556 Shares 7852 views

Anioł z koralikami. Dekoracje na choinkę i nie tylko

Cudowne stworzenie niebios – Anioł, mitycznych stworzeń, szczególnie wzruszających i dobrych – jeden z najważniejszych symboli Bożego Narodzenia. Ale nie tylko świąt Bożego Narodzenia mieliśmy obecność obrazu w naszym życiu. Z skrzydlaty słodkie stworzenie jest zawsze związane niezwykłą czystość, dziecinną niewinność i zgorszenie, jak również boskie światło. Ten obraz stworzony malarzy, rzeźbiarzy i lalkarzy. Jest to jeden z najbardziej popularnych i poszukiwanych postaci mitologicznych w sztuce.

Aniołek na choinkę należy. Anioł z koralików, wykonane razem z dziećmi, będzie to wspaniałe dekoracje na święto Bożego Narodzenia. Run może być inna. Anioł może być perełki trójwymiarowy tkany z perełek, kulek i drutu. Idealny do tworzenia zabawek beadwork. Anioły haftowane na kanwie plastikowej, ozdobić nie tylko gałęzie drzew, ale drzwi lub szybę. Metody i techniki tkania zabawki dużo. Opiszemy jedną, dość prosty, ale skuteczny.

Jak zrobić anioła z koralikami

Średnia wysokość 5-6 cm każdy anioł, ale można zrobić to większe i większe. Najważniejsze jest to, aby opanować technikę tkania, a następnie można bezpiecznie eksperymentować, dodać kilka szczegółów i zwiększenia rozmiaru.

Do pracy trzeba jedną dużą średnicę perłowy kulkami wynoszące co najmniej 1 cm. Biały, jasnoróżowe, blado niebieskie i złota kulek, bardzo cienkich drutów i jedwab skręcony przewód do wytwarzania włosów.

Anioł strój splot połączenie równoległe rzędy kulek. Zyskuje na długości drutu 150 cm 18 kulek rozprowadzać je w środku i kolejno zaczynają dzianiny serii kuleczek przez przepuszczanie przez nią, po obu stronach tego przewodu. W każdym kolejnym rzędzie zmniejszyć ilość perełek 1 komputera. Raz na drucie będzie dwie rzeczy, zaczynają rosnąć w 1 koralik w każdym rzędzie, przynosząc ją do 18 szt. Następnie, po bokach gotowego stroju podłączyć przewód i wyprostuj ją, nadając kształt stożka.

kabel jedwabny jest cięty na odcinki o długości 10 cm. Unravel nici i czesana grube igły. Wiązka wytwarzana przez włókna układa się prostopadle do odcinka środkowego przewodu są skręcone przewodu o długości 70 cm., Wygięte w połowie. W ten sposób stała się włókna szczotki. Obydwa końce drutu jest umieszczona w dużej perłowy zgrubienia, a następnie zgrubienie jest przymocowany do górnej części stożka ubranie. Włosy prostowane i rozłożona na głowie. Długie końce drutu są gwintowane wokół szyi sukienka i splot aniołek ręce, nawleczone kilka rzędów koralików.

Anioł skrzydła również wykonać równolegle splot złota w postaci perełek z dwoma dużymi płatami. Rozpocząć splotu z dwoma obrzeżami, przy czym każdy rząd na rosnącą liczbę perełek. Gdy drut jest liczbą w zakresie od 15-16 kulek, dzianie rozpoczęcia się w przeciwnym kierunku, stopniowo zmniejszając liczbę perełek rzędu. Końce drutu przywiązany do skrzydeł anioła z powrotem do sukni.

Haftowane Anioł koralików – jako wspaniałe dekoracji na Boże Narodzenie. Do pracy trzeba będzie wziąć plastikową płótnie (można go znaleźć w sklepach internetowych do robótek) oraz dowolnego wzoru na ściegiem krzyżykowym, przedstawiający anioła. Haftować na obrysie rysunku koralików na jej odwrocie klejem klej PVA lub kawałek tkaniny jedwabne satyny, a następnie wzór zarys uszyta jest starannie pocięte do konturów obrazu, ale tak, że marginalne koraliki nie kruszą. Anioł z koralików, koralikami na plastikowej płótnie, udekorować choinkę lub drzwi jeśli uszyć małą pętlę.

Dokonywanie ozdoby na choinkę z jej dzieci – to początek przyjemnego wypoczynku kłopotów, nadając radość, chwile „magiczne”. Każdy wykonany własnymi rękami świąteczne dekoracje – jest również okazją do ciepłych wspomnień związanych z tym wspaniałym wypoczynku.