233 Shares 1634 views

„Miś” (herbata): odmiany i opinie

„Miś” – herbata, bardzo lubiany przez naszych rodaków. Jak miło w czasie upałów, aby ugasić pragnienie to chłodny drink! Na co to jest gatunek, ale także od składu herbaty omówimy w tym artykule.

producent

Marka „Miś” (tea) pojawiła się pół wieku temu. Jego kolebką jest słusznie uważane Szwajcaria. Nazwa pochodzi od połączenia dwóch nazw: firma Nestle i angielskie słowo herbata.

W naszym kraju jest wytwarzany znanym producentem „Coca-Cola”.

Wynalazł ten napój dla zwolenników zdrowego stylu życia. Producent zapewnia, że tylko naturalne składniki są częścią.

Jako niegazowanej, natychmiast znalazł swoich fanów. Więc herbata może leczyć swoich przyjaciół i znajomych na piknik. Jak dzieci love it! Smakuje lepiej i jest o wiele bardziej przydatne niż wiele podobnych napojów. Dodając do jego składzie wyciągi z naturalnych owoców i jagód uczynić go niezapomnianym smaku.

asortyment

Mrożona herbata „Miś” jest dostępny w różnych wariantach. Na początku był tylko smak cytryny, a następnie dodać brzoskwinię, a teraz jest o wiele więcej.

Napój ten jest butelkowane w różnych pojemnikach na każdą okazję:

  • Litr i dwulitrowych butelek z tworzyw sztucznych. Takie wygodne zabrać ze sobą na charakter lub domku być wystarczająco długi czas. To opakowanie ma priorytet nad innymi, ponieważ może to być znacznie tańsze w zakupie. Wśród wspomnianych ograniczeń kupującym po prostu zbyt szeroki szyi, od którego nie jest bardzo wygodny do picia. Zwłaszcza na drodze, gdy trochę trzęsie, prawdopodobieństwo jest na tyle wysoka oblitsya napój. W tym przypadku lepiej spełniać Naczynia jednorazowe.

  • butelki pół litra. Można go zabrać ze sobą na każdą okazję, aby ugasić pragnienie. Z łatwością dopasować do praktycznie każdej torebce.
  • Najmniejsza typ emisji – objętość cyny słoik 0,33 litrów. Gdy spragniony, kupiony i konsumowane w tym samym czasie.

Aromat tej herbaty nie przestanie podobać nabywców. Najbardziej powszechne są brzoskwini, dzikie jagody i cytrynowy. Jest to ich zysk w pierwszej kolejności, a to świadczy zwrotne.

Nawiasem mówiąc, na piękno na diecie, to będzie idealnie pasować. Obejmuje ona sporo kalorii: 31 kcal na sto gramów napoju. Dlatego nie możemy wahaj się go użyć.

Zielona herbata „Miś”

Coraz bardziej popularne w ostatnich latach, aby uzyskać napój oparty jest na zielonej herbaty. Uważa się, że jest o wiele bardziej przydatne niż czarny, a także pomaga usunąć toksyny z organizmu toksyn i normalizuje ciśnienie krwi.

Producent zadbał o swoich klientów i wykonane Napój smakuje lepiej dodając niezwykłych pachnących notatki. Na przykład zielony „carry” (herbata) z cytrusów zwłaszcza w lodówce doskonale gasi pragnienie. I robi to, w opinii kupujących jest znacznie bardziej skuteczny napoje gazowane.

Ta herbata z truskawkami będzie cieszył przez miłośników tego soczystym owocu. Przyjemna mieszanka składników pozostawia nikogo obojętnym. Ponadto, jest to doskonale tonizuje i odświeża. Nawiasem mówiąc, fakt ten jest często podkreślał konsumentów napojów.

Jeśli dotkniesz nici negatywnych opinii, wiele zauważyć znaczny koszt napoju. W butelce z zielonej herbaty większa tekstu wynika, że nie zawiera używane syntetyczne barwniki i środki konserwujące. Mamy nadzieję, że jest tak dlatego, że marka „Nestle” od wielu lat udało się ustanowić siebie jako jakości i gotowy do wzięcia odpowiedzialności za swoje produkty.

struktura

Bardzo wielka ciekawość podnosi kwestię składu napoju. Rozważmy bliżej składniki, które zawiera „Bear” herbatę. Jego skład, jak się okazuje, nie jest pozbawiony niepożądanych składników.

Na pierwszym miejscu oczywiście woda. Nawiasem mówiąc, jeśli nie wiesz: składniki są zawsze podane na awans. Dalej – cukier i regulatory kwasowości. Można je znaleźć w praktycznie wszystkich nowoczesnych produktów. Dopiero na czwartym miejscu – ekstraktu herbacianego. Jest produkowany z naturalnych liści.

Tak więc okazuje się, że to nie tylko fajne herbata, ale nadal z dodatkami.

Dalsze istnieją zapachy. Są to zarówno naturalne i identyczne z nimi. Po – sok z cytryny. Nie jest to produkt chemiczny, ale prawdziwe, produkowane z owoców. Na ostatnim miejscu znajduje się kwas askorbinowy, służąc jako przeciwutleniacz.

wynik

Jaki wniosek możemy wyciągnąć z wszystkich wyżej wymienionych? „Miś” – herbata, ale nie co do których jesteśmy przyzwyczajeni. W swojej strukturze zawiera jeszcze szereg dodatkowych składników. Oczywiście, nie są one niebezpieczne dla naszego zdrowia w małych ilościach, które są prezentowane w tym produkcie. Jednak, aby powiedzieć, że jest to naturalny parzonej herbaty, nie jest to już konieczne. Cieszę się, że to jest bardzo przyjemne w smaku i gasi pragnienie. Niewiele go używać codziennie. Dlatego też, jeśli tylko od czasu do czasu zafundować sobie tego napoju, to nic złego nie przyniesie go. Ale proszę konsumenci przyjemny orzeźwiający aromat niegazowanych (co najważniejsze) herbaty.