267 Shares 5703 views

Lazurowe morze: gdzie, zdjęcia, jak się tam dostać?

Ośrodek Wypoczynkowy „Azure Sea”, zdjęcie, które widać poniżej, jest w zatoce o nazwie „Triozere”. To czyste plaże i wspaniałą przyrodę, malownicze widoki, niezapomniane wrażenia. Woda morska piękny błękitny kolor, który jest dlaczego w okolicy miejsca, naprawdę dają wrażenie raj wakacje. Opinie turystów sprzyjają aby uznać terytorium podstawy najlepszej plaży w Primorsky Territory. Gdzie jest „Azure morze”, a jakie opcje oferuje kompleks wakacje? Przeczytaj o tym dalej.


"Azure Sea": gdzie?

Baza znajduje się w odległości 202 km od miasta Władywostoku i 910 km od Chabarowska. Na kampusie można odpocząć od miejskiego życia i być sama ze sobą i naturą.

usługi bazowe

W „błękitnego morza”, można ustawić namioty i mieszka na kempingu. Ale istnieje również możliwość zakwaterowania w domkach letniskowych, ale należy pamiętać, że wszystkie obiekty są położone na ulicy.

Jest sauna i bar, a także, co ważne, w obecności parking na miejscu. Wśród działań letnich na terenie kompleksu jest zapewnienie park wodny oraz dyskoteka, która złowionych do gustu turystom. Jest plac zabaw dla dzieci, gdzie można grać w siatkówkę. Ponadto, będziesz miał możliwość pojechać na ryby. W centrum rekreacyjnym ma prywatną jadalnię, ale większość gości jest zasilany niezależnie.

Należy zauważyć, że administracja „lazurowe morze” nie zabrania żyć ze zwierzętami, ale dla zwierząt będzie musiał dokonać dodatkowej płatności.

Od brakuje krajobrazu mogą być zidentyfikowane, a może fakt, że nie istnieją żadne altanki. Ale morze nie masz długi spacer. Najbliższa plaża znajduje się zaledwie pięćdziesiąt metrów od centrum miejscowości.

wybrzeże

W zatoce „Triozere”, według ekspertów, oczyścić obszar, który jest popularny wśród wielu turystów ze względu na piękno okolicy. Tu i tam jest złożonym zdjęcie „Azure morze” (Primorye) jest pokazany w tym przeglądzie.

W tym przypadku zatoki specjalny prestiżowe reputacja. Co jest tego powodem? Patrząc na czystą wodą i piaszczystej plaży, można by pomyśleć, że nie znajdują się na terytorium Primorye, a gdzieś na tropikalnej wyspie.

Nie daleko od Triozerya istnieje kilka zaciszne zatoczki, gdzie istnieją mniejsze granitowe skały, wywołują romantyczny nastrój turystów. Plaże są również piaszczyste.

Cała długość wybrzeża morskiego – około 2 km. Szerokość plaży stu metrów, a na dole, jak również sama plaża, piasek. Na brzegu w wodzie bez glonów.

natura

Nie daleko od kompleksu „Azure morza” można zobaczyć piękne formacje skalne. Są one nazywane „Pióra” i rozważyć ich za mało na spacer wzdłuż brzegu. Punktem odniesienia dla turystów do obszaru zatoki jest wyspa Skała Cruiser.

Tutejsze jeziora cieplej wody, jeśli porównamy go z morza. Można znaleźć kilka mostów, z których można pływać. Ich obecność jest spowodowana mulistym dnie jezior. Jeśli jesteś zainteresowany w połowach, dla będzie istotne informacje, które Znaleziono karpia.

Ogólnie rzecz biorąc, na terytorium Triozerya wielu różnych zwierząt i roślin. Hills zachwycają niesamowitą scenerię gęsty las liściasty, gdzie mieszkańcy i turyści mogą zbierać grzyby.

Opcje zakwaterowania

Base „Azure morze”, którego opinie są zawarte w tym artykule, oferuje kilka opcji wczasowicze osiedli na terenie kompleksu.

Można wybrać jedną z następujących opcji zakwaterowania. Istnieje opcja osada w letnim domu z 2 lub 3 pokoi (wszystkie w domu może żyć sześć osób). Można również usunąć dwu lub trzyosobowy pokój z werandą. Ponadto, istnieje możliwość zakwaterowania w oddzielnym domu. Istnieją opcje, mające dla trzech lub czterech osób.

Kempingi w kompleksu jest podzielona przez rzędy i obszary „A” i „B”. Jest to okazja, aby osiedlić się w okolicy, w której może pomieścić dziesięć osób, w której znajduje się stół i ławki. Ponadto, nie jest to miejsce dla samochodu.

Zasadniczo, camping, charakteryzuje się obecnością lub brakiem jakiegokolwiek elementu poprawy takiego jak rusztowanie do markizy. Cena różnych miejscach w centrum rekreacyjnym również zmienia się i zależy od wyboru opcji zakwaterowania. Ale i tak są idealne na letnie rozrywką. Według opinii, trzeba po prostu wybrać to, co wolisz – namiot lub bardziej lub mniej komfortowe zakwaterowanie w drewnianym domu.

Jak się tam dostać?

Aby dostać się na terenie bazy, trzeba poruszać się po drogach „Władywostok-Nachodki” i na pierwszym rondzie w Nakhodka toczyć się po lewej stronie. Dalej wzdłuż objazdu opuścić miasto i dalej do portu „Wschodniej”. Następnie należy skręcić w prawo zgodnie ze wskazówkami do nich. Po tym konieczne jest, aby osiągnąć zwrot na Pervostroiteley i dotrzeć do części, w której kończy się asfalt. Następnie należy poruszać się po ziemi (około 11 kilometrów), zgodnie ze wskazówkami (oni odłożyć do rekreacyjnym, przy rozwidleniu toczyć po lewej stronie).

Jeśli pójdziesz przez Partizansk, a następnie na tej samej drodze do wsi Shkotovo, zwracamy się do partyzantki (GAI postu). Przejazd wzdłuż głównej drogi, przechodząc do wsi Nowaja Moskwa, do Przełęczy Srebrnej, a we wsi Kazanka wypierać wschodniego portu. Jeździć na nim, aż dojdziesz do włączyć Pervostroiteley. Potem następuje ruch podobny do pierwszego przykładu kierunkach.