796 Shares 5159 views

L'Oreal, Maybelline, Bourjois: tusz do rzęs z optymalnym stosunkiem ceny do wydajności

Jednym z tych produktów kosmetycznych, dla których wybór należy podchodzić z najwyższą starannością, bez wątpienia, jest tusz do rzęs. Od jego jakości zależy dokładne uczyni, a często z idealnie nałożony tonem, nienagannie trwałych cieni i ostrożnie stosowane szminki jest słabej tuszu jakości, nawet nałożony w jednej warstwie, daje obraz niechlujstwa i być daleko od dobrej przyczyny rodzaju dziewczyny z prowincjonalnego dyskotece. Aby temu zapobiec, tusz musi być wysokiej jakości i dobrany odpowiednio do rodzaju rzęs i sytuacji.


Oczywiście przy wyborze maskary najlepiej jest zatrzymać się na produkty znanych marek. Oczywiście pierwszą rzeczą, myślę – Ta elitarna kosmetyki, ale często kosztuje niewspółmiernie kosztowne, a czasem drobne korzyści, jakie ma w stosunku do podobnych produktów w średnim przedziale cenowym są mało prawdopodobne, aby pokrywać jego cena, która zwykle nie mniej niż dwa razy wyższa niż cena kosmetyki budżetowych. Ale częściej niż nie, a te korzyści, i to tylko o nadpłaty do prestiżowej marki, więc najlepszym rozwiązaniem – zdecydować się na znak towarowy połowy rynku.

Do tej pory jednym z wiodących producentów maskary to francuska firma L'Oreal. Że często pojawiają się nowości, które natychmiast stają się trend, a następnie ich odpowiedniki tam iw innych producentów kosmetyków, w tym ich często brać na producentów broni i luksusu. Jeśli nie ma zaufania do autentyczności tusz do rzęs L'Oreal, jego zakup będzie decyzja bezbłędne będzie musiał tylko wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Niestety, pomimo tego, że kosmetyki L'Oreal odnosi się do średniej kategorii cenowej, ale jego koszt jest dość wysoki, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że pojemnik, w którym ma mieć bardzo małe ilości, ale to make marki mascara nawet bardzo krótkie i rzadkie rzęsy luksusowe i puszyste. Należy zwrócić uwagę na tuszy z serii Volyumissim kolagenu i Lash Arshitekt i gwarantuje luksusowy wynik. Mała butelka pojemność to ze względu na fakt, że w ciągu kilku miesięcy, tusz do rzęs L'Oreal traci swoje właściwości.

Kilka bardziej dostępne to kosmetyki marki Bourjois tusz do rzęs w których jakość trudno jest gorsze od powyższych. Po bliższym przyjrzeniu Bourgeois kupić ten tusz jest o wiele bardziej korzystne, nie tylko dlatego, że jego cena jest bardziej przystępne, ale również objętość fiolki 1-2 ml większej niż L'Oreal, a więc wystarczy go gdzieś za miesiąc dłużej. Jeśli weźmiemy tę linię finansowania z Bourgeois, tusz w różnych nie gorszy od lidera swojej kategorii. Jakość, co jest słynne kosmetyki Bourgeois, tusz do rzęs, obejmującym potwierdzenie nie jest konieczne. Jedną z nowości marki – Glamour Max Bourjois Mascara, dając dodatkową objętość rzęs. To naprawdę jest bardzo dobry tusz, ale z jakiegoś powodu nie są bardzo zbiera entuzjastyczne recenzje. Być może wynika to z faktu, że nabyła swoje właściwości w ciągu zaledwie kilku dniach stosowania, gdy wysycha trochę. Poza tym, to nie ma potrzeby odkładania wielowarstwową – trzecia warstwa jest niepotrzebna. W tych warunkach, efekt ten tuszy nieprawdopodobne.

Dla tych, którzy chcą kupić farbę do bardzo przystępnej cenie, natomiast w dużej mierze powtórzenie właściwości droższych odpowiedników, są tusze Meybelin. Często aktualności tej linii pojawiają się niemal równocześnie z podobnym ale droższe. Oczywiście, że nie posiadają w pełni swoje właściwości, ale akceptowalne wyniki są gwarantowane. Koszt tusz do rzęs Maybelline maksymalnie dwa razy mniej niż w tym samym L'Oreal, a jakość jest bardzo dobra, więc nie jest źle dla właścicieli Maybelline mascara może być idealnym rozwiązaniem, ponieważ stosunek jakości do ceny tej marki jednego z najbardziej udanych. Ci, którzy nie są rzęsy naturalnie błyszczeć w długości i objętości, to najlepiej zdecydować się na droższą opcją.