663 Shares 9054 views

Polowanie na zwierzęta. Powołanie, hobby czy praca?

Każdy człowiek ma w swojej życiowej pasji, nawet gry w piłkę nożną, nawet na śniegu, choć robi Armwrestling. Są chwile, kiedy chce być pierwszym, aby być zwycięzcą przeważa nad wszystkimi innymi. Polowanie na zwierzętach jest bezpośrednio związane z tym uczuciem.


W celu przekazania parę dziesiątek kilometrów przez zwalone drzewa lub zaspy w poszukiwaniu śladów dzikich zwierząt, o trening fizyczny nie wystarczy. Jeśli używany jako broń strzelby, polowania zamienia się realnej konkurencji z naturą. Zakres skutecznej walki nie przekracza osiemdziesiąt metrów, a to jest niezbędne do korzystania z całej siły, sprytu i umiejętności, aby zbliżyć się na odległość strzału zwierzę lub ptaka, który był początkowo szybciej, lepiej słuchu i węchu.

typy myśliwskie

Działalność ta implikuje poszukiwanie, śledzenie zwierząt z późniejszymi chwytania lub zabijania prześladowań. Istnieją następujące rodzaje polowania:

  • wędkarstwo,
  • sport,
  • amator.

Polowanie zwierząt polega na niszczeniu zwierząt w celu uzyskania piór, futra, mięsa, kości, rogi, tłuszczu i tak dalej. D. W Związku Radzieckim nie było sieć sklepów „Dary Natury”, można było kupić mięso głuszec lub dzika, skór zwierząt itp ,

W dziedzinie sportu celem jest pokazanie i ćwiczyć swoje umiejętności łowieckie. W celu zapewnienia większej widoczności do tej sprawy i skutecznie awansować przechwycony stawę oczek bestia. Czasem zwierzę po prostu dostaje dawkę pigułek nasennych, nie doprowadzi. Nie pritravki w którym wyszkolonych psów, a polowanie sportu istnieje możliwość dla ludzi.

Sprawa dla duszy

Amator polowanie na zwierzętach – to zajęcie dla singli i małych grup ludzi, którzy nabyli licencje. Myśliwi w tym przypadku mają podstawowym celem dobrego czasu na charakter produkcji zwierzęcej nie jest czynnikiem decydującym. Regularnie kupić licencję odmierzonych kilometrów przez las, bagna i stepy i cieszyć się przyrodą, odpocząć od codziennego życia miasta. Po tym wszystkim, Hunter – jest charakter poetycki, bardzo kochający przyrodę. Nawet zima polowania z ich zaspy, zimno i śnieżyce nie boją się człowieka, bo taki zawód – to pasja!

jak rybołówstwo

Profesjonalne polowania został wysoko rozwiniętych w ZSRR. Teraz w takim stopniu, że nie jest już zajęty. Oprócz produkcji skór, mięsa i innych. Od polowania tam do innych celów. Zdarza się, że jak wynika z małych katastrof naturalnych lub negatywnego wpływu człowieka na terytorium dominują drapieżnych zwierząt, niszczą innych. Aby dostosować populację wymaga wysiłków zawodowych myśliwych.

Profesjonaliści mają niezwykłą cierpliwość, oprócz pistoletów, używają sidła, pułapki i inne pułapki. Ta metoda nie jest tak fascynujący, ale równie skuteczny jak inne, a czasem nawet przewyższa.

Również polowania umiejętności wymagane aby uchwycić zwierzę żyje dla ogrodów zoologicznych, cyrków, migracji gatunków.

sezon polowania

W zależności od sezonu połowowego otwarty na różnych zwierząt i ptaków. Warunki polowania zależy od okresu małżeństwa Bestii, a czas potrzebny do wychowania młodzieży. Czasami otwarty polowanie na zbyt hodowanych typów. Taka aktywność – jest to sposób kontroli populacji.

Wiosna – sezon, który wiecznie kłócić. Okres ten jest małżeństwo dla większości zwierząt i ptaków, a ich liczba gwałtownie wzrasta na kilometr kwadratowy. Wiele opowiadają kompletną grę fotografowania zakaz w tym okresie, ale co najmniej 10 dni jest otwarty na polowanie.

Lato – czas na uporządkowanie narzędzie polowania, aby przywieźć psa na pritravku. W tych miesiącach polowania na zwierzęta futerkowe są zwykle zamknięte, wydobywa moli, SWISTAKI, zaokrąglić wilki i uboju sarny i łosia. W sierpniu otwarcie polowania na wyżynnych gry i czyha na niedźwiedzie.

W rybackiej jesień trwa Wyżyny grę, rozpoczyna polowanie pułapki na szczura wodnego, piżmaka. Pod koniec sezonu zaczynają łapać inne rodzaje zwierząt futerkowych.

Polowanie Zima nie mniej interesujące niż wiosną. Wymarły, jak się wydawało, że ośnieżone lasy są pełne życia i niespodzianek. Polowanie na zwierzęta futerkowe: Sables, wiewiórki, kuny, lisy. Dziki i łosie przyniosły ich młode, można zrobić to prawdziwe ryby. Również zaczyna strzelanie cietrzew, głuszca, cietrzewia.

firma męska

W naszych czasach, człowiek z bronią powodując lęk, to jest postrzegany jako agresor i gwałciciela prawa. Ale broń i natura męska zawsze stał obok siebie. Dzieci grać „Gry wojenne” osoba dorosła w paintball i wiele innych. Ale prawdziwy nóż i pistolet nie jest wymieniona. Tych, którzy służyli w armii, z podziwem i odrobiną lęku zapamiętany jako karabinów maszynowych dźwiękowych i artylerii.

Główną wartością we współczesnym świecie – to jest życie, dlatego, aby trzymać broń, trzeba albo do pracy w zakresie egzekwowania prawa, zarówno wojskowych, ochroniarza czy Hunter. Polowanie licencja będzie kosztować pieniądze, w zależności od zwierzęcia, które zebrało się złapać. Ale warto!

Nawet jeśli nie zastrzelił nikogo, chodzić po lesie z karabinem na ramieniu, inny wierny szczekanie, świeże powietrze, śpiew ptaków wcześnie rano, szelest zająca w krzakach – to wszystko jest wielkim przeżyciem, obudzą pierwotną męskiego ducha, ducha myśliwego!