484 Shares 8862 views

Film „Moskwa – Cassiopeia”: aktorzy. „Moskwa – Cassiopeia”: aktorzy los

Film „Moskwa-Cassiopeia” jest bez wątpienia jednym z najlepszych w gatunku fantasy dla dzieci. Kręciliśmy go w 1973 roku, a efekty specjalne wykorzystywane w filmie spowodował zachwyt nawet Steven Spielberg. Ale to nie tylko możliwość tworzenia efektów specjalnych, takich świetny film. Głównymi aktorami są jeszcze filmu „Moskwa-Cassiopeia”. Gorgeous Innocent Smoktunovski charyzmatyczny Mikhail Ershov, piękne Olga Bityukova i wiele innych przedmiotów stał podziwu dla radzieckich dzieci. Zastanawiam się, co los aktorów filmu „Moskwa-Cassiopeia”, miał bardzo dwuznaczny: ktoś dostał bilet w życiu, ale czyjeś przybycie wkrótce został ugaszony.


Innocenty Smoktunovski

W „Moskwa-Kasjopei” i roli aktorów wybranego bardzo subtelnie. Innocenty Smoktunovski w filmie jest Wykonujący Obowiązki szczególne. Człowiek roli Misterium on upadł fantastycznie. Działając zawód Smoktunovski zamówienia, zanim filmu. W sumie jego filmów więcej niż sto wspaniałych dzieł. Proceedings of the aktor nie pozostają niezauważone, aw 1964 roku otrzymał tytuł Czczony Artysta RFSRR, w 1969 – Artysta Ludowych RFSRR, w 1974 – Ludowy Artysta ZSRR, aw 1990 – Bohatera Pracy Socjalistycznej. Smoktunovski zmarł w 1994 roku, nie mogąc wytrzymać czwarty zawał serca. Miał wtedy 69 lat. Na jego cześć nazwano po śmierci jednej z planetoid.

Michaił Ershov

Niektóre udział w kręceniu filmu „Moskwa-Cassiopeia” aktorzy nie są teraz połączyć swoje życie z kreatywności. Tak Michaił Ershov, który grał Victor Sereda, wybrał dla siebie nie działając kariery i pracy w moskiewskim metrze. Filmowanie z kosmosu, który był zupełnie przez przypadek, przewidział Michael działającą przyszłość. Ale osobiste okoliczności zmusiły młodego aktora do opuszczenia kina. A teraz on dba o Moscow Metro funkcjonuje normalnie. Warto zauważyć, że podczas kręcenia dorośli byli zaskoczeni profesjonalizm młodego aktora, sam Ershov o okresie pracy w filmie „Moskwa-Cassiopeia” reaguje bardzo ciepły. Chciałbym również zauważyć, że Victor Sereda nosił okulary, dla których trudno było zobaczyć piękno człowieka. Teraz dość dojrzała, Mikhail Yershov stała się naprawdę piękny człowiek.

Alexander Grigoriev

Alexander Grigoriev doskonale grał Pasha Kozelkova, bez którego nie byłby taki ciekawy film „Moskwa-Cassiopeia”. Aktorzy i zwrócił uwagę na rolę obserwatora z prędkością błyskawicy. Wydawało Grigoriev z pewnością stanie się sławny, ale być może, aktor nie wytrzymał próbę sławy, a może po prostu postanowił opuścić kino, w związku z czym jego gwiazda wyblakłym w filmie krajowym. Teraz Alexander – zwykły taksówkarz. Wiele osób uważa, że jest to poniżające i nawet żałować, ale były niczym aktor żałuje. On po prostu żyje i cieszy się życiem. Co do pracy, każda praca jest honorowy.

Vladimir Savin

Rola udał się do Misha Kopanygina Vladimir Savin. On jest tak przyzwyczajony do roli, jaką można powiedzieć, kontynuuje losy swego bohatera. Ekran kochać Misha IRE Popovoy zamienił się w prawdziwego. W końcu aktorzy „Moskwa-Cassiopeia” żonaty, ale wkrótce ich małżeństwo ma pęknięty. Oprócz Ira, ale miał siedmioro dzieci miały doświadczenia w filmie. Podczas kręcenia filmu, cała obsada „Moskwa-Cassiopeia” szepnął o powieści pochodzi. Para spędziła długie godziny spaceru wzdłuż brzegu Morza Czarnego, a pięć lat później postanowił zalegalizować związek. Po rozstaniu z Ira Vladimir otrzymała dyplom z ekonomii międzynarodowej. Do tej pory, on prowadził dział analityczny rosyjskiej „Czerwonego Krzyża”.

Władimir Basow (Jr)

Syn sławnych rodziców, reżysera i aktora Władimir Basow i aktorka Natalia Fateev Władimir Basow grany przez Fedyu Lobanova czoło pseudonimu. Debiut młodego aktora stał się właśnie film „Moskwa-Cassiopeia”. Aktorzy teraz (zdjęcia – poniżej) Pamiętam pierwszy papier ciepła. Dyrektorzy Władimir Basow i dzięki jego współpracownicy takiego cennego doświadczenia poprzez który poradził sobie z ról w filmach „Teens in the Universe”, „Strangers nie idź tutaj”, „Czas i rodzinę Conway” i inne. W 1993 Basov zadebiutował jako reżyser, pokazując film „Otchłań. Siódmy krąg. " W 2007 roku otrzymał tytuł Honored Artysta Rosji. Aktorzy „Moskwa-Cassiopeia” wyglądać zupełnie inaczej. To jest bardzo trudne do opanowania słynny Czarnobrewy Vladimir imbir Fiodora.

Olga Bityukova

Olga Bityukova znakomicie poradził sobie z rolą Barbary Kuteyschikovoy co reszta wystąpili w filmie aktorów „Moskwa-Cassiopeia”. Teraz zdjęcie aktorki wykazać jej niezwykłe piękno i młodość. Działając talent dziewczyna krwawiła, bo urodził się w rodzinie twórczej Boris Bityukova i Yuliany Bugaevoy. Po szkole, Olga próbowała zrobić VGIK, ale w przypadku braku egzaminów, udał się do Instytutu Kultury. Następnie pracowała w Bibliotece Lenina, gdzie otrzymał zaproszenie do gry w filmie. Olga zaczęły się pojawiać, a równolegle do edukacji markowych ubrań. Po ukończeniu Moskiewskiego Instytutu Technologicznego Przemysłu Lekkiego, weszła GITIS. Upadek kina narodowego doprowadziło ją do pracy w charakterze sprzedawcy w dużej firmie. Od końca lat dziewięćdziesiątych, Olga ponownie rozpoczął pracę w filmie.

Nadieżda Ovcharova

Rola Yulii Sorokinoy sprawnie przeprowadzić Nadezhda Ovcharova. Po wystrzeleniu w popularnym filmie „Moskwa-Cassiopeia” Nadzieja porzucił ten pomysł, aby połączyć swoje życie z filmem i zdecydował się na karierę w muzyce. Przez jakiś czas śpiewała w Teatrze Akademickim radia i telewizji. Ale prawdziwe powołanie Nadzieja Ovcharova – być matką. Urodziła sześcioro dzieci i jest szczęśliwy w swoim udziałem matką wielu dzieci.

Irina Savina (W czasie filmowania Popov)

Po raz pierwszy, Irina starał się jako aktorka w filmie „Przybysz” w reżyserii P. Lyubimov. Tam miała okazję do odegrania się nieobliczalny i bardzo utalentowana gimnastyczka, którzy uważają się gwiazdy na całym świecie. Tłumy kibiców na młodego aktorka pojawiła się po kręcenia filmu „Moskwa-Cassiopeia”. W trakcie kręcenia pomiędzy Irina i Władimir Savin złamał romantyczne uczucia. Po kilku latach, aktorzy „Moskwa-Cassiopeia” żonaty. Popov nawet zmienił nazwę na imię małżonka, ale ich małżeństwo trwało bardzo długo. W odniesieniu do handlu, to udział w filmie „Moskwa-Cassiopeia” ustalił losy dziewczyny. Decydując się zostać aktorką, ukończyła wydział aktorski Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Po czym wziął trupa Teatru w Moskwie. Ermolaeva. Tutaj pracuje i naprawdę razem. Wśród najbardziej znanych ról należą Irina Savina Zemfiresku gimnastyczka w „Bezimiennym Star”. Wielu aktorów z filmu „Moskwa-Cassiopeia” Dzisiaj, nie tylko w filmach, ale również uczestniczył w działaniach związanych. Na przykład, Irina Savina skutecznie wyrażona przez zachodnich serialach, takich jak „Alf” i „The Simpsons”, a ona bierze udział w rusyfikacji gier komputerowych. Re-aktorka ożenił się w późnych latach osiemdziesiątych aktor Borys Bystrov. rodzina aktora miał syna Mikołaja. W 2001 Savin otrzymał tytuł Czczony Artysta Federacji Rosyjskiej.

Wasilij Merkurev

W „Moskwa-Kasjopei” aktorzy nie tylko młody, miał już kilka uhonorowanych artystów, w tym Wasilij Merkurev. Obsada drodze krajowej aktor był bardzo udany. Początkowo pracował jako menedżer w Noworżew teatralnej, następnie grał w czterech różnych teatrach. Ma również doświadczenie w kierowaniu i nauczania. Bazylia Merkureva scharakteryzować jako bardzo jasne talentu. Był bardzo charakterystyczny aktor. On doskonale udało się zachować zarówno komediowe i dramatyczne role. Miliony widzów wygrał swoją grę w komediach „Heavenly slug”, „prawdziwych przyjaciół”, „Wieczór Trzech Króli”, dramacie „Star” i „członek rządu.” Jego potężny, rozszerzony i jednocześnie urzeka miękki i uroczy gry i fascynuje. aktor życie trwało prawie czterdzieści lat temu – 12 maja 1978.

Lew Durow

Lew Durow – kolejna legenda kina narodowego, oświetlając film „Moskwa-Cassiopeia”. Aktorzy który grał razem z Durov, podziwiałem jego profesjonalizm. Jego charakterystyczny charyzma nie jest przypadkowa – aktor urodził się w rodzinie, która należy do wielkiej rosyjskiej dynastii, trenerów artystów i klaunów. Jego przyszłość została określona, a Lew Durow, nie opór ukończył Moskiewskiego Teatru Artystycznego i Reżyserii zaawansowane kursy GITIS. Grał w Teatrze Centralnym Dziecka w Teatrze Lenina Komsomołu, w Teatrze Dramatycznym w Malaya Bronnaya, gdzie później został naczelnym dyrektorem. W ostatnich latach pracował w teatrze i równolegle z uczestnictwa w spektaklach „Szkoła Współczesnej Play”. Wydał też dwie nowe książki: „Opowieści zza kulis”, „Opowieści o bis” i Warto zauważyć, że pierwsza książka Lva Durowa opublikowany w 1999 roku zatytułowany „grzesznym notatki.” aktor życie lewo do 20 sierpnia 2015.

Jurij Miedwiediew

Jego kariera aktorska rozpoczęła się Jurij Miedwiediew pracy w pierwszej linii Teatru WTO. Po wojnie wstąpił do trupy Moskiewskiego Teatru Yermolova. A od 1986 roku zaczął grać w Teatrze Małym w ZSRR. W 1972 roku, otrzymał tytuł zaszczycony Artysta RFSRR, aw 1981 – Artysta Ludowych RFSRR. Poświęcił swoje życie do teatru, Jurij Miedwiediew dożył siedemdziesiąt jeden. Rola akademik Straży Duganovskogo w filmie „Moskwa CASSIOPEIA” był jedną z najważniejszych ról aktora, wraz z obrazami takimi jak „12 krzeseł”, „dbać o kobiety”, „Przygody Petrov i Vasechkina, zwyczajnego i nadzwyczajnego” i innych.

Peter Merkuryev

Słynny aktor, dziennikarz i muzykolog Petr Merkurev w filmie „Moskwa-Cassiopeia” odgrywanej przez akademik Aleksandra Iwanowicza Kurochkin. Urodził się w 1943 roku w rodzinie Artysty ZSRR Ludowej Władimir Merkureva i Irene, córka znanego reżysera teatralnego Wsiewołod Meyerhold. Przez Peter interesował się sztuką od najmłodszych lat, więc zdecydowałem się uzyskać wykształcenie oranżerii. Następnie, po ukończeniu Instytutu Sztuki w Charkowie, pracował jako nauczyciel w ustawieniach chóralnych dziecięcych „Wiosna” i „Pioneer”. „Musical Review” On również miał doświadczenie w Związku Kompozytorów Radzieckich i gazety. Aktor filmografia obejmuje ponad siedemdziesiąt prac w filmach. Szczególnie dobrze dostaje rolę intelektualistów, naukowców i kreatywnych ludzi. Z życia wyjechał w 2010 roku, w dniu 27 września.

Anatolij Adoskin

Ojciec Pasza Kondrati Panteleymonovich grał wspaniały Anatolij Adoskin. Fakt, że Anatolij będzie aktorem, można się było spodziewać, bo w domu swego dzieciństwa mieszkał w różnych artystów Moskiewskiego Teatru Artystycznego i innych teatralnych widzów. W 1948 roku ukończył Studia Zawadzkiego i uderzył trupy. Potem teatralny droga doprowadziła go do „Współczesna” i teatrze Lenina Komsomołu. Mossovet Teatr powrócił w 1968 roku. Anatolij ma również ogromne doświadczenie grając w audycjach radiowych i telewizyjnych z autorem. Wśród jego projektów: „Był poetą Baratynsky”, „Daj, daj mi Ranevskaya”, „Nasza sympatyk Kozma Prutkov” i inne. Po filmowanie film „Moskwa-Cassiopeia” Adoskin kontynuował karierę iw 2002 roku został nawet nominowany do nagrody „Złoty Orzeł” w kategorii „Najlepszy aktor” w filmie „Dom wariatów”.

Igor Ledogorov

Obcy w Moskwie „Cassiopeia” filmie grał Igor Ledogorov. Po nakręceniu filmu w zewnętrznej, został uhonorowany tytułem Artysty zaszczycony i Ludowej RFSRR. Ledogorova pierwszy edukacja nie jest związany z teatrem. Drugi wyspecjalizowane wykształcenie otrzymał w 1962 roku, ukończył Teatru Taszkiencie i Art Institute. Ostrovsky. Ale z branży filmowej, biegł dobrze do tej pory – w 1943 roku brał udział w tłumie filmu „Two Soldiers”. Przed filmowanie film „Moskwa-Cassiopeia”, pracował w leningradzkim Teatrze Lenina Komsomołu, a następnie w leningradzkim Teatrze Leningrad Rady Miasta i Głównego Akademickiego Teatru Armii Radzieckiej. Po wyregulowaniu wszystko zatrzymał zapraszając do odtwarzania filmów, a zatem musiał Ledogorovu od skromnego życia w Nowej Zelandii. Tu doskonale żył – w domu, czyste powietrze, piękne krajobrazy, kochającą żonę, syna i córkę i wnuki. Za granicą, on nadal grać, kiedy odwiedził inspiracji. Pojawił się także w kilku reklamach. Jego ostatni szkic aktorstwo widziano w 2003 roku w Teatrze Wieczerzy „Visiting Czechowa” Galiny Samoilova i Vadim Ledogorovym ( „Propozycja”, „Miś”, „nieznane łzy świat”). Z życia wyjechał w 2005 roku, w dniu 10 lutego. Zmarł w Nowej Zelandii, gdzie został pochowany.