189 Shares 1761 views

Jak usunąć cellulit na brzuchu w domu?

Pojawienie się „skórki pomarańczowej” na korpusie przynosi kobietom w prawdziwą panikę, zwłaszcza jeśli nie było cellulitis na brzuchu. Mogę się go pozbyć, odzyskać jej brzuch piękny i elegancki wygląd? Spróbujmy razem, aby dowiedzieć się, jak usunąć cellulit z żołądka w domu.


Rozwiązywanie problemów tańczy

Elegancki i przyjemny opcja do zwalczania skórki pomarańczowej jest taniec brzucha. Problem kobiet – opanowanie metodologii egzotycznego tańca orientalnego. Jeśli miasto, w którym mieszkają, nie ma studio w tej dziedzinie, można nauczyć się sztuki tańca samouczki wideo.

Podkreślił w swoim codziennym harmonogramem kilka dodatkowych minut jazdy estetyczny wygląd skóry brzucha, można przekształcić go w elementach dumy. Taniec Nie można po prostu wyeliminować cellulit na brzuchu, ale także, aby ich ruchy miękkie i eleganckie.

Antycellulitowy dieta

Ponadto tańczyć, płeć piękna może spróbować specjalne diety, które są w stanie całkowicie wyeliminować cellulit na brzuchu. Maksymalny wynik daje tzw owocową dietę. Jego podstawą jest koktajle owocowe. Powinny one być spożywane po każdym posiłku. Nie zapomnij, aby być ostrożnym, ponieważ nadużywanie owoce mogą alergie, poważne problemy zdrowotne. Niepożądane jest, aby wybrać wyczerpujące ścisłej diety, dawać do zrównoważonej diety. W tym przypadku, nie tylko wyeliminować cellulit na brzuchu, ale także do zmniejszenia masy ciała, dodać organizmowi energii, sprawiają, że skóra świeże i zdrowe. Dietetycy są przypomnienia, że część powinna pasować do dłoni kobiety. Aby poprawić skuteczność diety starają się pić jak najwięcej zwykłej czystej wody.

ćwiczenia fizyczne

Zrównoważona dieta nie wystarczy, aby rozwiązać ten problem, wymagają codziennego ćwiczenia na cellulit na brzuchu. Mogą one wykonywać w domu, wstępnego podgrzewania kamfory skóry. Stymulować prawidłowy przepływ krwi przez ciało, aby wzmocnić proces spalania nadmiaru tłuszczu.

Home fitness jest dostępna dla tych, którzy zdecydowali się podjąć jego postać. Można wybrać jedną z kilku opcji: trenerów, joga, taniec brzucha. Wynik zależy od wysiłku, chęci do czynienia z nieprzyjemnego problemu. W lecie jazda na rowerze, skakanie na skakance, krętego opasania, poprawia metabolizm tkanki.

Fundusze z „skórki pomarańczowej”

Nie wiesz jak pozbyć się cellulitu na brzuchu? Należy zwrócić uwagę na fundusze specjalne, które są specjalnie zaprojektowane do zwalczania „pomarańczowej skórki”. Oprócz antycellulitowe kremy i maści, należy zrobić i ćwiczenia. Tylko w połączeniu można osiągnąć pobudzenie krążenia krwi i przepływu chłonki, zmniejszenie ilości tłuszczu, przyspieszają metabolizm na poziomie komórkowym. Optymalne wyniki można osiągnąć przy regularnym stosowaniu kremów antycellulitowych, właściwego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej. Ważne jest, aby zachować umiar we wszystkim, nie szkodzić ich zdrowiu. Ilość mąki, tłuszczu, słodki musi zostać zmniejszona, aby uzyskać liny, obręcz, zaopatrzyć się w wolnym czasie i cierpliwości. To zajmie 2-3 miesięcy, a kwestia, jak usunąć cellulit z żołądka, przestaną być istotne dla Ciebie.

Codzienne menu

Jeśli zmagasz się z brzydkich dołeczki na ciele, ważne jest, aby jeść przynajmniej pięć razy dziennie. Portia powinna być niewielka ilość. Zawierać w diecie niskokalorycznych produktów mlecznych, fasoli, soi, warzyw, owoców, orzechów, ryb i oleju roślinnego. Minimalna kwota, jaką można jeść słodycze, chleb, bułki i ciasta, sól do brakuje cellulit na brzuchu. Zdjęcia przed i po diecie – wizualne potwierdzenie faktu, że można poradzić sobie z tym problemem, aby przygotować się do sezonu plaży z pewnym wysiłkiem. W ty spożywane napoje nie powinny być kalorii, kofeina. Napoje bezalkoholowe, soki, kompoty zastąpić zwykłą wodę pitną. Dietetycy zalecają dzień jeść 5-8 filiżanek, w zależności od masy ciała pacjenta.

Przyczyny tego problemu

Cellulit i nadwaga występuje w chaotycznym odżywiania. Odzwyczaić organizm z niepotrzebnych przek? Ski ciastek i ciast, staram się jeść w regularnych odstępach czasu. Stopniowo traci herbat trafności i przyzwyczaić się do pełnego i terminowego żywności. Aby na pośladkach, udach, brzuchu nie pojawiają się niechciane zmarszczki i nierówności, to zdrowe tłuszcze w diecie. Można je znaleźć w orzechach, nasionach, warzywach, owocach. Wszelkie posiłek, start z owoców lub warzyw. Zawierają one duże ilości błonnika, niezbędnych dla organizmu.

Przykłady zdrowych potraw

Proponujemy kilka opcji przekąsek, które staną się sojusznikami w walce z nadwagą i „skórki pomarańczowej”.

  1. Zielona fasola parzona, polać sosem winnym.
  2. Ogórek drobno posiekanego, klejony z mieszaniny oleju z oliwek i octu winnego.
  3. Podczas gotowania oleje popcorn zamiast dodawania czarny pieprz.

Dietetycy są przypomniał, że jeden z najprostszych sposobów na zmniejszenie masy ciała, usuwają nieprzyjemne osadów na udach, brzuchu, jest odrzucenie późniejszych posiłków. Pożądane jest, aby nie patrzeć w lodówce po 18 godzinach, a nawet więcej „nie przeszkadzać” go w nocy.

wniosek

Jeśli nie uprawiać sport, żadne kremy antycellulitowe nie pomoże. Na przykład, jeśli postawił sobie za cel, aby wyeliminować z brzucha „skórki pomarańczowej”, można spróbować dwa proste ćwiczenia fizyczne.

Najpierw trzeba położyć się na plecach, rozciągnąć podłogę rękami. Podnieść nogi do góry, starając się robić kręgi stóp, symulując jazdę na rowerze. Wykonaj ćwiczenie powoli, próbując wyprostować nogi jak najwięcej. Potem położył się na boku, położył prawą rękę pod głowę, znajduje się na lewym pasie. Ups, bez zginania w kolanie, nogi do góry, a następnie go pominąć. Podczas podnoszenia nogi zrobić głęboki wdech. Następnie przewraca się na prawym boku, powtórz ćwiczenie, unosząc drugą nogę.

Rano jogging zewnątrz napina skórę, przyczynia się do zmniejszenia masy ciała, pozbyć się depresji. Jeśli masz nadwagę, zacznij powoli porannego spaceru. Następnie można stopniowo zwiększać obciążenie, począwszy od chodzenia do biegania, można stopniowo zwiększać dystans i Sama. Odszkodowanie dla „porannego bólu” będzie jędrne pośladki i szczupły brzuch po kilku miesiącach codziennego treningu. Do szybkiego spalania kalorii, modelowanie własnego organizmu, coraz płaski brzuch jest konieczne hula-hoop. Zastosowanie powłoki przez 15-20 minut dziennie, nie tylko dodać „kostki” podciągnąć brzuch, ale także stać się doskonałym sposobem na poranne przebudzenie. Wśród najnowszych modnym sposobem wyeliminowania nierówności na udach i brzuchu przeznaczyć aerobik w wodzie, fitball. Z ich pomocą można poćwiczyć wszystkich głównych mięśni ciała, w tym głęboko. Oprócz aktywności fizycznej, pożywnego jedzenia, będą dobrze wykorzystane antycellulitowy krem. Zastosowanie kremu lub surowicy jest co najmniej dwa razy dziennie, od dołu do góry, co powoduje ruch gładka masażu obszarów problemowych. Jeżeli istnieją oznaki cellulitu, nie rozpaczaj na brzuchu. Tryb rewizji z dnia, menu, ćwiczenia, a problem zniknie.