430 Shares 6677 views

Jak czyścić osady żelaza i szumowiny. Środki i sposoby oczyszczania urządzeń gospodarstwa domowego

Wszyscy korzystać z różnych urządzeń gospodarstwa domowego, które, chociaż ułatwiających codzienną pracę, ale potrzebują opieki i odpowiednie stosowanie, aby zapewnić prawidłowe działanie. Takie przepisy wymagają niczego w naszych domach. Nie ominąć te problemy i AGD, takich jak żelazka. Ani producenci zapewniają, że ich model może sama być czyszczone (klikając na przycisk – i gotowe), praktyka pokazuje, że nie jest to prawdą. Cokolwiek urządzenie modne ze wszystkimi towarzyszącymi innowacji technicznych, jego praca pod wpływem wielu czynników, które z pewnością wpływ na funkcjonowanie urządzeń gospodarstwa domowego. Niewłaściwe użytkowanie, temperatura, twarda woda, zanieczyszczenia w nim, jakość tkanin, które składają się na nasze rzeczy, może spowodować jej uszkodzenie. I tak powstaje pytanie przed sobą tej Jak wyczyścić żelazko z wapnia, rdzy, kamienia i płytki nazębnej.

W tym artykule będziemy oferować szereg sposobów, aby pozbyć się tego rodzaju problemów, które wpływają na dzieła sztuki i może uszkodzić nasze ulubione rzeczy, pozostawiając straszne żółte plamy i innych wad na odzież.

Jak czyścić żelazko depozytu, depozyt i rdzy? Jakie narzędzia mogą być używane, aby pozbyć się podeszwy skażenia?

  1. Specjalne ołówki chemiczne, dostępne w handlu. Stosowany zgodnie z opisem produktu.
  2. Ocet. Może być stosowany ottiraya zimnej lub ciepłej powierzchni żelaza. To zależy od stopnia zanieczyszczenia. Wycierania runa lub dowolny tkaniny nasączonej kwasu stopy elazka techniki. Jeśli nie działa, dodać amoniak i wyprasować tkaninę, niektóre suchy roztwór ogrzano żelaza. Tylko jedno narzędzie może być wykorzystywane. W każdym razie zrobić takie manipulacje w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Ocet i amoniak mieć nieprzyjemne zapachy.
  3. Soda. Łyżeczkę narzędzia o małej ilości wody lub cieczy do zmywania miesza zawiesinę. Zimno stopa pokryta masą pozostaje przez kilka minut. Intensywnie miękkiej tkaniny Wysuszony roztwór usuwa się zanieczyszczenia. Następnie płukanie żelaza i osuszyć.
  4. Sól. Wziąć dużej gramaturze, wlać dodatkową warstwę cienkiej soli żelaza ogrzano progladte „ziarna”. Nie można używać tej metody, jeśli masz sprzęt powłoką teflonową. Jeśli sól miesza się z świec parafinowych chipsy, oprócz rozwiązania problemu, jak do czyszczenia sadzy z żelaza, można pozbyć się nierówności i rysy na podeszwach.
  5. nadtlenek wodoru. Możliwe jest zastosowanie roztworu lub tabletki. W pierwszym przypadku bawełny gazika ścieranie podeszwa, w drugim – ściera gidroperita podgrzanej powierzchni. Żelazo powinno być gorące, ale odłączony od sieci.
  6. Aceton lub zmywacz do paznokci polski do paznokci. Metoda jest podobna do poprzedniej. Oba warianty czyszczenie powinno być przeprowadzane w przewiewnym miejscu.

Zdecydowaliśmy się na jeden problem – jest wyłącznym zanieczyszczenia zewnętrzne. Zastanówmy się, jak oczyścić kamień z żelaza, który powstaje wewnątrz urządzenia i środki, które mają zastosowanie w tym przypadku.

  1. kwasu cytrynowego. Niewielka ilość wody (nie ma jak się mieści się w pojemniku urządzenia), rozcieńczony kwas cytrynowy, roztwór wylano do naczynia, obrócić żelaza od maksymalnej temperatury. Po krótkim okresie czasu kilka razy na przycisk uwalniania pary wodnej. Odpływać nadmiar roztworu przemyć pojemnika. Żelazko jest gotowe do użycia. Pożądane jest, pierwszy raz po takim ściereczki prasować potrzeby całkowitego usunięcia resztek zanieczyszczeń.
  2. Specjalna odkamieniania chemiczny w kajdany. Stosuje się zgodnie z instrukcją.

Sposoby sposób czyszczenia żelaza gnilnym, skalę , rdzę i inne rodzaje zanieczyszczeń, dużo. Właściwa konserwacja przedłuży żywotność i niezawodność swoich urządzeń gospodarstwa domowego.