429 Shares 8500 views

Co do paszy Spitz? Psy małych ras: troska, konserwacja

Pojawienie się w domu szczeniaka jest absolutnie identyczny z wyglądem w nim małego dziecka. Ten futrzane stworzenia są też potrzebują czułości i opieki, uwagi i wielką starannością. Ale przede wszystkim potrzebuje dobrego jedzenia. Wielu właścicieli zadać sobie pytanie, co by wyżywić Spitz. Dziś postaramy się na nie odpowiedzieć.


rasa pomorskie

Te miniaturowe psy, które fascynują ludzi z ich wyglądu. Jak kurkami z gęstą i puszystą tkaniną, wyglądają jak miękkimi zabawkami w rękach swych panów. Należy jednak pamiętać, że pomimo małych rozmiarów, zanim was prawdziwy drapieżnik, który wymaga właściwego odżywiania. Ale kwestia jak karmić psa, każdy hodowca i właściciel odpowiedzieć inaczej. Niektórzy uważają, że lepiej nadaje naturalny paszy, inni wolą zrównoważony suche. Dziś mówimy o zaletach i wadach tych różnych systemów.

Osoba, która nabywa psa, zazwyczaj zakłada się, że jest to typowy Divan otomana, że będą spać cały dzień. Należy jednak być gotowi i bezgraniczna energia z tych psów. Mogą grać dzień i noc, więc ważne jest, aby odpowiedzieć z góry na pytanie, jak karmić iglicę. Ten mały „perpetum mobile” wymaga ciągłego ładowania.

rodzaje skał

W rzeczywistości są one dość różne, a przed zakupem zwierzaka, trzeba właściwie zrozumieć odmian psów. Najbardziej znanym – pomorskim, aka German Spitz. Jednakże preparat ten nie jest do końca prawdą. nazywa niemiecki prostszych przedstawicieli rasy i pomarańcze są nazywane Wystawie klasę, z luksusowym grubej wełny. Jest miniaturowy dog, który osiąga 20-25 cm w kłębu. Jego kolebką jest Przednie. Stąd nazwa rasy. Jednak podczas hodowli zidentyfikować kilka rodzajów psów. Niektóre bardziej ostre, kagańce Fox i inni – z okrągłą głową i spłaszczone mordy. Ten niedźwiedzi typu Spitz, który został zyskuje na popularności ze względu na osobliwy wygląd. Wydają się być bardziej dobrze karmione, i wydaje się, że ich sierść jest gęsta i bujna. Jednak rodzaj skały tworzą ostatecznie dopiero w dorosłym życiu, a więc śmiało powiedzieć o szczeniaka, jakiego rodzaju jest to niemożliwe do zastosowania.

American Dog

Trudno w to uwierzyć, ale korzenie ma. Przodkowie tych psów (są one nazywane również Eskimo Dog) rozpoczął ich krewnych z Pomorza, które zostały sprowadzone do Ameryki na początku XX wieku. Obecnie istnieją trzy rodzaje tych psów. Najmniejsze waży mniej niż 4 kg miniaturowy – do 9 kg standardowego Spitz – największe, ich waga wynosi 16 kg, a wysokość – 48 cm w kłębu.

W domu nie było szczenię

Od najwcześniejszych dni, są zobowiązani do zapewnienia godnego karmienie psa, więc nawet od hodowcy zapytać, co karmić Spitz. Musi być w stanie powiedzieć wiele o tych psów. Ponadto, biorąc szczeniaka do domu, należy nadal karmić go do tego, co było kiedyś, ale potem stopniowo zaczynają dodawać nowe rodzaje paszy. Do trzech miesięcy, szczenięta są karmione 4-5 razy dziennie, przez sześć miesięcy może zostać przeniesiona do trzech razy dziennie, a od 7 miesięcy – dwa posiłki.

Pokarm dla szczeniąt Spitz musi koniecznie zawierać szereg produktów mlecznych. Kucharz owsianka z mlekiem, jogurtem i mleczności. Jest to bardzo przydatne, uzyskując hryaschiki dzieckiem, rozwija szczękę i dostarcza wielu przydatnych mikroelementów. Nie zapomnij podać rybę i mięso jest głównym diety zwierzęcia. Bardzo pomocny i warzywa, nie zapomnij dać im surowe lub gotowane, możliwe jest, że wypełnione łyżkę śmietany.

Przybliżony dieta dla Spitz: naturalne karmienie

Każdego miesiąca życia szczeniak powinien dostać mniej mleka i więcej mięsa i produktów mięsnych. Państwo pogłaskać prawdziwego drapieżnika, mimo niewielkiego rozmiaru. Co najmniej 50% diety powinna składać się z produktów pochodzenia zwierzęcego. Dzienna stawka jest łatwo obliczyć, gdy zważyć psa. Na każdy kilogram masy ciała, jest konieczne, aby co najmniej 25 gram mięsa. Najlepiej jest dać cielęciny i wołowiny i kurczaka jest dopuszczalne. Jest to najlepszy pokarm dla psa, ale konieczne jest uzupełnienie zbóż (gryki i ryżu) i warzyw. To może być sałatki lub gulaszu. Nie podawaj kości Spitz, kurczaka lub jakiekolwiek inne.

Które powinny być wykluczone z diety natychmiast

Karmienie takie okruchy ze stołu może wydawać się bardzo wygodne, ale jest pełen różnego rodzaju problemów zdrowotnych. Dlatego jasno z góry, że jest niemożliwe, aby dać makaron pies i tłustych mięs. Nie nadaje się do nich, a tłuste ryby, tylko rzeki. Zabronione jest, aby dać im biały chleb i bułki, słodycze i produkty fasoli. Wszelkie wędzone, solone lub marynowane buraki i przekąski, grzyby, rodzynki i winogrona, persimmons i ziemniaki, kiełbasa, kukurydza, jęczmień, proso owsiane i kasza.

sucha karma dla zwierząt domowych

Piesek jest bardzo wygodne, aby nakarmić przygotowanych potraw. Jest to zbilansowana dieta, która spełnia wszystkie wymagania i pozwala utrzymać zdrowie psa jest dobra. Wybór gotowej paszy uważnie przeczytać jej składu. Pierwszy produkt stanąć, który go najbardziej. To na pewno powinno być mięso. Jeśli widzisz napis podroby lub produkty białkowe, nie krępuj się, aby ustawić go na bok. Nie powinny przeważać i zboża. Najlepiej jest wybierać żywność z premii, bo szczeniak zasługuje na najlepsze. Eksperci zalecają takie marki jak Hills, Royal Canin, Bosh, Happy Dog. Tak wysoka jakość paszy dla zwierząt, który zawiera dobrze zrównoważone składniki, o wysokiej jakości. Dziś jednak na rynek nowy rodzaj paszy – Holistic. To Pronature Holistic, Acana, kotowate, psowate, Orijen, ANF, Innova, holistyczne mieszanki. Wyróżniają się one tym, że są one oparte wyłącznie na świeżych i wysokiej jakości produktów, bez barwników i aromatów. Ten pokarm zawiera dużo mięsa i ryb, więc zwierzę będzie szczęśliwe i zdrowe przez długi czas.

W połączeniu rodzaj żywności

Jest często używany gospodarze, dając psu porcję suchej karmy w godzinach porannych, kiedy nie ma czasu na gotowanie normalne śniadanie. W tym przypadku, to czeka na kolację, która serwuje świeże kasza z mięsem, warzywami lub serem. Weterynarze nie akceptują tego stylu żywności. Asymilacja świeżej i suchej karmy jest bardzo różne, a każdy organizm ma czas, aby skorygować.