736 Shares 6808 views

Romantyczny melodramat. Najlepsze filmy produkcji zagranicznej i krajowej

Kiedy twoje życie brakuje emocji i przyjemnych doświadczeń, aby pomóc zawsze przyjść filmów. Zanurz się w historii uczuć i miłości, aby pomóc każdemu romantyczny melodramat. Aby nie być rozczarowany błahe historie i złe aktorstwo, lepszych filmów oglądać, sprawdzone i otrzymały uznanie na całym świecie. Niektóre z nich zostaną omówione poniżej.


Romantyczny melodramat. Najpopularniejsze filmy

Często piękne zdjęcia uzyskane z adaptacji filmowych. Na przykład, „Dzheyn Eyr” powieść powielana dziesiątki reżyserów na ekranie. Każdy smak ma swoją własną wersję, ale najbardziej znana była historia czytania Giulini Amis w 1983 roku. Jest to romantyczny melodramat o niepozornym na pierwszy rzut oka, ale bardzo dobra i rozsądna dziewczyna o imieniu Jane, który zorganizował guwernantka w Thornfield Hall. Rochester – właściciel nieruchomości – gwałtowny człowiek, który widział wiele w jego życiu. Ale dziewczyna, że należy w sposób szczególny. Jednak szybko okazuje się, że na drodze do ich szczęścia jest jedna przeszkoda nie do pokonania straszne.

Innym znanym ekranizacja klasycznej historii miłosnej był romantyczny melodramat „Duma i uprzedzenie”. Publiczność jest już ulubionym 1995 wersja grał Kolin Fert i Jennifer Or. Dowiesz się o tym, jak zimno i dumny pan Darcy, przezwyciężaniu uprzedzeń o romantycznych związków i załączników, on zakochuje się w ładnej dziewczyny o imieniu Elizabeth Bennet.

„Pamiętnik” – film, który przez to czasami ludzie muszą przejść, aby być razem, bez względu na wszystko. Wydany w 2004 roku, ten romantyczny melodramat udało się podbić serca milionów widzów.

Kolejny świetny film – „Duch”. Wszystko zaczyna się od tego, że protagonista (Sam) został zabity na samym początku, aby uratować swoją ukochaną przed atakiem w ciemnym zaułku. Wkrótce Molly używając żeńskiej Eksperta dowiaduje się, że ona jest w niebezpieczeństwie: Sam mówi jej, zamienił się duch.

Romantyczny melodramat, 2004 „Zakochany bez pamięci” była prawdziwa eksplozja we współczesnym kinie. Normalna wydaje się być historia do opowiedzenia widzom bardzo nietypowy sposób. związek Joel i Clem nie można nazwać idealnym, a oni wykorzystują nowoczesną technologię, decydują się wymazać wspomnienia siebie. Ale może samochód, nawet jeśli obdarzone niezrównaną sztucznej inteligencji, aby oprzeć się to uczucie?

Nie tylko za granicą strzał i strzelać romantyczny melodramat. Rosyjskie filmy tego rodzaju są również tam, ale nie są one tak dużo. Od klasycznych wzorów obejmują:

 • „Po raz kolejny o miłości”;
 • „Moskwa nie wierzy łzom”;
 • „Trzy Topole w Plyushchikha”;
 • "Two";
 • „Nie mogę powiedzieć” do widzenia „;
 • „Wiosna na Zarechnaya ulicy” i wiele innych.

Wśród nowszych filmach pojawiają się:

 • „Księżniczka i Bean”;
 • "Winter Cherry";
 • „Diabelski”;
 • "Touch the Sky";
 • "Czerwony Perl of Love";
 • „Indy” i tak dalej.

Oglądać romantyczny melodramat! podnieść ich nastrój i skłonni uwierzyć w najlepsze.