417 Shares 1204 views

Rolki ze śliwką: kurczak, mięso, ryby

Mięso rolki z suszonych śliwek – smaczne i soczyste danie. Plus, to jest to, że przygotowuje się szybko, nie wymaga długiego stojący na kuchence. Ogólnie, mięso jest doskonale połączony z suszonych owoców i jest sin nie używać. To nie ma znaczenia, jak mięso jest wykorzystywane do produkcji bułek z suszonych śliwek.


Na szczególną uwagę zasługują rolkach z kurczaka z suszonymi śliwkami. Są one znacznie bardziej miękkie, niż ich odpowiedniki mniej kalorii niż inne rolek mięsnych. W rzeczywistości, to danie diety, które mogą być spożywane nawet diety.

Do wytwarzania rolki dla pierwszego receptury należy przygotować dwa piersi kurczaka, śliwki – kilka sera 100 g, bułki tartej i masła. Najpierw trzeba na parze śliwki we wrzącej wodzie. Następnie delikatnie osłabienia i pocięto na paski długości około 5 * 7 cm. W każdym takim wstęga rozłożone kawałek sera i śliwek jagody. Kurczaka zgrabnie fałdy w rolkę i przypięte wykałaczką.

Gotowe rolki zanurzone w jajku, a następnie paneer. Następnie bułki były smażone na maśle z rolek śliwek masle.Gotovyat i kurczaka z orzechami. Śliwki namoczone, następnie tnie się na małe kawałki, orzechy miele się w mikserze. Oba składniki wymieszać. Piersi z kurczaka pokroić na dwie części. Każdy kawałek delikatnie zniechęcić przez folię. Na kurczaka rozłożyć napełnianie zwinięty w rolkę i owinięte wątku. Rolki krotnie szalkę, umieszczonym na płycie i dusić przez 30 minut.

Rolki kurczaka z suszonymi śliwkami i czosnkiem. Istnieją również takie. Filet z kurczaka funt pokroić w cienkie paski, zniechęcają, solony do smaku, posypać pieprzem. Następnie dokładnie cięte czosnek i 4 150 g suszonych śliwek. Składniki miesza się i napełnia w majonezu. Farsz rozprowadzana na każdej części kurczaka i złożyć je w walec, a następnie mocowane nici. Rolls rozprzestrzeniają się na blasze i smaruje mieszaniną majonezu i koncentrat pomidorowy. Podczas walcowania walcami, trzeba się rozgrzać piekarnik i umieścić na patelni przez 20 minut.

Rolki kurczaka z suszonymi śliwkami duszonymi w winie. Oddzielić mięso od kości kurczaka w 6 bedryshek. Ważne jest, aby nie zakłócać integralności mięsa i skór. Smaruje mięsa z mieszaniny majonezu, musztarda i przypraw. Pozostawić mięso do marynaty do lodówki na godzinę.

W wodzie, a następnie drobno pocięte śliwki, siekane czosnku, kruszony w orzechów miksera. Wszystkie składniki są mieszane. Gdy promarinuetsya mięso, konieczne jest, aby odeprzeć. Na każdy kawałek rozłożone niewielkiej ilości nadzienia i złożyć w rolce z kurczaka.

Gotowe rolki są smażone w naczyniu, a następnie przejście do formy do pieczenia, że dodanie goździki, liść laurowy, pieprz i zioła wsypanie świeże czerwone wino i śmietanę. Zamkniętej formy umieścić w piecu przez 50 minut.

Rolki z suszonych śliwek wołowiny – smaczne i pierwotnego przepis na rolkach mięsnych. Składa się on z 1,5 kg wołowiny, 300 g bekonu, śliwki zlewce 300 ml suchego czerwonego wina, cytrynowy, 2 łyżek cukru, masła.

Wołowa jest podzielony na cienkich płytach, oraz odeprzeć noc nasączonej wina. Rano, przemyto i moczono w wodzie przez pół godziny śliwki. Następnie wyjąć mięso z winem, po raz kolejny pokonał i umieścić na zakładkowej folię, posypać pieprzem i solą. Drobno ścięcie połowę śliwki przygotowane i wprowadzone do mięsa.

Delikatnie obracać mięso na rolce trzymania krawędzi folii, w kilku miejscach rolki gwint bandaż bez uszkadzania mięsa. Następnie cięcia bekon na cienkie paski i zawijania ich użycia. Boczek należy zabezpieczyć wykałaczkami. Rolka gotowe, owinięte w folię i umieścić w piecu przez 40 minut. Gdy rolka jest gotowy, będzie musiała zostać pocięta na kawałki a la carte.

Ryba wyrzuci z suszonych śliwek. 3 średnie ryby mycia Pollock odciąć płetwy, usunąć trzon i pocięte na kawałki. W środku każdego umieścić trochę sera i zavrnut je do probówki. Następnie umieścić wszystkie ryby w pierścieniu PAN, umieścić na kubku jagód i śliwek ziemniaczanej pomiędzy kawałki ryby. Skropić wszystko z majonezem i umieścić w piecu do pieczenia.