878 Shares 4111 views

Błąd w uTorrent „Odmowa dostępu zapisu na dysku”: przyczyny, środki zaradcze

Pirackie działalność na trackerach, a nawet karane przez prawo, ale nie przestaje istnieć. Setki trackerów torrentowych codziennie pozwalają użytkownikom na pobieranie filmów, programów telewizyjnych, muzyki, oprogramowania i tak dalej.


Torrent – jest to jeden z pierwszych programów, które są ładowane na komputerach osobistych po instalacji „czystego” systemu operacyjnego. Plus jest to, że aplikacja działa w tle, wznowić plików pojawia się w momencie, dopóki komputer jest włączony. Nie można się obawiać, że przeglądarka będzie powiesić, a wszystkie dane zostaną utracone. Ze względu na potoku łatwo pobrać duże pliki w jak najkrótszym czasie.

Ale nawet w tym programie są awarie. Jednym z najczęstszych błędów uTorrent – odmówiono dostępu do zapisu na dysku. Aby poradzić sobie z tym problemem na kilka sposobów. Ale najpierw trzeba zrozumieć przyczyny jego pochodzenia.

Przyczyny błędów w uTorrent „Odmowa dostępu zapisu na dysku”

Mierzona w torrencie może zostać przerwany z powodu „błędów” systemu operacyjnego. Tak więc, „windose” nie może dać się z administratorem programu. W takich przypadkach, informacja o nagrywaniu błąd występuje na kołach.

Innym powodem – niezdolność do pobrania pliku do określonego katalogu na dysku. często występują takie przypadki. Program nie monitoruje właściwie drogę i nie można zapisać nowych danych.

Anti – kolejny program, który uniemożliwia prawidłowe działanie uTorrent. „Odmowa dostępu zapisu na dysku” pojawia się, gdy Anti-Virus rozpocznie skanowanie plików, które jeszcze nie zostały załadowane do jazdy. W takich przypadkach można wyłączyć oprogramowanie antywirusowe i dać potok, aby rozpocząć pobieranie danych.

Rozwiązanie: Administrator

Czasami przyczyną błędu „Odmowa dostępu zapisu na dysku” w uTorrent – to ograniczone prawa. Aby ponownie móc przesyłać pliki z dysku twardego, użytkownik będzie musiał zmienić „uprawnienia” w potoku.

Aby to zrobić, należy uruchomić aplikację. W górnym menu kliknij na programie „Właściwości”. W oknie, które się pojawi, wybierz „zgodność”.

Na bieżącej karcie, kliknij przycisk „Rozpocznij środków eliminowania problemów.” Również umieścić kleszcza przed rzeczą, dając administratorowi programu. Następnie użytkownik musi zapisać zmiany i wyłączyć program. Ostatnim krokiem – sprawdź. Torrent trzeba ponownie otworzyć i spróbować rozpocząć pobieranie pliku. Jeśli ponownie odmówiono dostępu (zapis na dysk w uTorrent), trzeba będzie dodać nowy katalog.

Rozwiązanie: dodaj nowy katalog

Jeśli administrator programu empowerment nie rozwiązuje problemu, użytkownik musi zmienić lokalizację przechowywania danych. Często błąd w uTorrent „Odmowa dostępu zapisu na dysku” poprawione przez utworzenie nowego katalogu.

Aby dodać nowy folder, należy otworzyć folder główny dysku, na którym nowe informacje zostaną pobrane. Warto zauważyć, że nowy folder powinien być tworzone tylko w katalogu głównym. Nazwa folderu powinna zawierać tylko znaki języka angielskiego.

Po utworzeniu katalogu, należy uruchomić potok i przejdź do programu „Ustawienia”. W oknie, które się pojawi, kliknij na pozycję „Foldery” i dodać nową ścieżkę do lokalizacji pobranych danych. Następnie kliknij „Zastosuj” i „OK”.

Profilaktyka w torrencie: Test pamięci, nazwa pliku oraz skanowanie antywirusowe

Jeśli zastosujemy powyższe sposoby wyeliminować błędy torrent nadal błąd ładowania danych, użytkownik powinien zwrócić uwagę na pewne niuanse.

  • Pamięć. Na dysku twardym może nie być wystarczająco dużo miejsca, aby pobrać nowe dane. W takich przypadkach konieczne jest usunięcie zbędnych informacji i ponowne przesłanie.
  • nazwa pliku. Czasami pisanie na dysk nie może zostać uruchomiony, jeśli istnieją takie znaki w nazwie pliku jako *, {,>, i tak dalej. Znaki chcesz usunąć, a następnie ponownie włączyć torrent.
  • Anti-Virus. Często zapobiega antywirusowe do pobrania torrentów. Dla skutecznego uruchomienia, aby wyłączyć go na chwilę, aż zacznie się pobrać i zapisać wybraną ścieżkę danych.

Istnieją sytuacje, w których żaden z powyższych sposobów radzenia sobie z błędem ładowania danych nie załadował. Przyczyną może być uszkodzony plik w programie, a następnie radzić sobie z tym problemem będzie odinstalować torrent. Użytkownik będzie musiał przejść do oficjalnej stronie potoku, pobierz program i zainstalować go. „Nowy” torrent będzie działał bez błędów.