503 Shares 1802 views

Co jest lepsze – iPhone lub „Android”?

Decydując się dostać nowy smartfon, jest prawdopodobne, aby wstać przed wyborem, co jest lepsze – iPhone lub „Android”. Oczywiście, te i inne smartfony mają swoje zalety i wady. Jednakże, w celu dokonania właściwego wyboru, należy wziąć pod uwagę wszystkie te niuanse.


Zacznijmy od najprostszych, a mianowicie – z kabla USB. Jednym z najbardziej istotnych wad „jabłko” gadżetów jest ich zależność od firmy Apple markowych kabli. Podobnie jak wiele innych akcesoriów Apple, te stylowe wzornictwo przewody nie są tanie. Właściciele smartfonów na Androidzie dużo łatwiejsze: podłączyć urządzenie do komputera, można je przy użyciu jednego z piętnastu rodzajów mikro USB kabel, aw razie potrzeby można je kupić w każdym sklepie za kilkaset rubli.

Analizując to, co jest lepsze – iPhone lub „Android” – ważne jest, aby pamiętać jeszcze jeden niuans. deweloperzy android próbowali do maksimum, aby uprościć i zoptymalizować wymianę funkcji informacyjnych. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik, czy przeglądarka, odtwarzacz, zdjęcia lub innej aplikacji, można go użyć „Udostępnij” i wybrać z imponującą listę usług i sieci społecznych (w tym Facebook, Twitter, e-mail, i tak dalej. d.) konieczne.

fanów Apple często odnoszą się do faktu, że Android jest zmuszanie użytkowników do majstrować przy dłuższego interfejs ustawień czasu. Ale spojrzeć na sytuację z innej strony: użytkownik zawsze może wybrać wyświetlanie swoich ciekawe wzory jak chcesz połączyć ikony, aby dodać lub konieczne, aby pozbyć się zbędne. iPhone, z kolei, to swoboda działania nie mogą zapewnić. Maksymalna, że można zrobić – rozpowszechniać wszystkie ikony pulpitu w różnych folderach. Jednak sobie te foldery, niezależnie od chęci pozostać na pulpicie.

Niezależnie od faktu, że jest lepiej – iPhone lub „Android”, wielu zwrócić uwagę na klawiaturze. Wiele osób uważa, że trudno po zwykłych przycisków służących do tzw wirtualnej klawiatury. Właściciele smartfonów na Androidzie mogą eksperymentować w tym zakresie, w celu ustalenia i starać się korzystać z różnych klawiatur z innym rozmieszczeniu przycisków. Jak już zapewne domyślasz, oprócz standardowych urządzeń klawiatury na iOS niczego ich właściciele nie mogą zaoferować.

Innym czynnikiem, który będzie „under the gun” – jest to dodatkowa pamięć. Bez wątpienia 64GB, że firma daje każdy właściciel firmy Apple iPhone, większość ludzi ma dość, mówią, z głową. Jeśli jednak nadal potrzebują więcej pamięci, włóż jak w każdym smartfonie z Androidem, komfortowy małe karty micro SD, nie można – Alone deweloperzy po prostu nie są przewidziane.

Kolejna kwestia dotyczy spalania bezpośrednio do rozmiaru ekranu. Fani mają wielkiego wyboru, „jabłko” nie jest tutaj – starsze modele mają przekątną 3,5 cala, a nowy iPhone 5 – aż 4. Jednak liczba model Apple, smartfony , istnieje wiele opcji (bardzo przydatne dla tych, którzy chcą, na przykład, oglądanie filmów), a bardziej kompaktowy telefon.

I wreszcie skończymy nasz artykuł o tym, co iPhone różni się od „android”, innej rzeczywistości. Warto wspomnieć, możliwość wymiany plików między smartfonem i samego komputera. Co jest lepsze – „Android” lub iPhone – w tym względzie? W przypadku Androida nie wszystko może być prostsze: można przeglądać, edytować, dodawać i usuwać pliki tak samo jak każdego innego folderu na dysku twardym. Jak doszło do sytuacji z iPhone? Po pierwsze, bez skomplikowane dla użytkowników przyzwyczajony iTunes, żadne z powyższych nie działają. I to nie wspominając o tym, że „jabłko” smartfony obsługuje tylko dobrze zdefiniowany zakres formatów wideo, obrazów, dźwięku, a „Androidy” to lista kilka razy więcej. Co sądzisz, co jest lepsze – iPhone lub „Android” – naprawdę?