóżkach i spali”. Jeśli wcześnie wiek pisać historie z zakończeniem, można opracować pewne sygnały Reflex koniec dnia, gotowy do łóżka. To jak mycie zębów codziennie wieczorem lub biorąc kąpiel / prysznic. Mózg natychmiast dostosować się do snu, nawet jeśli dziecko jest poważnie złamał lub perevozbudilsya. Jest to niemożliwe, aby napisać bajkę z karami. Oznacza to, że nie trzeba powiedzieć, co niegrzeczne dzieci carry „babayki” lub „zła ciotka”. Po pierwsze, będzie rozwijać rozmaite lęki, które mają wystarczająco w młodym wieku. Po drugie, takie historie nie przynoszą radość i spokój. Ale to jest ich głównym celem!

wniosek

Pisanie może być o niczym. Nawet jeśli bardzo mało wyobraźni lub przezwycięża zmęczenie. Jak wymyślić najbardziej bajki na dobranoc szybko? Po prostu powiedz nam, jak dziecko spędził dzień. Na przykład, „żyła mała dziewczynka Masza którzy wstawać codziennie rano i poszedł do ogrodu …” A potem po prostu opowiedzieć cały dzień za córkę lub syna. Ponadto same starsze dzieci sugerują, co chcieliby usłyszeć przed pójściem do łóżka. Nie bój się eksperymentować! Jeśli opowieść naraz „nie idź”, wystarczy zmienić go w locie na inny. Tak, zanim przeczytasz w baśni z dzieciństwa bajki też można podsumować jego własnymi słowami, a nie książki.