892 Shares 6806 views

Zastanawiam się, jak zrobić pułapkę?

życie ludzkie jest nierozerwalnie związane z życia różnych zwierząt i owadów. Ale zdarza się tak często, że niektóre żywe istoty są z natury szkodniki i przynieść szkody. Jak sobie z nimi radzić?

osy

Często osy przynieść ogromne szkody dla ogrodu i ogrodem człowieka. Są – drapieżników, karmienie nie tylko owoce i rośliny, ich uszkodzenia, ale także pożyteczne owady. Należy zauważyć, że ponieważ żaden z przyrody osy nie może się oprzeć, co musisz zrobić, to człowiek. Można dowiedzieć się jak zrobić pułapkę dla tych owadów. Trzeba będzie tylko butelkę dwulitrowy z tworzywa sztucznego, papeterii nóż, zszywacz i liny. Sama butelka jest podzielona na dwie części tak, że dolna była zasadniczo większa niż górna. Szyjka jest odwrócony i włożony do otworu w dół. Krawędzie butelki na górnym stałym zszywacza. potrzebna jest nitka lub sznurek, aby zawiesić pułapki, na przykład, do drzewa. Wszystko pozostaje tylko na dnie wlać wodę zmieszaną z cukrem lub miodem. Jeśli istnieje wiele pszczół miodnych, rozcieńcza wodą lepiej niż octem. To osy reagować w odpowiedni sposób.

ryba

Jak zrobić pułapkę na ryby w domu? Można użyć tej samej zasadzie jak w pułapce na os. Tylko tutaj lepiej jest wziąć plastikowym pojemniku większej objętości, takich jak butelka pięć litrów. Ryby będą pływać w środku otwór przelotowy szyi i wydostać prostu nie mogę.

muchy

Będzie to także przydatne porady na temat jak zrobić pułapkę na muchy w domu. Ponieważ tych owadów w lecie jest często irytujące osoba. Tak więc możliwe jest, aby specjalnych taśm klejących. Wymaga to pasek papieru oraz jako środek wiążący może się olej lniany, kalafonii lub boiska sosnowy jako przynęty – miodu. Stapia się na łaźni wodnej z 300 g żywicy miesza się z olejem lnianym (200 g) i 60 g miodu. Mieszaninę nakłada się na taśmę papieru i jest zawieszona na suficie.

myszy

Jak zrobić pułapkę na myszy? Może być kilka. Pierwszym z nich jest chyba najprostszy. Konieczne jest, aby wziąć słoik pół litra i umieścić go do góry nogami, z jedną ręką opartą na monecie. Wewnątrz zbiornika, można umieścić kawałek bekonu jako przynęty. Pułapka jest gotowy! Kolejnym sposobem jak zrobić pułapkę na myszy. Będzie to wymagać butelkę dwulitrowy. Najlepiej wyciąć z szyi i na dole, aby jak ostre cięcia płatków, które są zagięte do wewnątrz. W środku pułapki umieścić przynętę. Ważne jest również, aby nie zapomnij zostawić otwór do myszy mógł dostać się do środka. To wszystko. Animal popadania pośród banków, wyjść nie może, ponieważ Pochylił ostre końce uniemożliwi to zrobić. I innej opcji jak zrobić pułapkę własnymi rękami dla małego gryzonia. Więc trzeba wziąć wysoki wiadro i rolka papieru toaletowego lub ręczników papierowych. Wynika z tego, że jest konieczne, aby rowek rolki (pierwsze cięcie go na dwie części, a następnie przyklejanie taśmy wzdłuż), który jest umieszczony na krawędzi stołu, tak, że bok, gdzie będzie przynęty był nieco w powietrzu. Mysz pójdą przynętę i wpaść w wiadrze, które będą znajdować się bezpośrednio pod tunelem. Iz dużą łyżką, aby to po prostu nie jest w stanie.