812 Shares 4669 views

Feil – pojedyncza awaria

Debata na temat tego, czy pożyczka z innych języków mogą trwać przez wiele lat. Najbardziej „Nenashev” używa słów młodzież, zwłaszcza informatyków i innych specjalistów pracujących z językiem angielskim. Wiele słownictwa w mowie potocznej przychodzi przez graczy. Na przykład słowo „Fail” – to jest ich odkrycie. Jednak ta koncepcja jest jeszcze lepiej używać tylko tych, którzy znają angielski.

Cenzura mówiąc …

Postawcie się w komputerowym klubu gracza. Co mogę powiedzieć, w razie potrzeby nie mogą być realizowane? W ramach cenzury, oczywiście, ze względu na trzykondygnacyjnym oświadczeniu klubu komputerowego na głowie nie pat i jest prawdopodobnie zgasić.

Błędy i porażki w tej sytuacji jest wiele gier wideo. Nikt nie mówi: „No, porażka, porażka jest tak …” Gracze będą mówić: „Feil.” Oznacza to porażki w tłumaczeniu z języka angielskiego – nie. Prosty i elegancki, choć znaczenie tego słowa jest dość nieprzyjemne. Ale człowiek nie wydaje się nudny i Whiner. Got Fail – śmiać – Play.

Fail nie zrobić przegrany

Jest też inny podobny w rozumieniu słowo – stracić, stracić. Stąd termin „przegrany” czy przegrywający. Ale to jest zbyt silne, aby gracze mogą skojarzyć go z. Dlatego ludzie, fani Lineage nie jest zbyt często mówią stracić. Chociaż są one ściśle związane z samą grą, niż zawieść.

Fail – awarię, ale nie globalny, a to jest po prostu niemożliwe, aby dostać w tej chwili najlepszy wynik. Chociaż słowo ma konotację ostateczności stracić i nasilenie. Feil – to tylko stwierdzenie faktu, nie ma silnej goryczy i pesymizmu, więc przyszedł z zagranicznych graczy do naszych dzieci.

Epic, liryka i dramat na wszystko

Ale czasami używane inny wyraz – „Epic Fail”. Co to jest? Epic w tym wypadku nie odnosi się do epopei. Słowo po prostu odgrywa rolę cząstek wzmacniających. Co robi "Epic Fail"? Jest to imponujące porażka. I często dodatkowe znaczenie to, że ta niespodziewana porażka, gdy wszystko wydaje się być proste i łatwe. Na przykład, gracz biegnie gra nie jest pierwszy raz i powiedział, że wszystko będzie łatwe i proste, ale w rzeczywistości okazuje się, że z powodu głupiego błędu jego charakter został zabity. W tym przypadku poprawne mówić o tym, co się stało epic fail.

W każdej sytuacji,

Stopniowo pojęcie rozprzestrzenił ze świata graczy na życiu codziennym. „Epic awaria” może oznaczać spór i kobiety i nie przeszedł test, Breakage techniki.

Koncepcja stała się powszechna i traci dodatkowy poczucie zaskoczenia. Mówca chce pokazać siłę swoich uczuć w związku z porażką i nie mówi po prostu „Fail” i „Epic Fail”. I lepiej jest nie używać tego słowa do tych, którzy nie znają języka angielskiego. Przynajmniej trochę, ale nauczyć go zrozumieć kontekst.

A niektóre zwycięstw

Stopniowo, w części zagranicznej w Internecie zaczęły pojawiać całych stron z zabawnymi zdjęciami o Epic Fail. To zjawisko jest podobne do demotivatory pomóc spojrzeć na sytuację ironicznym i zmniejszyć ilość bólu, ale także instrument satyry. Feil – to wstyd dla mężczyzny, ale jeśli używa tego słowa w odniesieniu do siebie, oznacza to, że głośnik ma pogodny i silny charakter. Tacy ludzie nie boją się porażki, żyją w pełnej mocy. Cóż, nie było „Fail” – jutro będzie „degustacji”. Win – jest szczęście. I ona też jest epicki. Ci, którzy boją Epic Fail, nigdy się epickie zwycięstwo.

„Feil” nie może trwać długo – pojęcie to oznacza tymczasowy, jednorazowy, jeden błąd. Więc oni nie są powtarzane, musimy wyciągnąć wnioski poprawnie, zamiast objawów powierzchownych. Nie bój się błędów – a za rogiem będzie podstępnie czeka na epickiej wygranej. Luck kocha twarde i ze strachu ucieka z whiners – tak mi powiedzieć: – weź głęboki oddech … i do przodu – w celu skorygowania błędów «Epic Fail!». Wszystko!