498 Shares 2438 views

Najlepsze filmy o psach

Psy – nasi mniejsi bracia, wierni przyjaciele i zdesperowani obrońcy. Kiedy dom mieszka psa, jego mieszkańcy czują się nie tylko bezpieczniejsze, ale również ciszej. Fakt, że zwierzęta mają niesamowitą zdolność do łagodzenia stresu i cofnąć się od problemów. Jeśli w domu nie ma psa, można odwołać się do przeglądu odpowiedniego filmu. Top 10 najlepszych filmów o psach jest przedstawiony w artykule w postaci listy z szczegółowym opisem.


„Psy i koty”

Historia wrogości i konfrontacji klanu kotów i psów stara jak świat. Ludzie wydaje się to bezsensowne wyścigu w rzeczywistości wszystko, co dzieje ma wyjaśnić przyczynę. Jest to głębokość i powiedzieć najlepsze filmy o psach koshey i ich przyjaciół. Jedną z najbardziej uderzających obrazów tego gatunku jest film 2001 „Psy i koty”. Fabuła opowiada o tych przebiegły i złodziejskie zwierzęcia. Oni nie są zainteresowani w zwykłych dóbr ziemskich, oni pragną władzy. Ale żaden z nich nie jest skłonny do ustępstw drugiej. W rezultacie między psami i kotami ur tajne wojny. Podczas gdy cała ludzkość szczerze wierzy w nich są nieszkodliwe, są one rozmieszczanie walczyć na poziomie high-tech. Widz czeka podstępne kota porwania psów, tajnych operacji mały szczeniak Lou, sprytny atak planuje na agentów i śmiesznych sytuacjach, do których bohaterami. Ten obraz wyraźnie należy do kategorii „Filmy najlepszy dla dzieci o psach”. Widzowie gości scharakteryzować go jako dzieci nostalgiczny, dynamiczne i bardzo zabawny. Po obejrzeniu prawie co myśleć o tym, że być może zwierzęta naprawdę są lęgowej plan przechwycenia. Dzieci z tym filmem absolutnie go uwielbiam, więc obraz na zasadzie obowiązkowej jest zalecany do przeglądania w kręgu rodzinnym. Oprócz utalentowanych zwierząt, film zagrała Dzheff Goldblyum, Alek Bolduin, Elizabeth Perkins, Tobi Maguayr i innych.

„Najlepszy przyjaciel człowieka”

Historie o psach, nie zawsze wywołują uczucia czułości i miłości. Film „The Best Thing.” – o psie, nad którymi eksperymentował, wywołując zmiany genetyczne thriller amerykański jest ogromna ilość emocji. – strach, litość, empatia Pomaga zrozumieć, że wszystkie problemy życiowe, na tle tego, co dzieje się w filmie tylko drobnostka po raz pierwszy. obraz ekranu z kategorii „najlepsze filmy o psach” została opublikowana w 1993 roku bohater filmu, Max pies. – to nie jest prosta przedstawicielem swojej rodziny czworonożnego gepard to jest szybszy, silniejszy, a nawet niedźwiedź może zmienić kolor, dostosowując się. środowiska, jak kameleon. Wszystkie te właściwości zostały usunięte ze zwierzęcia w ścianach tajnego laboratorium. Naukowcy już położyć kres zmutowanych zwierząt i zostawiła go na śmierć w celi. Ale głód dziennikarza telewizyjnego znaleźć oszałamiający infopovod zmienił losy wszystkich bohaterów. Film nie jest tak straszny, jak to każe nam myśleć o odwiecznym problemem testowania nowych wynalazków u zwierząt. Podczas wyświetlania obrazu widza oczekuje serię szczepu i przerażające sceny. Obsada w "najlepszego przyjaciela człowieka", grana przez Elli Shidi, taniec Henriksen, Robert Costanzo, Fredric Lehne. Oni stworzyli niezbędną atmosferę grozy, bez przegrywania i nienaturalne strachu. Specjalny szacunek w filmie wymagają przeszkolonych zwierząt. Ich sztuczki zadziwi i zachwyci ich złożoności i skutecznie. Właściwe połączenie science fiction i akcji thrillerze zasługuje, aby wejść na szczyt najlepszych filmów o psach.

"Lassie"

Kto wie, Lassie? Lassie wiemy wszystko! W 2005 roku, absolutnie każde dziecko i młodzieży zostały przyklejone do telewizora, gdy na ekranie pokazał ukochanego psa przygody. Film „Lassie” – o psie, który jest biedny górnik musi sprzedać, aby wyżywić rodzinę. Dom ma nowego właściciela Radlinga Duke pies jest bardzo smutny. Ona idzie do sztuczki i oszukać hodowcy Duke. Więc ona potrafi być z powrotem w domu, a droga do serca, aby zobaczyć syna górnika chłopca Joe. Dziecko, mimo swego przywiązania do Lassie, rozumie potrzebę dostosowania go do tyłu. Trwa to kilka razy, aż książę z psem nie przejdzie do Szkocji. Z wyrzutami tęsknoty Lassie oszczędza Lokalizacja nowego właściciela za wnuczkę, która produkuje Collie woli. Od tego momentu rozpoczyna się długa droga do domu wierny pies. Jego droga jest skomplikowany i nieprzewidywalny. Tutaj Lassie znajdzie nowych przyjaciół w obliczu wędrownego artysty i jego małym, ale bardzo słodki pies Tootsie. W pewnym momencie na jej nowymi towarzyszami zaatakowanych przez rabusiów. Toots umiera na rękach, a artysta Lassie ratuje. Z czasem ich drogi się rozchodzą, too. I wreszcie chory i wyczerpany pies nadal odnajduje jego Joe. Chłopiec nieskończenie szczęśliwy. I książę wchodzi w sytuację rodzinną i zajmuje Sam górnik pracować zamiast swojego byłego hodowcy psów. Szczęśliwy spotkanie odbyło się pomimo odległości czterech mil. Oczywiście, „Lassie” – legenda, a dla wielu jest to obraz przywódcy wszystkich 10 najlepszych filmów o psach. Podczas oglądania filmu widzowie płacze z Johnem podczas rozstania z Lassie, umysł zastanawia się zaradności i psów, a także obawy o jego awarii. Ostateczna strzał filmu – pies ucieka w oddali na tle wspaniałej scenerii – jest to czas najbardziej fascynujące w tej dziecinnej i piękny dorosły dowcipny film.

"The Secret Life of Zwierzęta"

Jakie są, filmy o psach 2016? Lista najlepiej jednoznacznie oferuje animowany film "The Secret Life of Zwierzęta". Historia opisuje beztroskie życie rozpieszczonego psa Maxa, który mieszka w domu na Manhattanie. Dbać o niego kochający gospodyni Kathy. Mówi o tych samych zalyublennymi sąsiadów, z których jak on, lista – kotek Chloe, Jamnik kontaktów Mops Mel i grochu papuga. Jeden pozornie zwykłych dni, Katie wraca do domu, aby nie jeden, ale z nowego zwierzaka. Duke – wielki i kudłaty Newfoundland, kto mieszkał w schronisku. Max mówi, że pani zbyt wiele czasu przynosi nowe zwierzę, i oczytany skandalicznie zazdrosny. Duke dosyć tendencyjne postawy Maxa, a on zdecyduje o oszustwa zwabić go do centrum miasta, które jest pełne agresywnych i porywczy kotów na zewnątrz. Atak kota prowadzi do tego, że Max i Duke stracić swoje obroże. Nieobecność osobnikowi daje niekontrolowanych sprzęgieł psów łapacze odchodzą zwierząt. Najbardziej w tej sytuacji przestraszony Duke, jak sądzi, że jego powrót do schroniska może prowadzić do snu. Na psów jest w śnieżnobiałym królika o imieniu Snowball. Kieruje niezależnego podziemny ruch na rzecz ochrony porzuconych zwierząt. Duke Max i udawać, że są one również wyrzucony na ulicę jak bezużyteczne śmieci. Snowball sympatyzuje z nimi i prowadzi do tajnej kryjówki współpracowników znajdujących się w kanałach. Członkowie ruchu oferowane psów do ich szeregów, ale w tym momencie do spadku ich koty uliczne że natychmiast narażają oszustów. Max i Duke rozpoczęła się w locie, co w rezultacie daje ścieki myje je w Brooklyn portu. Śnieg z kolei boli i zły z psami. Teraz jego głównym celem – aby pomścić złośliwy kłamcą. Zwierzęta na drodze do domu czeka na romansach, pojednania z wrogami, pojawienie się prawdziwej przyjaźni, niespodziewanych zwrotów losu i bezpiecznego powrotu do domu.

"Snow Five"

Husky – najbardziej niesamowite niebieskooka istota na Ziemi. Odważny, lojalność i, oczywiście. nieskończenie przenikliwe spojrzenie sprawiło, że najlepsze filmy o psach husky tak kochał. „Snow Five” – dobra komedia rodzinna. W kategorii „Najlepsze filmy o psach dla dzieci”, to wchodzi z powodu swojej historii ślicznych szczeniąt mówiących. Ich przygoda zaczyna się mimowolnymi coraz pussies na płaszczyźnie, która jest miejscem lądowania Alaski. Każdy z pięciu dzieci obdarzonych swój niepowtarzalny charakter, zwyczaje i obyczaje. Zimne i niegościnne krawędź zmniejsza wspaniały pięć z pięknym pies rasy husky Shaski i jego przyjazny gospodarz Adam. Nowy przyjaciel Adam od dawna żywił marzenie z dzieciństwa. On bardziej niż cokolwiek chciał zostać członkiem wyścigach na sankach. Niestety, aby to zrobić, trzeba było więcej psów niż musiał. Ale los w obliczu nowych przyjaciół daje mu nadzieję na cudowne osiągnięcie. W wigilię Bożego Narodzenia pięciu małych, ale bardzo śmiałych szczeniąt chętnie zgodził się pomóc jego wizjonerskie przyjaciela. Zabawa, żarliwie iz błyskiem oni podbić Alaska. Ten film jest bardzo łatwy do percepcji dziecka. On, podobnie jak wszystkie najlepsze filmy o psach, pełne pozytywnych emocji, prostoty. Ponadto, „Snow Five” będzie mentorem moralny dziecko, nauczyła się doceniać przyjaźń, aby przyjść do pomocy i nie rozpaczaj. Działając w filmie, oczywiście, jest na najwyższym poziomie, co czyni go tym bardziej szczery i przyjazny.

„Hachiko: najbardziej wierny przyjaciel”

Aby doświadczyć prawdziwie żywe emocje, zaleca się, aby oglądać najlepsze filmy o psy, koty. Lista najlepszych w tym gatunku przez wiele lat prowadził wstrząsający obraz „Hachiko. Najbardziej wierny przyjaciel” Jest to historia profesora Parker Wilson, który przypadkowo odkrywa zgubionego psa na dworcu z bardzo dobrymi oczami. Nowy przyjaciel profesor nie jest już konieczne, a on jest zabrać nic go do swojego domu. Od tego dnia do Parker Hachiko – najlepszego przyjaciela. Film jest o psie, jest wspaniałym przykładem lojalności, opowiada, jak codziennie towarzyszy pies Wilsona do stacji i w tym samym miejscu co dzień spotkań. Po Parker Wilson niespodziewanie umiera. To dzieje się podczas wykładu na jego uniwersytecie z powodu zawału serca. Na tej tragicznego dnia Hachiko w taki sam sposób, jak zawsze, ona czeka na swojego chłopaka na zwykłym miejscu. Bez czekania, udał się do domu. Ale następnego dnia i codziennie po pies wrócił do tego miejsca i czekał na profesora. Krewni Parker Wilson postanawia zabrać psa do siebie, ale to nie przeszkadza Hachiko powrotu do swojego zwyczajowego miejsca codziennie, bez wyjątku. Wytrwałość i oddanie psa zachwyca miejscowych kupców i pracowników stacji. Byli bardzo przykro dla samotnego prawdziwego przyjaciela, starają się dbać i go karmić. Takie zachowanie psa zauważają dziennikarze. Z tego punktu Hachiko staje się bardzo popularne, ale mimo wszystko, wciąż przychodzi codziennie do stacji o tej godzinie, kiedy Parker Wilson wrócił z pracy. Czekając na swojego przyjaciela i zbawiciela Hachiko umiera tuż przy dworcu. Wierność pies godny szacunku i niskie pokłony. Nie każdy człowiek jest zdolny do takiego wielbiciela. „Hachiko: najbardziej wierny przyjaciel” zasługuje na liście „najlepszych filmów o psach”.

„Najbliższy przyjaciel”

Dobre komedie najlepsze filmy o psach są idealne do oglądania rodzinnego. „Najbliższy przyjaciel” – opowieść o kobiecie o imieniu Beth. Jeden zimny zimowy dzień, ma nie daleko od autostrady, gdzie spotyka poobijany psa. Współczucie dla zwierzęcia nie pozwolił jej opuścić go do swego losu. Od tej chwili pies staje się najlepszym przyjacielem dla niej. Film opowiada o wystawach są ciepłe i piękny związek między kobietą i psem. Mają dużo czasu zaczynają spędzać ze sobą jak małżonka Beth zawsze zajęty swoimi obowiązkami. Po Beth i jej mąż zostaje wysłany do domu na wsi na ślub córki. Pies Freeway naturalnie podróżuje z nimi. Pod koniec małżonka drogowego traci kosztowne dla Beth zwierzaka. Przytłoczony wydarzeń doszło kobieta rzuca wszyscy ich przyjaciele i krewni płaczą pomocy. W rezultacie, będzie kilka grup ludzi, z których każdy jest zdeterminowana, aby szukać domowych Beth. Prace poszukiwawcze są bardzo komiczny, bolesne i emocjonalne. To właśnie te chwile uchwycić widza i nie puścić ekranie. Uśmiechy, śmiech, chęć pomocy – emocje, które powodują niemal wszystkie filmy o psach. Lista najlepszych filmów z powodu tych cech należą obraz „najbliższym przyjacielem.” Film ukazuje niespotykany utalentowanej obsady. Obsada: nieskończenie utalentowany Oscarem aktorka Diane Kilton i przekonujące i bardzo ładne Kevin Klayn. Część pozytywną, życzliwości i pozytywnych emocji w obraz wykonany uroczą Dayenn Uist. Za szczerość filmu podziękować wspaniały reżyser Lawrence Kasdan.

"Beethoven"

Jakie są główne cechy powinny być najlepsze filmy o psach dla dzieci? Ciekawa historia, pies, małpa, kochający i dzielnych gospodarze, służący dobry humor – główne elementy wielkiego filmu, Kojima jest „Beethoven”. Historia szczęśliwej rodziny z trójką dzieci, które nie mają wystarczająco dużo zwierzaka. Przez przypadek ich dom dodaje ładny i dobroduszny szczeniak Beethovena. Dzieci w skrócie zakochać się z psem. Tylko ojciec skośnego zerka na nowego członka rodziny. Rosnące Beethovena przekształcone w postaci puszystej pluszowy psów ogromnych rozmiarów. On nie jest bardzo zwinny, co często staje się przyczyną złamanych lub rozbitych rzeczy. W tej chwili weterynarz dostaje bardzo wysoko płatne celu przetestowania nowych pocisków. W celu realizacji tego przedsięwzięcia on po prostu potrzebny ogromny pies. Znajdź go w małym miasteczku jest bardzo łatwe, ale na jego szczęście w klinice weterynaryjnej wygląda rodzinę Newton ze swoim zwierzakiem Beethovena. Z tego punktu weterynarz jest gotowa zrobić wszystko, aby zdobyć takiego psa on potrzebuje. Złe plany, mądry przynęty i inne ohydne rzeczy przeciwieństwie do czystej i szczerej miłości właścicieli do ich psa. Oszałamiająca komedia dla całej rodziny tylko zalecany do oglądania z dziećmi, jak również wiele innych filmów o psach. Lista najlepszych filmów o zwierzętach domowych po prostu nie może być prawdą, jeśli „Beethoven” nie jest w nim zawarte. Ten film chce znowu i znowu zmiany. On jest prawdziwym uosobieniem tak ważnych cech człowieka jako życzliwości, lojalności, przyjaźni, odwadze, opiekuńczy. W „Beethoven” Charles Grodin grał najlepszą rolę komediową. Jego praca cudownie utalentowany Uzupełnieniem pięknej Ellis Nyuton. Film jest naprawdę urządzone aktorami są dzieci – Sara Rouz Karr, Christopher Kastylia i Nikol Tom.

„101 Dalmatyńczyków”

„101 Dalmatyńczyków” wyraźnie należą do kategorii „najlepsze filmy o psach”. Ta historia opowiada o złoczyńcy London Cruella De Vil. W wigilię Bożego Narodzenia, postanawia zrobić specjalny prezent – futro ze skór młodych szczeniąt, dalmatyńczyków. Ku jej życzeniu nadal spełniane Stervelle trzeba się dokładnie dziewięćdziesiąt dziewięć szczeniąt. Równolegle, opowieść o losie Rogera. Rozwija w gry wideo i przynosi psa Pongo. Po zapoznaniu się z Pongo dalmatinkoy piękności Perito, jego życia i jego magistra na główną przyczyną zmian. Roger wybuchają przetargowych uczucia dla właściciela Peritinoy Anita. W rezultacie węzeł łączący dwie pary. rodzina dalmatyńczyków szybko stał rodziców licznej gromadki najsłodsze szczeniąt. To ich i porwanie, aby osiągnąć cele, podstępnych ludzi Cruella De Vil. Nowi rodzice nie są w stanie pogodzić się ze stratą, i przy pomocy swoich przyjaciół iść w poszukiwaniu ulubionej dziecięcej. Chciwy, leniwy i niezwykle krzykliwy Stervellu dobrze grał Glenn Klouz. To doskonale wykazał cechy charakteru, takie jak gniew, okrucieństwo i egoizm. Aktorka zrobiła wszystko, co dzieciom zrozumieć co negatywne postacie i jak radzić sobie z tymi, którzy nie wiedzą, jak kochać i współczuć zwierząt. Najlepsze filmy o psach ogólnie zadowolony z jednego lub dwóch zwierząt, postaci, a tu ich ogromna ilość. Wszystkie one są tak słodkie i miłe, że chcę je podziwiać w nieskończoność. Publiczność zauważył, że „101 Dalmatyńczyków” – to nie jest po prostu piękny i dobry film, to prawdziwy klasyk amerykańskiego kina lat dziewięćdziesiątych.

"Marley i Me"

Jennifer Aniston, Owen Wilson i uroczy pies Marley – to firma, która robi wszystko, aby dodać do listy „najlepszych filmów o psach”. W osnoveistorii są wspomnienia dziennikarza Dzhona Grogana. W nich mówi o tym, jak trudno jest żyć w świecie najbardziej niesforny pies. Historia zaczyna się w ruchu niedawno poślubiła Johna i Jenny Grogan z Michigan na Florydę. Tu zaczynają pracować w lokalnej reporterów gazetowych. Oni dobrze wiedzą, że na małżeństwo za urodzenie dzieci. Tylko nowy mąż nie jest pewien, że są one gotowe do tak ważnego wydarzenia w ich życiu. W celu ustalenia, na pewno, decydują się sprawdzić swoją gotowość na psa. Przy wyborze psa, nawet nie podejrzewają, że subskrybować nie jest słodkie życie. Pies Marley jest niezwykle szkodliwe i nieprzewidywalne. Jego dwuznaczne zachowanie próbuje ponownie zaniedbania właścicieli. Na pierwszy rzut oka widz, że główny bohater, pies, Marley, grany przez samego zwierzęcia. W rzeczywistości, w całym filmie dwadzieścia dwa zupełnie inny pies byli zaangażowani. Jego pseudonim jest głównym bohaterem był owłosiony powodu notorycznego jamajski muzyk Bob Marley. Film został doceniony jako publiczność i krytyków. Według nich, „Marley i ja” – szczery, miły i bardzo prawdomówny filmu. Podobne historie się z wielu właścicieli psów. W związku z tym, oglądając film pozwala zobaczyć w obrazie siebie, pomyśl o tym, jak być widz wszedł obecną sytuację i pośmiać nad śmiesznym wyniku. Ponadto, film ma głębokie i bardzo ważne w życiu znaczenia. To sprawia, że zastanawiam się, jak bardzo publiczność do jego najbliższych przyjaciół. Ten film jest w stanie rozumować z beztroskich dzieci i przyjaciół, i po prostu przypomnieć, że nie ma nikogo bardziej ważne, aby rodzice na świecie. Lekcja może być wyjęty z obrazu w następujący sposób: psa – nie dziecko, a testy na jej gotowość do rodziców – w niewłaściwy sposób do rodziny samopoczucie.