488 Shares 4470 views

Oldfagov – co to znaczy?

Teraz wiele zainteresowania „oldfagov – co to jest?”. Fakt, że nowoczesny to szybko rośnie, chodzi codzienie nowe słowa. Zobaczymy cię, że oznacza „oldfagov”. Przygotuj się do rozróżnienia między kilkoma opcjami.


"Stariche"

Naturalnie, pierwszy sens, który jest objęty aktualnym okresie – tak zwany „stary”. Jeśli dobrze grzebać w tłumaczeniu słów z języka angielskiego słowo „stary” oznacza „stary”.

Więc jeśli myślisz: „oldfagov – czyli” pierwszą rzeczą, jaką może oznaczać starca. Z tym wszystkim nie jest konieczne, aby sądzić, że wyrażenie to jest obrazą lub poniżenie. Tak więc, powszechnie określa się jako osoby, 70-80 lat, którzy obserwowali rozwój świata. Więc można nazwać oldfagov swoich dziadków. Są one jednak mało prawdopodobne, aby móc go docenić.

Ponadto, aby odpowiedzieć na pytanie: „oldfagov – co to jest” – może być nieco inna. Są to osoby, które są nieco staromodny. EDAC białe kruki, które nie stosują modę i którzy są stare poglądy na życie. Więc jeśli słyszysz te dwa warunki „oldfag- nyufag” można myśleć o nich jako „stary – nowy”. Niemniej jednak, jest jeszcze jedna koncepcja, która odnosi się do danego słowa. Zobaczmy, co to było.

Internet

Tak więc, w dzisiejszym świecie, większość slang-mowy pochodzi właśnie z Internetu. Tak, że pojęcia takie jak „oldfagov – nyufag” przyszedł również stamtąd. Zobaczmy, co ma wyraz w sieci World Wide Web.

Teraz przyszła moda kiedyś nazwał użytkowników do różnych miejsc. Teraz wszyscy „starzy” i „nowi” mają swoje nazwy. Oldfagov nazywany przez długi czas i „mądry” mieszkańca danej strony internetowej. Ci ludzie wiedzą dużo o zasobie i są uważane za szczególne ekspertów. Można powiedzieć, że do nich w jakiś sposób potrzebny do nawet słuchać. Oldfagov czasami nazywane starych graczy, co niektóre gry online. Ale po tym jak okazało się odpowiedź na pytanie: „oldfagov – czyli” nadszedł czas, aby porozmawiać trochę o takich terminów jak „nyufag”.

przybysze

Tak więc, kiedy już skończył z wami, którzy nazywani są „starsi” w miejscu, to jest czas, aby omówić kwestię, która nazywa się „nyufagami”. Jak wspomniano wcześniej, termin ten jest porównywalny z początkujących.

Tak można nazwać niedoświadczonych nowych użytkowników lub tych, którzy dopiero zaczynają rozumieć jakiś interes. Można zadzwonić ci ludzie są „zielone”. Tak więc, jeśli zadzwonisz nyufagom, nie obrażaj się. Ale niech nam teraz próbować skontaktować się z Tobą, aby dowiedzieć się, jak stać się oldfagov. Dość często ten stan – to tylko komplement dla wielu użytkowników. Wielu szuka go.

Stać się „starszy”

A teraz zrozumieć, jak to jest nadal możliwe, aby zarobić oldfagov stanu. Najpierw trzeba utworzyć konto na dowolnej popularnej strony internetowej lub forum. Po tym, dawno się tam pojawiają. Z tym wszystkim trzeba być bardziej aktywny i stają się coraz bardziej popularne. W każdym razie, imię i nazwisko (lub pseudonim) musi być zawsze na rozprawie.

Tak więc, jeśli po prostu spędzać czas na długo w danym miejscu, ale siedzieć cicho, jak mysz, to będzie trudno oldfagov. Czy to zwykły użytkownik. Staraj się być tak aktywny i ciekawy, jak to możliwe.

Najlepiej jest siedzieć na stronach poświęconych aktywnych księgowań. Tu można zamieszczać zdjęcia / zdjęć oraz dodawać ciekawe informacje. Nie należy wybierać stronę za coś takiego jak „Instagramma”. Z reguły sceptycznie, a potem jest potrzebna specjalna umiejętność takie rzeczy. Ale jeśli zdecydujesz się coś takiego na blogu, a nawet strony głównej, a następnie będzie mieć szansę na uzyskanie statusu „oldfagera”.