88 Shares 7257 views

SDA pytania: jakie objawy zakazać w lewo?

Wiele osób próbuje dowiedzieć się, jakie są objawy zakazać w lewo. Zrozumieć ten prosty, ale trzeba poświęcić trochę czasu na badaniu tej kwestii. W rzeczywistości, aby pamiętać o wszystkich przepisów ruchu drogowego, po prostu trzeba zwrócić uwagę.


Czerwony = ban

Jeśli mówimy o tym, co znaki zakazują w lewo, pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć, uwagę na następujące wskazówki: biały okrąg, zakreślona na czerwono i przekreślone linię tego samego koloru. Wewnątrz – strzałkę pod kątem 90 stopni, co oznacza, naturalnie w lewo. W książce zasad Ten symbol oznacza 3.18.2 numeracji. A on kategorycznie zabrania się przeprowadzania manewru. Ale to pozwala na wykonywanie zawrócić albo jechać prosto. Z tym wszystkim kierowca może poruszać się do przodu, obrócić w kierunku przeciwnym lub w prawo.

Wskaźniki na których warto pomyśleć

Ale to nie wszystkie dotyczące tematów, o których znaki zakazujące skrętu w lewo. Są tacy, którzy stoją na prostej, prawej i dwa kierunki jednocześnie. Jakie są oznaki zakazania lewo z powyższych? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Co więcej, kiedy je zobaczyłem, trzeba wiedzieć, że nie można po prostu przejść na drugą stronę, ale również rozwijać. Trzeba pamiętać o jednej zasady: znak wskazujący ruch w prawo i prosto (wygląda jak koło niebieskiego z dwoma strzałkami pochodzących z tej samej linii), jest skuteczny tylko, aż pojawi się pierwszy skrzyżowanie. I jeszcze jedno. Zarejestruj się strzałka idzie do przodu (czyli prosty), skręcić w lewo lub w prawo w zagrodzie (!) Nie zabrania.

Innym niebieski znak – prostokątny, z długim wysięgniku, który zmierza w prawo. On jest znany z numeracją 5.7.1. On informuje kierowcę, że musi iść na jednokierunkowej drodze. Zawracanie, odwraca się i jazdy w lewo zabronione w tej sprawie. Oto niektóre oznaki zakazania lewo.

I oczywiście, nie możemy zapominać, jak działać na rozdrożu. Jeżeli dana osoba musi wysłać swój pojazd w jednym lub drugim kierunku, maszyna powinna być jak najbardziej zbliżona do zrestrukturyzować się do niego. Logiczne jest, że w opisywanym przypadku jest to konieczne, aby wyregulować skrajną pasek, który znajduje się po lewej stronie. Jest to główna zasada. Oczywiście, gdy jest kontrolowany przez skrzyżowanie światłach lub kontrolera ruchu, łatwy w obsłudze, ale należy pamiętać o vyshenapisannogo.

Skrzyżowanie z autobusem

Wiele osób zastanawia się, co znaki zakazują w lewo. Nie otrzymała odpowiedzi krótkie, jak to było już możliwe, aby zrozumieć, głównie z tego powodu, że wiele z tych wskaźników. To nie zostało powiedziane, jak działać, jeśli samochód przechodzi z pojazdów o masie powyżej 3,5 tony, lub gdy dojdzie do skrzyżowania.

Tak więc, w tym przypadku, co znaki zakazują w lewo? Przepisy stanowią, że jeśli istnieje pas ruchu dla pojazdów tras, znak 5.13.1 wprowadza zakaz ten manewr. Składa się z dwóch części. Na górze jest reprezentowany przez autobus, który odjeżdża ze strzałką w lewo, a na dole – ten, który wskazuje na prawo. Oznacza to, że „lekgovushkam” można poruszać się tylko w dobrym kierunku.

Kolejny sygnał wizualny: na niebieskim tle pokazane są z położeniem wskazanym strzałką (liczba metrów) oraz obszarów tokarskich. Pomaga się skupić na realizacji manewrów. Nawet powinien pamiętać o jednej prostej zasady, która w dużej mierze pomaga początkujących kierowców: na znaki , które wskazują, że coś jest rzadko cokolwiek zabronione. Na przykład, wskaźnik „prosto” nie nakłada zakaz jazdy w prawo, albo, powiedzmy, w lewo. Warto o tym pamiętać. Ogólnie rzecz biorąc, muszę powiedzieć, że wszystkie reguły łatwo polerowane w praktyce. Kiedy osoba prowadzi pojazd oraz w procesie rozważa sytuację na drodze, myśleć, co powinien zrobić, wszystko staje się łatwiejsze.

Ogólnie rzecz biorąc, przepisy ruchu drogowego nie są skomplikowane, jeśli spojrzeć. Wszystko wskazuje na to wizualny, a ponieważ są one proste. Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z książki, gdzie wszystkie wartości opisane w szczegółowy sposób i następnie praktykował. Nawet jeśli siedzisz za kierownicą nie jest szybko, można przywołać wartość znaku, spacery po mieście lub zauważając ich podczas jazdy w minibus.