386 Shares 4363 views

Certyfikacja umiejętności – to świetny sposób, aby wzmocnić swoją postać w Lineydzh 2

Każdy fan gier online Lineydzh 2 na pewno przeszedł Quest on podklasy i doskonale rozumie, jak certyfikat umiejętności. Ten artykuł jest napisany, aby wyjaśnić początkujących jak nadal pracują certyfikacji umiejętności i co to daje.


Po kroniki Interlude Lineydzh 2 graczy udało się poprawić wydajność swoich bohaterów. To dla tego zaświadczenia i umiejętności n2 został utworzony. Aby uzyskać certyfikat, należy odchylić poziom bohatera 76 przejść zawodu, a następnie ukończyć quest na podklasy i otrzymać podklasę sposób co najmniej 65 poziom.
umiejętność certyfikacja jest również dostępny w 70., 75. i 80 poziomów Th. Czyli jedna podklasa daje cztery różne książki na temat umiejętności uczenia się. Biorąc pod uwagę, że wszystko może potrwać 3 podklasy, książki otrzyma bohater będzie dwanaście.

certyfikacja umiejętności na niektórych serwerach Lineydzh 2 mogą być badane bez przejścia questa, ale jeśli grasz na dość małym Reiten, to najprawdopodobniej będzie trzeba wykonać pracę, która staje się dostępna po certyfikacji umiejętności.

wykonanie Quest nie trwa długo, może trzeba godzinę. tylko trochę biegać i zabijać potwory słaby, że kilka poziomów poniżej ciebie. Początek poszukiwań zostanie podjęta w Akademii Hardina można teleportować tam od Giran, Oren czy wsi myśliwych. Po rozmowie z Hardin musisz teleportować się do Mistrza Mrocznych Elfów Erikinu, który znajduje się w miejscowości myśliwych. Po rozmowie z nim, dostaniesz quest zabić 35 duchów w lesie luster.

Po wykonaniu wniosku Mistrza masz questową chcesz odnieść się do Hardin. Następna Należy udać się do innego mistrza, tym razem Clayton. On prosi, by mu pomóc zniszczyć kryształ i wysyła jaguary, z których spadnie iteamów. Wszystko czego potrzebujemy 5 kryształów. Natychmiast zwrócić uwagę, że tempo spadku jest dość małe, więc gracze będą musieli majstrować.

Wracając do Mistrza, otrzymasz książkę przemian, które powinny być przypisane do Hardin. Po rozmowie z nim można uzyskać transformację przewijania i poszukiwań.

Tak, zorientowaliśmy się, jak być może poświadczyć podklasy, ale teraz trzeba dokładnie zrozumieć, co daje każdemu certyfikat umiejętności.

Książki, które otrzyma znaku na 65 th i 70 poziomie Th, okazją do zwiększenia ataku, fizycznej lub magiczną obronę swojego bohatera. Książki, które są dostępne na poziomie 75 m, włączyć lub wzmocnić atak i obronę, albo zbadać umiejętność specjalna klasa, która jest podjęta na sub. Oczywiście, na poziomie 75, należy nauczyć specjalną klasę umiejętności, ponieważ będzie ona znacznie zwiększyć swoją postać.

Na poziomie 80 otrzyma certyfikat, który przekształca swoją postać do każdej istoty. Transformacja ta w zasadzie nic nie robi, więc podklasa huśtawka na poziomie 80 nie ma sensu.

Aby zbadać certyfikat, trzeba przyjść do głównej klasy w wieży z kości słoniowej na drugie piętro do Mistrza transformacji.

Certyfikacja umiejętności – to świetny sposób, aby wzmocnić swoją postać w Lineydzh 2.