845 Shares 9091 views

Uczestnik konkursu "Bach" (Ukraina) Skorikova Irina: biografia i życie osobiste

Skorikova Irina jest piękną i wykształconą dziewczyną. Stała się sławna dzięki udziałowi w pokazie reality show "Bach" (trzeci sezon), który został wydany w ukraińskiej telewizji w 2013 roku. Chcesz wiedzieć szczegóły swojej biografii? Czy jesteś zainteresowany prywatnym życiem tego piękna? Teraz opowiemy o wszystkim.

Biografia: dzieciństwo i uczniowie

Skorikova Irina urodziła się w 1982 roku w stolicy Ukrainy – Kijowie. Została wychowana w inteligentnej i szanowanej rodzinie.

Od najmłodszych lat nasza bohaterka była w świetle reflektorów. Lubiała tańczyć i śpiewać. Zawsze miała wielu przyjaciół i przyjaciół. W szkole Ira studiował dla "kwartetu" i "pięciu".

Po otrzymaniu świadectwa wykształcenia średniego przedstawiła dokumenty na Uniwersytecie Kultury i Sztuki w Kijowie. Po 5 latach została wyróżniona dyplomem.

Skorikova odbyła kursy w centrum wolnej prasy, utworzonej w Europejskiej Akademii Berlińskiej. Otrzymała specjalność – "sekretarz prasowy".

Dorosłe życie

Początkowo Irina pracowała jako dziennikarz w małej ukraińskiej publikacji. Kierownictwo pochwaliło ją z powodu staranności i odpowiedzialnego podejścia do biznesu. Wkrótce dziewczyna otrzymała doskonałą propozycję – zajęcie stanowiska redaktora w Galerii Magazynowej. Nasza bohaterka nie mogła przegapić tej szansy. Jednak tam nie pracowała długo. W 2010 roku Irina Skorikova poszła na urlop macierzyński. Kilka miesięcy później urodził się jej syn Tikhon.

Udział w pokazie "Bachelor"

Ojciec dziecka nie zaoferował Ira i w ogóle nie uczestniczył w edukacji Tikhon. Aby wyżywić siebie i dziecko, Skorikova opuścił dekret przed czasem.

W 2013 r. Odbył się casting do trzeciego sezonu programu "Bachelor". Tym razem głównym bohaterem był chirurg plastyczny Andrei Ikornev. Irina bardzo go lubiła. Zielonooki brunetka postanowiła spróbować szczęścia. Podeszła do castingu. W rezultacie dziewczyna była wśród uczestników reality show.

Irina Skorikova zdołała dotrzeć do finału. Brunetka opuściła projekt przed kręceniem ostatniej serii. Ale to nie jest koniec jej opowieści z Andrei Ikornev.

Zwycięzcą trzeciego sezonu w programie "Bachelor" był skromny Anya Kozyr. Po strzeleniu chirurg plastyczny rozstał się z nią. Przebił powieść z innym finalistą – Jana Stanishevskaya. Dziewczyna nawet zaszła w ciążę, ale nie mogła wytrzymać dziecka. Z tego powodu Ikornyov rozłączył się z Yaną. Jego nowym wybranym był Irina Skorikova. Para była często obserwowana na imprezach towarzyskich. Bohater trzeciego sezonu serialu "Bachelor" stale wstawiał zdjęcia z panną młodą. Przyjaciele i krewni Ira byli pewni, że to był ślub. Jednak los decydował na swój sposób.

Życie osobiste Iriny Skorikovej

We wrześniu 2014 r. Nasza bohaterka rozłączyła się z Andrieja Ikornevem. Atrakcyjna brunetka nie była samotna od dawna. W październiku tego samego roku spotkała solidnego człowieka. Nie ujawniono jego imienia, nazwiska i zawodu. Wiadomo tylko, że jest bogatym człowiekiem i od wielu lat mieszka w Niemczech.

Kilka razy w miesiącu Irina leci do kochanki. Podróżują razem w Europie, tworząc plany dalszego życia. Dziewczyna nie wyklucza faktu, że może przyjechać do Niemiec na stałe.

Podsumowując

Miejmy nadzieję, że ślub Irina Skorikova i jej nowy wybrany odbędą się w najbliższej przyszłości. Dziewczyna twierdzi, że to właśnie ten mężczyzna szukała przez całe życie. Z nim Ira jest gotowy stworzyć rodzinę, urodzić swoje dzieci. Ukochani Ira znaleźli wspólny język z jej 6-letnim synem Tikhonem. To ważny moment dla naszej bohaterki.