308 Shares 4677 views

Pistolet MR-651K: opis i opinie. Wiatrówki

Wiatrówki zawsze przyciąga uwagę wielu potencjalnych nabywców, którzy chcą uciec od zgiełku i dobrego wypoczynku na łonie natury. To właśnie dla większości ludzi Wybór zakończenia nabywania potężnych i drogich pneumatyki do polowania, a zwykle święto przestaje być spokój.


Ale istnieje rozwiązanie. Można cieszyć się ciszą i mniej potężnych broni. Na przykład pistoletu powietrznego lub rewolwer, bo jego płytkości na pewno nie nadaje się do pełnoprawnego polowania. Dlatego, cichy i spokojny urlop po prostu właściciel gwarantowane. Głównym celem artykułu – jeden z najlepszych pistoletów powietrznych na rynku krajowym – MR-651K. Opis, funkcje i opinii właścicieli pozwoli czytelnikowi na zapoznanie się z tym niezwykłym broń do strzelania rekreacyjnego.

Broń kosmicznych piratów

Tak wyglądają pneumatyka zawsze odgrywa istotną rolę dla większości nabywców, którzy są jeszcze niezdecydowani. Ramiona muszą zakochać się, a do tego na pierwszy rzut oka. Pistolet pneumatyczny MR-651K z daleka przypomina blaster (fantastyczne bronie z kosmicznych piratów Kira Bulycheva powieści). Jest to podobieństwo, wielu Rosjan to priorytet.

Producent nie jest zatrzymywany na osiągnięty wynik i przedstawił fanom wielką gamę ciekawych akcesoriów do pneumatyki. Więc w wyspecjalizowanych sklepach pistoletu można znaleźć wszelkiego rodzaju zabytków, Handguard zmodyfikowanego tłumika, zaawansowanych wyzwalaczy i wiele innych ciekawych przedmiotów. Jednak największy popyt jest modyfikowany chwyt pistoletowy, który jest jednym z nadgarstka może zamienić się pełnoprawnym kolbą do łatwego fotografowania.

charakterystyki pracy

O pistolet należący do rozrywki Arms mówi prędkość początkowa pocisku – 120 metrów na sekundę. Kufa energii kaliber 4,5 mm kształtki wstępnej wynosi zaledwie 7,5 dżuli. Oznacza to, że (w „O broni” prawa) do nabycia pneumatyki nie wymaga żadnych zezwoleń.

Pistolet MR-651K do fotografowania produkt wykorzystuje energię sprężonego powietrza, który jest przechowywany w specjalnym cylindrze, umieszczony w uchwycie broni. Praktyka pokazuje, że takie rozwiązanie jest najbardziej wygodne dla wypoczynku i rekreacji fotografowania, nawet jeśli wymaga to kupującego dodatkowych nakładów finansowych na zakup lub napełniania balonu. Układ zasilania amunicja jest realizowany w dwóch ciekawych sposobów. Użytkownik otrzymuje do wyboru:

  • Pociski, takie jak „Diablo” (zestaw do specjalnego 8 okrągłego bębna);
  • kuliste pociski (real dołączona sklep dla maksymalnie 23 piłek).

modyfikacje broni

Na rynku krajowym, potencjalny nabywca będzie z pewnością odkryć wiele różnych wersji tego samego pistoletu MR-651K. Żebro „jaskółczy ogon”, tłumik, pośladki lub urządzenie optyczne – bez względu na to, co sprzedawca jest wyposażona w wyrzutnie powietrza, ważne jest to, że jest jeden i ten sam pistolet przed użytkownikiem.

Jednak na rynku krajowym istnieje inna modyfikacja pistoletu, że wielu potencjalnych nabywców są nazywane dziecinnie – 651KS. Fakt, że ta broń ma bardzo małą energię wylotową, która nie przekracza 3 J. Odpowiednio, pistolet jest zmniejszona, a prędkość początkowa pocisku aż do 90 metrów na sekundę. Interesujące jest, że ponieważ cena takiej pneumatyczny znacznie niższym niż w przypadku silniejszych broni, i zmienia się od 2500 rubli (silnym analogiem kosztów 3000 rubli).

dziwna propozycja

Na podstawie MR-651K producenta pistoletu próbował stworzyć miniaturowy karabinek do fotografowania sportu i rekreacji. W tym celu, beczki i Handguard wiatrówki zostały rozszerzone i uchwyt odbierane jako komplet tyłek. Z daleka, pistolet przypomina amerykański karabin M-16 bez magazynka. W rzeczywistości, kupujący okazał się zupełnie nowa broń. Tylko specyfikacje dać ciekawą symbiozę.

Ale jak pokazuje praktyka i sprzedaży, nowy produkt oznaczony MR-651K-09 nie przyciąga wystarczającej uwagi, który jest liczony od producenta. Sądząc po opiniach potencjalnych odbiorców w przedziale cenowym 3-4 tys rubli można znaleźć przyzwoitą broń. I to nie tylko cena – karabinek brzydkie, o niskim poborze mocy i położenie (długość – 800 mm).

Wspaniałe zwierzę

Ale pistolet powietrze oznaczone MR-651K-23 „Sport” jest tak naprawdę w stanie wzbudzić zainteresowanie w prawie całej męskiej populacji planety. Futurystyczny wygląd i wysoka dokładność jest wyraźnie wskazywały na przyszłego właściciela, że zanim to już nie jest zabawką dla rozrywki, a broń wysokiej jakości dla sportu.

Rewolwer został opracowany na zaleceniach czołowych trenerów strzelaniny Związku Rosji i spełnia wszystkie standardy międzynarodowe w zakresie korzystania ze sprzętu sportowego i broni lekkiej. Pistolet jest wyposażony w szereg opcji, które każdy może umieścić pod siebie wyzwolić ciągnięcia, przesuwania hak, słup przesunięcie w poziomie lub w pionie, i wiele innych funkcji. Warto wspomnieć, że wszystkie regulatory są wyposażone w śruby mikrometrów z podziałami rysunkowych, więc zawodowi strzelcy nie będzie trudne, aby szybko dostosować broń.

wykonane na zawsze

Rosyjscy mistrzowie są w stanie stworzyć niezawodne i bezawaryjne broni pneumatycznej, zostało udowodnione przez czas. Wystarczy przypomnieć nieśmiertelne karabinu MR-512 ( „Murka”) lub pistolet ze złamaną łodygą 53 MR ( „Jeż”). Nie jest zaskoczeniem, że pistolet pneumatyczny był prosty, niezawodny i bardzo stabilna konstrukcja.

Niech potencjalni nabywcy nie mylić wymiary broni. Metalowa rama, rama ze stopu aluminium i tworzywa sztucznego uchwyt wystrój – to wszystko nie waży więcej niż 700 gramów w kompletny zestaw. Tak więc, z pistoletem obsłużyć nawet dziecko.

To nie jest takie łatwe do utrzymania broni. Jest to przedstawiciel zakładu wymaga większej uwagi użytkownika. Jednakże, z pouczeniem, że przychodzi do pistoletu, aby zrobić to naprawdę dobrze. Najważniejsze jest to, że właściciel powinien pamiętać – jest to, że butla sprężonego gazu musi być pusty przed demontażem.

Wygoda podczas pracy

Lepiej zacząć od strony finansowej emisji. Pneumatyczny MR-651K, których cena mieści się w 2500 rubli, dość ekonomicznie spędza gaz. Jeden cylinder o wadze 8 g wystarcza do dokładnego strzałów produktu 70 z energii wylotowej nie mniejszej niż 7 dżuli. Koszt takiego balonu na rynku rosyjskim wynosi około 20 rubli. W ramach przeglądu, właściciele twierdzą, że system jest bardzo ekonomiczny w przeciwieństwie do zagranicznych wykonane produkty, gdzie jedna butla wystarcza na 40-50 strzałów.

Jak dla wygody fotografowania, to istnieje nie ma żadnych skarg. Pistolet doskonale leży w dłoni i jest odpowiedni zarówno dla prawo- i leworęcznych. Otworzyć spust łatwo uniósł kciuk, a hak ma długą sprawne działanie, które nie wymagają silnego nacisku.

porady ekspertów

Pistolet pneumatyczny, a także wszystkie podobne broń za pomocą systemu butli gazowej posiada szereg problemów, które mogą napotkać przyszłego właściciela zakupu. Dlatego eksperci w swoich opiniach oferują algorytm, który trzeba wykorzystać kupującego w sklepie:

  • Broń obudowy musi być sprawdzone pod względem obecności odpryski i pęknięcia powodowane przez przypadkowe krople na twardą powierzchnię (zwany dalej po prostu zniszczyć mechanizm cięcia jest jednoczęściowa);
  • należy sprawdzić działanie wyzwalacza (kogut jego broń i uderzył w uchwyt na dłoni – spust nie powinna spaść od siebie);
  • Zawór jest testowana pod kątem wycieków gazu (wstawia nową butelkę, popełnił serię 20-30 pustych strzałów w bok), dźwięk należy dzwonić bez zmniejszania głośności.

Opinie wdzięcznych odbiorców

Główną zaletą, która przyciąga uwagę wszystkich właścicieli w ich opinii, rozsądna cena pistolet MR-651K na rynku krajowym. W rzeczywistości, w taki uniwersalny rewolweru po prostu nie ma konkurencji. Drugim pozytywnym aspektem jest prostota. Jest oczywiste, nie tylko w zapoznaniu się z budową broni pneumatycznej, ale także objawia się podczas konfigurowania lub podczas pracy. To proste, niedrogie i nie powoduje zbyt wiele pytań.

Korzyści obejmują wiele użytkowników i możliwość poprawy pistolet. Jednakże wielu potencjalnych nabywców nie bardzo rozumiem logikę tych wydarzeń, ponieważ podnieść moc strzałów z system LPG jest praktycznie niemożliwe. Ale eksperci twierdzą, że daje tylko poprawa wyglądu i wygody. Tak, użytkownicy wyposażona w pneumatyczny kolimatory, tłumiki i przyrządy celownicze w postaci akcji.

negatywne opinie

Oczywiście, nie wszyscy nabywcy spadła jak rewolweru MR-651K. Wielu użytkowników uważa, że ten pistolet powietrze jest po prostu nie ma przyszłości. Faktem jest, że oprócz pistoletu rekreacyjnego strzelania naprawdę do niczego nie odpowiada (np myśliwskiego). Jednak nie jest jasne, takie oświadczenia myśliwych, którzy uwielbiają biegać po lesie z bronią pneumatyczną, ponieważ zdarzeniem, popełniają przestępstwo i nielegalne.

Nie ma ujemny potencjał nabywców o kosztach i pistoletów. Mówimy o zmodernizowanych rewolwerów fabrycznych przeznaczonych do strzelania sportowego. Nie każdy użytkownik jest w stanie zapłacić sprzedającemu 10 000 rubli dla zwykłych pneumatycznych, który jest po prostu strzelać dokładnie w odległości 20-25 metrów.

Konkludując

Pistolet pneumatyczny MR-651K na wentylatorze. Po tym wszystkim, oprócz wielu zalet, jakie ma i taką samą liczbę niedociągnięć, które zostały znalezione w instrukcji właścicieli. Oprócz przystępnej cenie, łatwości użytkowania i łatwość obsługi, klienci mają wiele niedogodności, które są połączone z ograniczenia stosowania, niezdolność do usprawnień i dodatkowych kosztów na zakup materiałów eksploatacyjnych. Jest już nabywca, aby zdecydować, co jest dla niego ważniejsze.