536 Shares 3338 views

Jak podłączyć netbooka do telewizora

Czasami może chcesz lub potrzebujesz do oglądania filmów i zdjęć zapisanych w pamięci netbooka, na dużym ekranie. I tu jest wiele problemów i zagadnień. Jednym z nich jest następująca: „W jaki sposób mogę podłączyć netbooka do telewizora?”. widać problem.


Jak podłączyć netbooka do telewizora: co trzeba zrobić

Po pierwsze, powiedzmy, że połączenie powinno zostać ustanowione, aby wyświetlić pliki z urządzenia. W razie potrzeby w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu, może zostać osiągnięty za pomocą specjalnego zjazdu nazwie HDMI, termin w języku rosyjskim można rozumieć jako „High Definition Multimedia Interface”. Jednak należy zauważyć, że takie urządzenie jest wyposażone w nie każdy netbook. Niektóre urządzenia mają możliwość przesyłania obrazów o wysokiej rozdzielczości.

Tak więc, rozwiązanie problemu, jak podłączyć netbooka do telewizora, należy stwierdzić, że procedura ta jest wykonywana za pomocą specjalnego kabla HDMI. Gdy połączenie fizyczne ustalono, ustawienia urządzenia musi być wybrany tryb przekazywania obrazu na ekranie telewizora.

A następnie można napotkać pewne problemy, gdy netbook jest tylko notebook, proste strony widza, maszynistki, czyli nie charakteryzuje się wysoką wydajnością, które mogą być niezbędne do realizacji funkcji multimedialnych. Zazwyczaj jest on używany do drukowania tekstu, praca z aplikacjami biurowymi, korespondencji z przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu oraz możliwość oglądania obrazu w tym przypadku jest to tylko dodatkowa okazja. Okazuje się, że podłączenie netbooka do telewizora – to nie jest cały problem.

Wiele nowoczesnych Urządzenie wyposażone jest w innych urządzeniach do wykonywania zadań do transferu obrazów – VGA. Jednak ta funkcja jest zaprojektowany w celu zapewnienia połączenia z monitorem, a nie TV. W tym przypadku, gdy stacja dokująca jest całkiem prawdopodobne, pewne problemy. na dużym ekranie połączenia wymaga użycia specjalnych adapterów i złączy.

Po netbook podłączony do telewizora, naciśnij specjalną kombinację klawiszy Fn + F5, który aktywuje przełączanie wyjścia wideo. Jeśli obraz TV po naciśnięciu przycisku nie pojawi się, należy zmienić ustawienia na karcie graficznej. W menu ustawień, trzeba będzie znaleźć punkt wyświetlania obrazu na ekranie telewizora. W ramach tej procedury zostanie zakończona, aw przypadku niektórych sytuacjach, które nie są opisane tutaj, można znaleźć w podręczniku użytkownika.

Należy stwierdzić, że z telewizorem laptop tandem zapewnia użytkownikom ogromną różnorodność vozmozhnot. Możesz grać w swoje ulubione gry na dużym ekranie, można przeglądać zdjęcia. Oglądając film zajmuje ogromną ilość pozytywnych emocji. Teraz wiesz jak podłączyć netbooka do telewizora, wystarczy tylko spróbować to wszystko w praktyce.